Nederlandse Ranglijst Masters Atletiek 2015 outdoorprestaties

mannen-masters M35-M39










100 meter




11.31 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Zierikzee 13/06/15
11.35 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Zierikzee 13/06/15
11.41 Erik Knevel 14/08/78 Suomi Beverwijk 19/04/15
11.53 Michiel Rietveld 16/04/79 Passaat Zierikzee 13/06/15
11.69 Richard Achterberg 19/07/78 VAV Zierikzee 13/06/15
11.92 Rikkert van Rhee 15/10/77 Energie Zevenbergen 19/04/15
11.96 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Zierikzee 13/06/15
11.98 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Wageningen 17/07/15
12.01 Vince Cairo 13/08/77 SV Veendam Wageningen 18/09/15
12.07 Ewout Pieters 02/07/80 Haag Atletiek Papendrecht 29/08/15
geen windgegevens bekend:




11.97 Vince Cairo 13/08/77 SV Veendam Utrecht 19/06/15
met teveel rugwind:




11.63 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Lyon (FRA) 04/08/15
in onderlinge wedstrijd:




12.03 Ricardo Rivers 19/10/79 Ciko '66 Arnhem 03/10/15
12.04 Ezra Hendriks 30/08/77 Ciko '66 Arnhem 03/10/15
12.04 Herman Boer 10/01/78 Daventria Deventer 04/10/15






200 meter




23.18 Ricardo Rivers 19/10/79 Ciko '66 Zierikzee 14/06/15
23.35 Michiel Rietveld 16/04/79 Passaat Spijkenisse 28/05/15
23.46 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Zierikzee 14/06/15
23.85 Ezra Hendriks 30/08/77 Ciko '66 Zierikzee 14/06/15
24.16 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Zevenbergen 19/04/15
24.26 Richard Achterberg 19/07/78 VAV Grootebroek 19/04/15
24.34 Vince Cairo 13/08/77 SV Veendam Lyon (FRA) 09/08/15
24.59 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Bergen op Zoom 19/04/15
24.84 Rodney O'Driscoll 15/11/77 Voorne Atletiek Goes 14/08/15
24.98 Rene Vaessen 05/08/75 Swift Roermond 17/07/15






300 meter




40.21 Jeen Nauta 21/10/77 Start '78 Steenwijk 10/07/15
40.34 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Tilburg 28/03/15
40.39 Edwin van Laar 10/11/75 AC Ommen Steenwijk 10/07/15






400 meter




51.20 Ricardo Rivers 19/10/79 Ciko '66 Vught 14/05/15
51.56 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Lyon (FRA) 04/08/15
51.59 Rikkert van Rhee 15/10/77 Energie Zevenbergen 19/04/15
52.66 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Beverwijk 11/09/15
52.73 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Beverwijk 06/09/15
52.78 Martin Breunissen 01/10/79 Daventria Zoetermeer 07/06/15
53.04 Michiel Rietveld 16/04/79 Passaat Ninove (BEL) 01/08/15
53.39 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Kerkrade 17/05/15
54.60 Job van Asperen 25/02/80 De Keien Nijmegen 07/06/15
54.80 Vincent Hofmann 02/03/80 Pijnenburg Wageningen 22/05/15






600 meter




1.17,58 Bram Som 20/02/80 Atletico '73 Amsterdam 05/09/15






800 meter




1.53,67 Bram Som 20/02/80 Atletico '73 Utrecht 14/08/15
1.57,98 Michiel Löschner 09/11/76 GAC-Hilversum Kessel-Lo (BEL) 08/08/15
1.58,69 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Lyon (FRA) 06/08/15
1.58,99 Martin Breunissen 01/10/79 Daventria Utrecht 29/05/15
2.00,39 Vincent Hofmann 02/03/80 Pijnenburg Utrecht 10/07/15
2.02,52 Olivier Heimel 04/01/77 AAC Utrecht 14/08/15
2.04,35 Ingmar van Dijk 07/04/79 Eindhoven Atletiek Eindhoven 16/06/15






1000 meter




2.27,29 Bram Som 20/02/80 Atletico '73 Lisse 09/05/15
2.36,15 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Heiloo 31/07/15






1500 meter




3.59,36 Michiel Löschner 09/11/76 GAC-Hilversum Lokeren (BEL) 25/05/15
4.05,63 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Lyon (FRA) 12/08/15
4.15,53 Martin Breunissen 01/10/79 Daventria Tilburg 19/04/15
4.17,83 Rik Groenendijk 22/07/80 AV Haarlemmermeer Utrecht 14/08/15






3000 meter




8.54,99 Edwin Wissema 25/05/78 De Liemers Utrecht 10/07/15
9.03,68 Eltjo van Mechelen 15/01/77 THOR Etten-Leur 22/05/15
9.04,66 William Verheul 29/04/80 Hellas Utrecht 10/07/15
9.12,36 Cornelis Chatziioannou 03/01/79 Passaat Oud-Beijerland 16/04/15
9.14,76 Arjan Donkerbroek 13/02/80 Eindhoven Atletiek Eindhoven 16/06/15
in onderlinge wedstrijd:




9.11,0 Cornelis Chatziioannou 03/01/79 Passaat Papendrecht 26/09/15






5000 meter




15.13,84 Zac Freudenburg 07/07/78 AV '23 Vught 06/06/15
15.18,53 Erik Driesen 19/07/78 AV NOP Hoogeveen 25/04/15
15.18,64 Ruben Scheurwater 19/02/80 Parthenon Zevenbergen 19/04/15
15.27,56 Arjan Marchand 29/11/77 Groningen Atletiek Hoogeveen 25/04/15
15.35,08 Michiel Löschner 09/11/76 GAC-Hilversum Tilburg 19/04/15
15.36,96 David Hemstede 17/04/79 Climax Harderwijk 07/06/15
15.39,12 Edwin Wissema 25/05/78 De Liemers Wageningen 17/07/15
15.43,51 Mathijs de Vroome 02/11/76 Groningen Atletiek Hoogeveen 25/04/15
15.50,46 Maarten van Ommen 07/03/80 Phoenix Haarlem 07/06/15
15.52,40 Jeroen van Aken 26/10/79 Haag Atletiek Den Haag 07/06/15






3000 meter snelwandelen




12.44,0 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Veenendaal 05/09/15
13.30,45 André van Slooten 15/01/78 RWV Drunen 25/06/15
14.01,0 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Veenendaal 05/09/15






5000 meter snelwandelen




22.39,2 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Gouda 14/05/15
22.56,5 André van Slooten 15/01/78 RWV Gouda 14/05/15
25.05,1 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Gouda 14/05/15






10.000 meter snelwandelen




52.50,8 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Rotterdam 15/03/15






20.000 meter snelwandelen




1.38.52,11 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Bedford (GBR) 21/06/15
1.45.52,51 André van Slooten 15/01/78 RWV Bedford (GBR) 21/06/15






20 km snelwandelen




1.42.16 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Amsterdam 02/08/15
1.42.54 André van Slooten 15/01/78 RWV Amsterdam 02/08/15
1.48.07 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Amsterdam 02/08/15
2.10.17 Frans Leijtens 08/02/76 RWV Amsterdam 02/08/15






1 uur snelwandelen




12,046 André van Slooten 15/01/78 RWV Namen (BEL) 19/04/15
11,346 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Rotterdam 15/03/15






10.000 meter




33.00,86 Maarten van Ommen 07/03/80 Phoenix Zierikzee 14/06/15
33.30,55 Jeroen van Aken 26/10/79 Haag Atletiek Zierikzee 14/06/15
35.03,18 Rik Wolswinkel 23/12/77 Altis Zierikzee 14/06/15






3000 meter steeple chase 91,4 cm




10.40,01 Ard Vlooswijk 23/10/79 AV '34 Zierikzee 14/06/15
11.33,90 Erwin Koens 02/11/79 R' dam Atletiek Zierikzee 14/06/15






110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)




15.42 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Lyon (FRA) 05/08/15
15.49 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Lyon (FRA) 05/08/15
16.62 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Wageningen 17/07/15
17.00 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Best 05/07/15
met teveel rugwind:




15.39 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Zierikzee 13/06/15
17.01 Arnout Smit 20/05/79 Phoenix Zierikzee 13/06/15






110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)




14.98 Marcel van der Westen 01/08/76 Phanos Amsterdam 01/08/15
16.62 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Drachten 19/04/15
16.76 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Nijmegen 07/06/15
17.94 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Gemert 07/06/15






200 meter horden 76,2 cm




26.67 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Zevenbergen 20/05/15






400 meter horden 91,4 cm




57.07 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Zoetermeer 07/06/15
59.19 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Uden 03/05/15
60.15 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Eindhoven 16/06/15
60.87 Tim Verlaan 17/06/79 AKU Heerhugowaard 03/05/15
62.81 Frank Stam 26/03/79 Lycurgus Uden 13/09/15






hoogspringen




2.16 Jan-Peter Larsen 18/03/79 Ilion Amsterdam 01/08/15
2.01 Tymon de Jonge 17/02/80 Ilion Vught 14/05/15
1.83 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Lyon (FRA) 04/08/15
1.80 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Drachten 19/04/15
1.75 Yuri Thijssing 28/01/78 Phanos Hilversum 17/05/15
1.72 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Best 04/07/15
1.70 Herman Boer 10/01/78 Daventria Hilversum 17/05/15
1.66 Jasper van Meeuwen 21/02/78 AV '40 Amersfoort 29/08/15
1.65 Jasper van Baar 10/10/77 Trias Hilversum 17/05/15
in onderlinge wedstrijd:




1.90 Kevin Woldberg 13/02/80 PEC 1910 Zwolle 26/09/15
1.75 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Apeldoorn 27/09/15
1.65 Jan jaap Beeks 16/08/76 Archeus Winterswijk 03/10/15






polsstokhoogspringen




4.80 Alex van Zutphen 09/04/78 AAV '36 Tourcoing (FRA) 10/05/15
4.66 Niels Geursen 23/02/79 Lycurgus Krommenie 04/07/15
4.00 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Lyon (FRA) 05/08/15
3.80 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Zierikzee 13/06/15
in onderlinge wedstrijd:




4.00 Kevin Woldberg 13/02/80 PEC 1910 Zwolle 27/09/15






verspringen




6.45 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Lyon (FRA) 04/08/15
5.99 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Beverwijk 06/09/15
5.98 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Gemert 06/06/15
5.93 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Tilburg 25/05/15
geen windgegevens bekend:




6.02 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Best 02/06/15
6.00 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Best 02/06/15






hink-stap-sprong




13.16 Tymon de Jonge 17/02/80 Ilion Haarlem 07/06/15
12.73 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Zierikzee 13/06/15
11.92 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Emmeloord 23/05/15
met teveel rugwind:




11.76 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Zierikzee 13/06/15






kogelstoten 7,25 kg




15.88 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Vught 06/06/15
15.24 Ed Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 04/10/15
14.99 Patrick Groot 08/03/80 Lycurgus Hilversum 17/05/15
14.34 Jan de Wit 26/06/75 Impala Hilversum 17/05/15
13.34 Kjell Heinsius 20/02/79 SAV Grootebroek 06/04/15
13.02 Leo van der Blom 18/11/79 R' dam Atletiek Tilburg 19/04/15
12.74 Theo Blok 14/07/77 AC Waalwijk '66 Weert 30/08/15
12.57 Robin Geertsma 15/12/76 Lycurgus Uden 13/09/15
12.46 Sebastiaan Huijs 25/10/78 Hera Den Helder 21/06/15
12.41 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Lyon (FRA) 04/08/15
12.31 Koen Konings 12/01/80 THOR Oud Beijerland 21/06/15
12.14 Jasper Rood 29/11/77 Nijmegen Atletiek Bergen op Zoom 19/04/15
12.02 Vince Cairo 13/08/77 SV Veendam Utrecht 10/07/15






discuswerpen 2 kg




47.10 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Vught 06/06/15
46.62 Patrick Groot 08/03/80 Lycurgus Beverwijk 06/09/15
42.87 Kjell Heinsius 20/02/79 SAV Grootebroek 06/04/15
41.53 Robin Geertsma 15/12/76 Lycurgus Uithoorn 07/06/15
40.25 Leo van der Blom 18/11/79 R' dam Atletiek Bergen op Zoom 13/09/15
39.15 Ed Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 04/10/15
38.51 Dennis Endeman 17/09/76 Isala '96 Steenwijk 04/04/15
38.11 Ruud Dekker 17/02/76 Trias Heiloo 14/05/15
37.78 Jasper Rood 29/11/77 Nijmegen Atletiek Wageningen 18/09/15
36.76 Theo Blok 14/07/77 AC Waalwijk '66 Etten-Leur 22/05/15
35.18 Jan de Wit 26/06/75 Impala Hilversum 17/05/15
35.00 Herman Boer 10/01/78 Daventria Deventer 29/05/15






kogelslingeren 7,25 kg




41.68 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Vught 06/06/15
39.67 Jeroen Vis 31/10/76 PAC Krommenie 03/05/15
36.42 Ed Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 04/10/15
35.82 Leo van der Blom 18/11/79 R' dam Atletiek Krommenie 03/05/15
32.79 Corné Bolders 23/03/76 Diomedon Breda 11/10/15
32.31 Alex van Zutphen 09/04/78 AAV '36 Krommenie 03/05/15
29.84 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Drachten 19/04/15
29.72 Mickel van Eekeren 24/07/78 Spado Bergen op Zoom 27/03/15
29.61 Dennis Endeman 17/09/76 Isala '96 Drachten 19/04/15
29.24 Richard van den Biggelaar 09/12/76 THOR Steenbergen 02/06/15






speerwerpen 800 gram




51.65 Kjell Heinsius 20/02/79 SAV Den Helder 21/06/15
47.97 Herman Boer 10/01/78 Daventria Zutphen 31/10/15
47.38 Richard van den Biggelaar 09/12/76 THOR Oud Beijerland 21/06/15
45.77 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Lyon (FRA) 05/08/15
44.68 Daniël Smits 04/02/80 Phanos Zierikzee 14/06/15
43.09 Jeroen Karsten 24/06/78 SISU Ede 07/06/15
in onderlinge wedstrijd:




49.51 Martijn Beerens 16/04/77 Sprint Breda 27/09/15






gewichtwerpen 15,88 kg




12.06 Jeroen Vis 31/10/76 PAC Rotterdam 14/07/15
10.03 Corné Bolders 23/03/76 Diomedon Breda 11/10/15
9.84 Herman Boer 10/01/78 Daventria Zutphen 31/10/15






werp-vijfkamp




2428 Herman Boer 10/01/78 Daventria Zutphen 31/10/15
2322 Dennis Endeman 17/09/76 Isala '96 Amersfoort 31/05/15
2050 Corné Bolders 23/03/76 Diomedon Amersfoort 31/05/15
in onderlinge wedstrijd:




2076 Corné Bolders 23/03/76 Diomedon Steenbergen 26/09/15






10-kamp




6555 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Lyon (FRA) 05/08/15
6188 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Lyon (FRA) 05/08/15
5533 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Lyon (FRA) 05/08/15
5172 Gurmukh Sahans 08/10/78 Ciko '66 Lyon (FRA) 05/08/15






10-kamp




5152 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Gemert 07/06/15
4787 Gurmukh Sahans 08/10/78 Ciko '66 Schoonhoven 05/07/15






4 x 100 meter clubteams




48.59 Apeldoorn
AV '34 Zierikzee 13/06/15
52.78 Rotterdam
PAC Zierikzee 13/06/15
53.02 Terneuzen
Scheldesport Zierikzee 25/04/15






4 x 400 meter clubteams




4.02,42 Rotterdam
PAC Zierikzee 14/06/15






4 x 400 meter




3.26,37

Nat. Ploeg Lyon (FRA) 16/08/15

Vincent Kerssies - Quinten Stern - Rico Rivers - Rikkert van Rhee









olympische estafette




4.11,45 Voorne
Voorne Atletiek Oud-Beijerland 05/09/15






zweedse estafette clubteams




2.09,40 Enschede
AC TION Beverwijk 06/09/15
2.14,35 Drachten
Impala Den Helder 21/06/15
2.15,69 Apeldoorn
AV '34 Beverwijk 06/09/15
2.15,90 Krommenie
Lycurgus Beverwijk 06/09/15
2.18,48 Eindhoven
Eindhoven Atletiek Beverwijk 06/09/15
2.18,54 Vught
Prins Hendrik Oud Beijerland 21/06/15
2.18,79 Hilversum
GAC-Hilversum Beverwijk 06/09/15
2.19,57 Alphen a/d Rijn
AAV '36 Kerkrade 17/05/15
2.20,12 Rotterdam
PAC Oud Beijerland 21/06/15
2.20,31 Beverwijk
DEM Hilversum 17/05/15
2.21,02 Zevenbergen
Groene Ster Kerkrade 17/05/15
2.22,13 Amsterdam
AV '23 Den Helder 21/06/15
2.23,03 Rotterdam
R' dam Atletiek Oud Beijerland 21/06/15
2.23,13 Wageningen
Pallas '67 Oud Beijerland 21/06/15
2.24,86 Veldhoven
GVAC Kerkrade 17/05/15
2.25,02 Roosendaal
THOR Oud Beijerland 21/06/15
2.25,17 Hoorn
Hollandia Den Helder 21/06/15
2.26,25 Dordrecht
Parthenon Kerkrade 17/05/15
2.26,71 Den Haag
Haag Atletiek Kerkrade 17/05/15
2.27,22 Kerkrade
Achilles-Top Kerkrade 17/05/15
2.28,21 Heerhugowaard
Hera Hilversum 17/05/15
2.28,87 Steenwijk
Start '78 Hilversum 17/05/15
2.28,96 Purmerend
NEA-Volharding Hilversum 17/05/15
2.29,43 Wijchen
AV Wijchen Kerkrade 17/05/15
2.29,57 Heiloo
Trias Den Helder 21/06/15






zweedse estafette




2.26,93

Dokev / Noordkop Den Helder 21/06/15












mannen-masters M40-M44










100 meter




11.79 Elliott Oti 21/11/72 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
11.86 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Spijkenisse 28/05/15
11.93 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Zierikzee 13/06/15
12.17 Klaas Dijkstra 25/11/72 Groningen Atletiek Groningen 14/06/15
12.19 Bas Masteling 13/10/74 Phanos Lyon (FRA) 04/08/15
12.39 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Oud Beijerland 21/06/15
12.41 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Zierikzee 13/06/15
12.46 Philo Jones 22/01/73 Phanos Hilversum 17/05/15
12.55 Jacques Wang 26/12/74 GVAC Kerkrade 17/05/15
12.62 Michel Engelbertink 26/05/74 Hellas Utrecht 04/09/15
met teveel rugwind:




11.74 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Zierikzee 13/06/15
11.84 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Zierikzee 13/06/15
11.89 Cees-Jan Berman 10/01/71 AV '56 Zierikzee 13/06/15
12.08 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Zierikzee 13/06/15
12.25 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Zierikzee 13/06/15
in onderlinge wedstrijd:




11.46 John Silié 30/09/72 U-Track Utrecht 20/09/15
12.01 Klaas Dijkstra 25/11/72 Groningen Atletiek Groningen 03/10/15
12.23 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 18/10/15
12.43 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Wageningen 03/10/15
12.70 Christian Huijsman 12/02/73 PAC Rotterdam 03/10/15






150 meter




17.14 John Silie 30/09/72 U-Track Utrecht 14/08/15
18.29 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Utrecht 14/08/15
18.61 Elliott Oti 21/11/72 Prins Hendrik Vugt 06/04/15






200 meter




24.08 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Spijkenisse 28/05/15
24.51 Klaas Dijkstra 25/11/72 Groningen Atletiek Soest 12/09/15
24.69 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Hilversum 26/04/15
26.21 Jacques Wang 26/12/74 GVAC Helmond 07/06/15
26.26 Rene Tijl 07/06/73 Voorne Atletiek Goes 14/08/15
26.37 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Wageningen 22/05/15
geen windgegevens bekend:




24.43 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Woerden 26/09/15
25.05 Remco Hoetmer 10/08/70 GAC-Hilversum Hilversum 07/06/15
25.33 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Woerden 26/09/15
met teveel rugwind:




24.02 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Zierikzee 14/06/15
24.33 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Zierikzee 14/06/15
25.34 Bas Masteling 13/10/74 Phanos Zierikzee 14/06/15
26.23 Ivar van den Bos 03/12/74 Dynamica Zierikzee 14/06/15
in onderlinge wedstrijd:




23.61 John Silié 30/09/72 U-Track Utrecht 20/09/15






300 meter




39.23 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Steenwijk 04/04/15
40.59 Regilio Benjamin 21/09/74 Phanos Utrecht 14/08/15
41.71 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Heerde 11/04/15
41.72 Edgar Voogt 25/08/70 Fit Utrecht 14/08/15
43.66 Wilbert Ulijn 08/11/71 AV Oss '78 Utrecht 14/08/15
in onderlinge wedstrijd:




41.11 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Wageningen 03/10/15






400 meter




54.37 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Zierikzee 13/06/15
55.24 Dimitri Kemper 21/06/73 AC Waterland Den Helder 19/04/15
55.63 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Zierikzee 13/06/15
56.87 Bas Masteling 13/10/74 Phanos Hilversum 17/05/15
56.93 Rene Tijl 07/06/73 Voorne Atletiek Spijkenisse 10/09/15
57.11 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Lyon (FRA) 04/08/15
57.59 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Oud Beijerland 21/06/15
57.63 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Oud Beijerland 21/06/15
58.00 Arie Barnhoorn 09/06/72 Leiden Atletiek Leiden 01/07/15
58.09 Dick van Os 12/02/75 BB lopers Wageningen 18/09/15
58.52 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Hilversum 17/05/15
58.61 Harry van der Band 05/12/74 Voorne Atletiek Zierikzee 13/06/15
58.76 Jeroen Vels 19/11/70 AV NOP Utrecht 19/06/15
58.89 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Zierikzee 13/06/15
betere handtijden:




55.4 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Heerenveen 11/04/15






800 meter




2.01,64 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Haarlem 07/06/15
2.05,55 Sven Hagen 11/02/74 Lycurgus Zierikzee 14/06/15
2.05,78 Maikel van Gemert 12/02/75 Haag Atletiek Zierikzee 14/06/15
2.06,27 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Kerkrade 17/05/15
2.06,33 Jim Mooij 06/09/71 Hollandia Edam 22/08/15
2.08,30 Tycho Schol 30/11/72 Pallas '67 Wageningen 18/09/15
2.08,84 Iwan Breton 15/02/74 Fit Kerkrade 17/05/15
2.10,28 Simon van den Enden 05/09/74 Phoenix Utrecht 10/07/15
2.11,14 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Zierikzee 14/06/15
2.11,31 Riemer Renkema 21/12/74 Impala Beverwijk 06/09/15
2.11,55 Harald van Gils 20/08/74 LG Aart Stigter Zierikzee 14/06/15
2.11,81 Arie Barnhoorn 09/06/72 Leiden Atletiek Utrecht 19/06/15
in onderlinge wedstrijd:




2.04,33 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 18/10/15






1000 meter




2.42,52 Jim Mooij 06/09/71 Hollandia Heiloo 31/07/15
2.47,16 Simon van den Enden 05/09/74 Phoenix Gemert 21/08/15
2.48,45 Fouad Fertoute 06/03/73 Spirit-OB Barendrecht 21/05/15
2.49,89 Folkert van der Krol 01/02/72 Energie Barendrecht 21/05/15
2.51,96 Bram el Hadji 13/04/72 De Spartaan Heiloo 31/07/15
2.51,98 Arie Barnhoorn 09/06/72 Leiden Atletiek Heiloo 31/07/15






1500 meter




4.04,78 Mitchell Franken 01/12/73 Spado Utrecht 14/08/15
4.05,48 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Merksem (BEL) 22/08/15
4.14,30 Ronald Bassa 11/02/75 Prins Hendrik Utrecht 08/05/15
4.19,76 Sven Hagen 11/02/74 Lycurgus Beverwijk 06/09/15
4.22,58 Erwin Sparreboom 07/02/71 Olympus '70 Amstelveen 03/05/15
4.24,81 Simon van den Enden 05/09/74 Phoenix Amsterdam 28/08/15
4.25,7 René van der Stap 10/02/74 Olympus '70 Naaldwijk 21/05/15
4.29,44 Tycho Schol 30/11/72 Pallas '67 Utrecht 10/07/15






3000 meter




8.55,19 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Sint-Niklaas (BEL) 04/07/15
9.02,09 Mitchell Franken 01/12/73 Spado Oordegem (BEL) 20/08/15
9.11,51 Ronald Bassa 11/02/75 Prins Hendrik Vught 14/05/15
9.21,75 Dahir Hasan Mao 25/05/70 Hanzesport Rijssen 15/05/15
9.36,47 Sven Hagen 11/02/74 Lycurgus Heiloo 31/07/15






2 Engelse mijl




10.34,28 Sven Hagen 11/02/74 Lycurgus Edam 18/08/15






5000 meter




15.45,84 Michel van der Klein 28/04/74 PAC Krommenie 03/05/15
15.48,31 Ron van Diepen 19/06/70 Hylas Grootebroek 19/04/15
16.01,76 Jean-Pierre Hoeboer 21/12/72 Sprint Tilburg 19/04/15
16.19,99 Robert Jongh 05/10/71 Spiridon Zevenbergen 19/04/15
16.26,08 Fouad Fertoute 06/03/73 Spirit-OB Zevenbergen 19/04/15
16.27,33 Mitchell Franken 01/12/73 Spado Bergen op Zoom 13/09/15






10.000 meter




36.43,98 Sven Hagen 11/02/74 Lycurgus Zierikzee 14/06/15






3000 meter steeple chase 91,4 cm




9.44,03 Michel van der Klein 28/04/74 PAC Tilburg 19/04/15
9.46,94 Ron van Diepen 19/06/70 Hylas Amstelveen 03/05/15
10.27,74 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Vught 06/06/15
11.18,64 Jim Mooij 06/09/71 Hollandia Amstelveen 03/05/15
11.40,77 Zeger Knipmeijer 06/06/70 Altis Amersfoort 11/04/15
11.52,89 Remco Hoetmer 10/08/70 GAC-Hilversum Barendrecht 21/05/15






110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)




16.28 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Oud-Beijerland 27/06/15
17.22 Bas Masteling 13/10/74 Phanos Lyon (FRA) 05/08/15
18.54 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Lyon (FRA) 05/08/15
geen windgegevens bekend:




16.42 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Soest 12/09/15
in onderlinge wedstrijd:




16.5 Joeri Voltman 27/10/74 Atletico '73 Winterswijk 04/10/15






110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)




16.19 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Grootebroek 19/04/15






400 meter horden 91,4 cm




59.90 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Utrecht 10/07/15
63.31 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Zierikzee 14/06/15
64.53 Olivier de Hon 03/09/72 AV '23 Zierikzee 14/06/15






hoogspringen




1.81 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Kerkrade 17/05/15
1.75 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Drachten 19/04/15
1.70 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Zevenbergen 19/04/15
1.70 Jorg Ootjers 10/01/75 Nova Den Helder 19/04/15
1.70 Daan Assink 27/08/74 AC TION Hilversum 17/05/15
1.70 Olivier de Hon 03/09/72 AV '23 Den Helder 21/06/15
1.67 Arie Heiden 04/05/71 Energie Zierikzee 14/06/15
1.65 Jeroen van Os 30/06/71 Impala Beverwijk 06/09/15
1.64 Bas Masteling 13/10/74 Phanos Zierikzee 14/06/15
1.60 Dennis Francois 11/02/74 Groene Ster Kerkrade 17/05/15
in onderlinge wedstrijd:




1.65 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 18/10/15






polsstokhoogspringen




3.40 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Spijkenisse 05/07/15
3.05 Martijn van de Peppel 05/03/72 VAV Hilversum 23/05/15
3.00 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Lyon (FRA) 05/08/15






verspringen




6.39 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Amsterdam 31/07/15
6.21 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Grootebroek 19/04/15
5.70 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Zierikzee 14/06/15
5.68 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Kerkrade 17/05/15
5.47 Bas Masteling 13/10/74 Phanos Lyon (FRA) 04/08/15
5.30 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Hilversum 17/05/15
5.29 Christian Huijsman 12/02/73 PAC Kerkrade 17/05/15
5.15 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Hilversum 04/10/15
5.02 Arno van Kasteren 21/03/73 AV '34 Hilversum 17/05/15
geen windgegevens bekend:




6.04 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Spijkenisse 11/04/15
5.27 Etienne Schuit 22/01/74 Scheldesport Hulst 11/04/15
met teveel rugwind:




6.42 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Amsterdam 30/07/15
5.68 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Amersfoort 29/08/15
5.41 Elliott Oti 21/11/72 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
in onderlinge wedstrijd:




6.27 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Utrecht 11/10/15
5.68 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Wijchen 03/10/15
5.29 Etienne Schuit 22/01/74 Scheldesport Terneuzen 26/09/06
5.28 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 18/10/15






hink-stap-sprong




12.92 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Grootebroek 19/04/15
12.79 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Almelo 19/04/15
11.62 Christian Huijsman 12/02/73 PAC Lyon (FRA) 11/08/15
met teveel rugwind:




11.56 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Zierikzee 13/06/15






kogelstoten 7,25 kg




14.05 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Lyon (FRA) 16/08/15
14.02 Jan de Wit 26/06/75 Impala Beverwijk 06/09/15
13.90 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Zoetermeer 07/06/15
13.02 Chris Smeman 20/03/73 Impala Drachten 19/04/15
12.52 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Heerde 11/04/15
12.18 Norman van Mook 27/02/72 THOR Kerkrade 17/05/15
12.11 Marc Elsbeek 31/01/72 De Keien Weert 30/08/15
12.09 Martijn Scheffers 08/09/72 Leiden Atletiek Bergen op Zoom 13/09/15
11.87 Remco van Veldhuizen 11/10/73 Ilion Krommenie 03/05/15
11.68 Martin Wijand 16/09/71 AAC Amersfoort 31/05/15
11.60 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Ede 05/06/15






discuswerpen 2 kg




45.19 Martijn Scheffers 08/09/72 Leiden Atletiek Bergen op Zoom 13/09/15
39.05 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Zoetermeer 07/06/15
38.36 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Amersfoort 31/05/15
37.75 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Den Helder 21/06/15
37.68 Chris Smeman 20/03/73 Impala Emmeloord 03/05/15
37.62 Martin Wijand 16/09/71 AAC Amersfoort 31/05/15
36.92 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Ede 07/06/15
35.35 Jeroen ten Heuvel 25/05/73 Flevo Delta Emmeloord 03/05/15
35.34 Jan de Wit 26/06/75 Impala Beverwijk 06/09/15
34.13 Arjan Kim 20/02/74 AV '34 Deventer 29/05/15
33.48 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Nijmegen 07/06/15
33.06 Norman van Mook 27/02/72 THOR Kerkrade 17/05/15
in onderlinge wedstrijd:




34.23 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Wijchen 03/10/15






kogelslingeren 7,25 kg




50.83 Martin Wijand 16/09/71 AAC Lisse 09/05/15
47.01 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Rotterdam 14/07/15
37.46 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Amersfoort 30/05/15
33.04 Remco van Veldhuizen 11/10/73 Ilion Krommenie 03/05/15
32.98 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Huizen 04/10/15
32.54 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Zwolle 16/04/15
32.48 Tim Schreurs 16/08/73 Scopias Roermond 21/03/15
30.41 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Tilburg 19/04/15
28.83 Arno Oprins 30/06/74 Atletiek Maastricht Amersfoort 30/05/15
28.04 Jeroen ten Heuvel 25/05/73 Flevo Delta Zwolle 02/06/15






speerwerpen 800 gram




60.01 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Zierikzee 14/06/15
55.88 Jeroen ten Heuvel 25/05/73 Flevo Delta Zwolle 02/06/15
55.62 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Lyon (FRA) 16/08/15
50.22 Matthias Strauss 07/04/71 AC TION Beverwijk 06/09/15
47.52 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Huizen 04/10/15
43.78 Tim Schreurs 16/08/73 Scopias Venlo 18/04/15
43.17 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Kerkrade 17/05/15
42.91 Martijn Visscher 17/02/75 Altis Zutphen 31/10/15
in onderlinge wedstrijd:




43.46 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Apeldoorn 27/09/15
43.25 Norman van Mook 27/02/72 THOR Roosendaal 04/10/15






gewichtwerpen 15,88 kg




15.03 Martin Wijand 16/09/71 AAC Huizen 04/10/15
14.69 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Roermond 21/03/15
11.80 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Amersfoort 30/05/15
11.32 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Huizen 04/10/15






werp-vijfkamp




3644 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Lyon (FRA) 16/08/15

41,38 * 14,05 * 38,06 * 55,62 * 13,98



3306 Martin Wijand 16/09/71 AAC Amersfoort 31/05/15

48,86 * 11,68 * 37,62 * 38,35 * 13,53



3035 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Huizen 04/10/15

32,98 * 12,47 * 35,84 * 47,52 * 11,32



2504 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Amersfoort 31/05/15

35,62 * 10,06 * 30,28 * 30,81 * 10,85



2411 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Amersfoort 31/05/15

30,99 * 10,93 * 31,59 * 31,87 * 09,01



2243 Martijn Visscher 17/02/75 Altis Zutphen 31/10/15

23,42 * 10,12 * 27,33 * 42,91 * 08,08









5-kamp




2958 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Woerden 26/09/15

6,19 * 36,56 * 25,33 * 28,78 * 5.09,64



2432 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Woerden 26/09/15

5,06 * 28,30 * 24,43 * 18,57 * 5.07,59



in onderlinge wedstrijd:




2994 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Utrecht 11/10/15

6,27 * 36,81 * 25,2= * 30,19 * 5.11,6=









10-kamp




5336 Bas Masteling 13/10/74 Phanos Lyon (FRA) 05/08/15

12,19 * 5,47 * 09,73 * 1,60 * 57,37 * 17,22 * 28,81 * 2,60 * 32,69 * 5.33,77 * 0,1 * 0,2 * -0,5



4959 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Lyon (FRA) 05/08/15

12,51 * 4,78 * 08,70 * 1,54 * 57,11 * 18,54 * 23,07 * 3,00 * 29,28 * 5.05,22 * 0,5 * 0,0 * 0,2



4661 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Amersfoort 30/08/15

12,47 * 5,68 * 09,27 * 1,74 * 63,36 * 19,07 * 26,88 * 2,66 * 27,68 * 6.36,62 * -0,7 * 2,6 * -0,8









4 x 100 meter clubteams




49.63 Voorne
Voorne Atletiek Oud-Beijerland 05/09/15
54.05 Terneuzen
Scheldesport Zierikzee 13/06/15
56.16 Oud-Beijerland
Spirit-OB Oud-Beijerland 05/09/15






4 x 400 meter clubteams




3.45,41 Voorne
Voorne Atletiek Oud-Beijerland 05/09/15
3.51,23 Eindhoven
Eindhoven Atletiek Zierikzee 14/06/15
4.09,35 Terneuzen
Scheldesport Zierikzee 14/06/15
4.49,38 Amersfoort
Altis Zierikzee 14/06/15












mannen-masters M45-M49










100 meter




11.59 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Uithoorn 07/06/15
11.94 Jordi Mimbrero Palop (ESP) 25/02/69 Haag Atletiek Zierikzee 13/06/15
12.24 Richard Janssens 12/09/68 Lycurgus Heerhugowaard 28/08/15
12.29 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 19/09/15
12.42 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Lyon (FRA) 04/08/15
12.45 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Den Helder 21/06/15
12.46 Matthijs Seijlhouwer 17/08/66 KAV Holland Zierikzee 13/06/15
12.47 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Hoorn 05/06/15
12.64 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Oud Beijerland 21/06/15
12.67 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amsterdam 14/05/15
12.71 Ad van Hooff 23/12/66 AV '34 Zierikzee 13/06/15
12.71 Pel van den Kerkhoff 15/03/68 Clytoneus Utrecht 19/06/15
12.75 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Den Helder 21/06/15
12.79 Pieter Jacobs 25/08/66 Parthenon Zierikzee 13/06/15
12.99 Frank Fokkens 11/09/68 Startbaan Hilversum 17/05/15
13.01 Aydin Zeyrek 01/09/68 AC TION Den Helder 21/06/15
13.08 Eric de Jonge 13/01/66 Phoenix Oud Beijerland 21/06/15
met teveel rugwind:




12.61 Pel van den Kerkhoff 15/03/68 Clytoneus Spijkenisse 05/07/15
12.86 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Oud Beijerland 21/06/15
in onderlinge wedstrijd:




12.74 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Eindhoven 26/09/15






150 meter




geen windgegevens bekend:




19.31 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Steenwijk 10/07/15






200 meter




23.40 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Zierikzee 14/06/15
24.46 Richard Janssens 12/09/68 Lycurgus Zierikzee 14/06/15
24.99 Jordi Mimbrero Palop (ESP) 25/02/69 Haag Atletiek Zierikzee 14/06/15
25.47 Dik van de Weerdhof 20/06/67 VAV Wageningen 22/05/15
25.57 Pierre Lommen 18/11/65 Cifla Zierikzee 14/06/15
25.70 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Edam 22/05/15
25.72 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Zierikzee 14/06/15
25.80 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 20/09/15
26.36 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amsterdam 03/07/15
26.49 Patrick Ikink 01/10/69 AVA '70 Emmen 03/05/15
26.54 Pel van den Kerkhoff 15/03/68 Clytoneus Gouda 14/05/15
26.61 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Den Helder 19/04/15
met teveel rugwind:




25.52 Pierre Lommen 18/11/65 Cifla Zierikzee 14/06/15
25.68 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Zierikzee 14/06/15
26.34 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amsterdam 14/05/15






300 meter




39.81 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Amersfoort 11/04/15
41.14 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Steenwijk 10/07/15
42.01 Gerard van Dijk 01/05/70 Hercules Tilburg 28/03/15






400 meter




53.00 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Hoorn 16/05/15
53.09 Richard Janssens 12/09/68 Lycurgus Hoorn 16/05/15
53.79 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Nijmegen 07/06/15
54.71 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Oud Beijerland 21/06/15
55.64 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Dronten 02/07/15
56.95 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Beverwijk 06/09/15
57.25 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Beverwijk 06/09/15
57.50 Willem-Jan Buter 03/12/68 Scheldesport Zierikzee 25/04/15
57.51 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Oud Beijerland 21/06/15
57.55 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Lyon (FRA) 12/08/15
57.71 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 29/08/15
57.76 Fulvio Scarano 15/12/68 AV '40 Zwolle 10/06/15
58.12 Kees Bot 11/06/68 Hollandia Hilversum 17/05/15
58.16 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Zierikzee 25/04/15
58.37 Pel van den Kerkhoff 15/03/68 Clytoneus Papendrecht 29/08/15
58.65 Robin van de Mast 16/03/70 Altis Zierikzee 13/06/15
58.68 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Lyon (FRA) 04/08/15
58.82 Frank Fokkens 11/09/68 Startbaan Hilversum 17/05/15
58.82 Harold de Boer 16/01/66 R' dam Atletiek Oud Beijerland 21/06/15
58.96 Ben Bakker 01/01/67 Lycurgus Edam 22/08/15
59.17 Albert Kavsek 16/09/67 AV Castricum Hilversum 26/04/15
59.17 Frank Stam 13/01/66 AV Castricum Leiden 26/08/15
59.40 Michel Ruijter 06/12/66 Ilion Zoetermeer 23/05/15
59.49 Gerard van Dijk 01/05/70 Hercules Breda 08/05/15






600 meter




1.31,24 Ronald Weevers 13/10/69 Prins Hendrik Vugt 06/04/15






800 meter




2.03,98 Peter Poppe 02/04/66 R' dam Atletiek Utrecht 08/05/15
2.04,26 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Wageningen 17/07/15
2.04,66 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Wageningen 17/07/15
2.05,33 Ronald Weevers 13/10/69 Prins Hendrik Utrecht 08/05/15
2.05,41 Ton Verbaandert 09/04/69 Eindhoven Atletiek Eindhoven 16/06/15
2.07,12 Erik Delpeut 18/10/69 Ciko '66 Utrecht 10/07/15
2.08,11 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Gouda 14/05/15
2.08,19 Jack van Avendonk 09/04/67 Attila Utrecht 19/06/15
2.09,32 Douwe Yska 04/05/70 Horror Heiloo 14/08/15
2.11,56 Mark Simons 03/04/69 Phoenix Utrecht 19/06/15
2.12,16 Robin van de Mast 16/03/70 Altis Harderwijk 07/06/15
2.13,45 Ad Peeters 26/02/66 Eindhoven Atletiek Vught 14/05/15
2.13,98 Michiel van Dijk 17/10/68 GAC-Hilversum Beverwijk 06/09/15






1000 meter




2.39,73 Peter van der Velden 29/11/68 GVAC Barendrecht 21/05/15
2.40,20 Ton Verbaandert 09/04/69 Eindhoven Atletiek Barendrecht 21/05/15
2.42,77 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Heiloo 31/07/15
2.44,94 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Drunen 25/06/15
2.50,35 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Barendrecht 21/05/15
2.50,71 Douwe Yska 04/05/70 Horror Heiloo 31/07/15
2.52,60 Michiel Stiemer 13/11/69 GAC-Hilversum Beverwijk 11/09/15
2.56,94 Mar-Hein van der Wiel 26/02/69 DAK Drunen 25/06/15






1500 meter




4.07,50 Peter van der Velden 29/11/68 GVAC Utrecht 10/07/15
4.12,81 Ton Verbaandert 09/04/69 Eindhoven Atletiek Wageningen 17/07/15
4.13,93 Patrick Kwist 27/11/68 R' dam Atletiek Rotterdam 16/07/15
4.15,19 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Utrecht 10/07/15
4.24,58 Douwe Yska 04/05/70 Horror Wageningen 17/07/15
4.25,85 Mark Simons 03/04/69 Phoenix Amsterdam 28/08/15
4.26,35 Jack van Avendonk 09/04/67 Attila Utrecht 10/07/15
4.27,06 Michiel Stiemer 13/11/69 GAC-Hilversum Zierikzee 13/06/15
4.27,38 Hans Brons 23/12/65 Eindhoven Atletiek Best 02/06/15
4.29,26 Erik Delpeut 18/10/69 Ciko '66 Utrecht 19/06/15
4.30,34 Michiel Otten 26/10/68 Prins Hendrik Kerkrade 17/05/15
4.31,17 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Oostburg 27/06/15
4.32,04 Ad Peeters 26/02/66 Eindhoven Atletiek Utrecht 08/05/15
4.35,72 Jan van der Marel 13/01/68 AAV '36 Beverwijk 06/09/15
4.37,64 Frank van der Made 23/11/68 Groene Ster Kerkrade 17/05/15






1 Engelse mijl




4.39,79 Ton Verbaandert 09/04/69 Eindhoven Atletiek Valkenswaard 14/05/15






2000 meter




5.54,30 Peter van der Velden 29/11/68 GVAC Vugt 06/04/15
6.13,78 Ad Peeters 26/02/66 Eindhoven Atletiek Vugt 06/04/15
6.23,22 Mar-Hein van der Wiel 26/02/69 DAK Vugt 06/04/15
6.27,70 Bart Eigenhuis 18/09/67 Pijnenburg Amersfoort 21/04/15
6.14,4 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Epe 16/06/15






3000 meter




8.51,04 Edo Baart 16/04/68 Atos Utrecht 14/08/15
8.57,66 Marcel Tesselaar 26/06/69 Hera Utrecht 10/07/15
8.58,03 Peter van der Velden 29/11/68 GVAC Utrecht 19/06/15
9.07,81 Toon Heeren 08/03/67 Achilles-EL Etten-Leur 22/05/15
9.17,25 Michiel Otten 26/10/68 Prins Hendrik Vught 14/05/15
9.23,85 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Utrecht 14/08/15
9.30,40 Frank Reintjes 14/04/67 De Liemers Utrecht 19/06/15
9.31,81 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Utrecht 29/05/15
9.40,40 Michiel Stiemer 13/11/69 GAC-Hilversum Utrecht 14/08/15
9.42,59 Mar-Hein van der Wiel 26/02/69 DAK Vught 14/05/15






5000 meter




15.26,97 Simon Vroemen 11/05/69 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
15.30,20 Edo Baart 16/04/68 Atos Utrecht 04/09/15
15.31,93 Peter van der Velden 29/11/68 GVAC Utrecht 04/09/15
15.43,70 Patrick Kwist 27/11/68 R' dam Atletiek Vught 06/06/15
15.44,70 Marcel Tesselaar 26/06/69 Hera Wageningen 12/06/15
16.18,41 Michiel Otten 26/10/68 Prins Hendrik Oud Beijerland 21/06/15
16.28,11 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Wageningen 17/07/15
16.28,68 Richard Oosterhout 13/10/65 AV Rucphen '90 Zierikzee 13/06/15
16.30,23 Frank Reintjes 14/04/67 De Liemers Zierikzee 13/06/15
16.31,50 Jan van der Marel 13/01/68 AAV '36 Alphen a/d Rijn 13/09/15
16.34,17 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Eindhoven 27/06/15
16.40,38 Johan Kats 22/11/69 Daventria Den Helder 21/06/15






5000 meter snelwandelen




27.21,87 Jan Netten 20/04/68 DAK Zierikzee 14/06/15






10.000 meter




31.58,75 Patrick Kwist 27/11/68 R' dam Atletiek Amsterdam 31/07/15
33.11,20 Marcel Tesselaar 26/06/69 Hera Amsterdam 31/07/15
35.08,38 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Steenwijk 10/07/15
35.52,12 Fred Reitsma 07/07/69 AV NOP Steenwijk 10/07/15
36.20,53 Peter Mijsberg 18/08/65 Eindhoven Atletiek Lyon (FRA) 10/08/15
36.34,86 Mar-hein van der Wiel 26/02/69 DAK Zierikzee 14/06/15
36.54,14 Erik Klooster 28/08/65 Passaat Zierikzee 14/06/15






3000 meter steeple chase 91,4 cm




9.18,61 Simon Vroemen 11/05/69 Prins Hendrik Alphen a/d Rijn 13/09/15
10.57,24 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Zierikzee 14/06/15
11.25,53 Zeger Knipmeijer 06/06/70 Altis Utrecht 19/06/15
11.31,18 Peter Mijsberg 18/08/65 Eindhoven Atletiek Zierikzee 14/06/15
11.34,28 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Amersfoort 11/04/15
11.41,35 Bastiaan Nuijen 09/02/70 Leiden Atletiek Zoetermeer 23/05/15






110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)




17.31 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Lyon (FRA) 05/08/15
17.83 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 20/09/15
21.12 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 30/08/15
met teveel rugwind:




19.45 Martien van Weert 07/04/70 DAK Zierikzee 13/06/15






200 meter horden 76,2 cm




27.83 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 19/09/15
33.72 Remco Hoetmer 10/08/70 GAC-Hilversum Utrecht 14/08/15
in onderlinge wedstrijd:




32.80 Patrick Schoo 14/05/67 U-Track Utrecht 20/09/15






400 meter horden 91,4 cm




58.62 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Utrecht 10/07/15
59.33 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Zierikzee 14/06/15
62.27 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Bergen op Zoom 13/09/15
64.27 Pel van den Kerkhoff 15/03/68 Clytoneus Zierikzee 14/06/15
67.16 Manfred Mooijer 24/03/68 AV Edam Zierikzee 14/06/15






hoogspringen




1.70 Patrick Schoo 14/05/67 U-Track Santpoort 03/05/15
1.70 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Kerkrade 17/05/15
1.68 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Lyon (FRA) 04/08/15
1.65 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Heerhugowaard 03/05/15
1.65 Michiel Heerema 27/02/70 AV Gouda Kerkrade 17/05/15
1.65 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 25/06/15
1.61 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 29/08/15
1.60 Oscar van Ophem 06/03/66 Hollandia Hilversum 17/05/15
1.60 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 19/09/15
1.55 Ron Legemaate 18/04/69 Ilion Zierikzee 14/06/15
1.55 Jeroen van Riel 01/03/70 AV '34 Den Helder 21/06/15
1.53 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Lyon (FRA) 04/08/15






polsstokhoogspringen




4.06 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Krommenie 04/07/15
3.70 Remco Mallens 23/02/70 Sprint Someren 21/05/15
3.43 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Heerhugowaard 04/10/15
2.70 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Heerhugowaard 03/05/15
2.70 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 20/09/15
in onderlinge wedstrijd:




2.70 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 27/09/15






verspringen




6.01 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Oud Beijerland 21/06/15
5.62 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Den Helder 21/06/15
5.52 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Lyon (FRA) 04/08/15
5.50 Michiel Heerema 27/02/70 AV Gouda Oud Beijerland 21/06/15
5.43 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 19/09/15
5.22 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Hilversum 17/05/15
5.17 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Hoorn 05/06/15
5.12 Roel Carati 16/02/68 Phanos Heerhugowaard 03/05/15
5.12 Pieter Jacobs 25/08/66 Parthenon Kerkrade 17/05/15
5.05 Eric de Jonge 13/01/66 Phoenix Oud Beijerland 21/06/15
5.04 Manfred Mooijer 24/03/68 AV Edam Edam 22/08/15
5.03 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Oud Beijerland 21/06/15
geen windgegevens bekend:




5.50 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Papendrecht 29/08/15
5.19 Roel Carati 16/02/68 Phanos Schoonhoven 05/07/15
met teveel rugwind:




5.37 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Lyon (FRA) 04/08/15
5.24 Ron Legemaate 18/04/69 Ilion Zierikzee 14/06/15
5.15 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Zierikzee 25/04/15
in onderlinge wedstrijd:




5.39 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Almere 27/09/15
5.34 Brian Slijngard 19/01/69 Spirit-Lelystad Lelystad 26/09/15
5.31 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Eindhoven 26/09/15
5.25 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 26/09/15
5.07 Ron Legemate 01/01/70 Ilion Zoetermeer 28/03/15






hink-stap-sprong




10.90 Roel Carati 16/02/68 Phanos Zierikzee 13/06/15
10.60 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 20/09/15
geen windgegevens bekend:




11.14 Roel Carati 16/02/68 Phanos Utrecht 10/07/15






kogelstoten 7,25 kg




13.65 Stein Kuiper 03/03/69 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
13.03 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Amstelveen 03/05/15
12.70 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Zierikzee 13/06/15
12.07 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Amersfoort 31/05/15
11.99 Kik van Swol 06/04/70 Hylas Alkmaar 24/04/15
11.99 Richardt Buning 27/07/69 De Liemers Deventer 29/05/15
11.96 Erik van Egmond 01/06/68 Sparta Zierikzee 13/06/15
11.80 Richard Buning 27/07/69 De Liemers Ede 05/06/15
11.78 Cor Troost 09/07/67 Spirit-OB Den Haag 07/06/15
11.74 Jorge Luis Salazar Duany (CUB) 28/03/67 Hylas Den Helder 19/04/15
11.44 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Zierikzee 13/06/15
11.27 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Schoonhoven 04/07/15
11.19 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Uden 13/09/15
11.13 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Amersfoort 31/05/15
11.13 Winston Hofmeester 20/01/69 Haag Atletiek Den Haag 07/06/15
10.99 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Steenwijk 11/10/15
10.97 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Dronten 06/04/15






discuswerpen 2 kg




41.70 Stein Kuiper 03/03/69 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
39.69 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Zierikzee 13/06/15
38.06 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Zierikzee 13/06/15
37.75 Cor Troost 09/07/67 Spirit-OB Zierikzee 13/06/15
37.07 Winston Hofmeester 20/01/69 Haag Atletiek Spijkenisse 03/05/15
35.86 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Lyon (FRA) 16/08/15
35.74 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Zierikzee 13/06/15
34.34 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Zierikzee 13/06/15
34.01 Ben van Sark 24/02/66 AV Haaksbergen Haaksbergen 13/05/15
32.65 Henric van Bruggen 03/04/69 Zuidwal Huizen 17/05/15
32.59 Richard Buning 27/07/69 De Liemers Zevenaar 01/05/15
32.44 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Zierikzee 13/06/15
32.42 Jorge Luis Salazar Duany (CUB) 28/03/67 Hylas Heerhugowaard 03/05/15
32.13 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 25/06/15
32.00 Kik van Swol 06/04/70 Hylas Alkmaar 24/04/15
in onderlinge wedstrijd:




35.48 Richard Buning 27/07/69 De Liemers Zevenaar 28/03/15
35.28 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Schoonhoven 03/10/15
32.44 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 27/09/15
32.30 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Schoonhoven 03/10/15






kogelslingeren 7,25 kg




45.40 Richard Bot 23/05/67 SAV Rotterdam 12/09/15
43.33 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Naaldwijk 20/09/15
37.56 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Grootebroek 22/03/15
37.41 Wim Coenen 30/08/66 Swift Kerkrade 05/09/15
36.72 René Peeters 03/05/67 Atledo Sint-Niklaas (BEL) 21/07/15
35.77 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Amersfoort 30/05/15
32.38 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Amersfoort 31/05/15
31.31 Danny Stotijn 18/06/70 AV Haarlemmermeer Rotterdam 12/09/15
30.74 Richard Buning 27/07/69 De Liemers Zutphen 31/10/15
30.51 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Grootebroek 19/04/15
29.41 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Amersfoort 30/05/15
25.92 Eugene Lommen 27/11/67 De Keien Bergen op Zoom 19/04/15
in onderlinge wedstrijd:




31.72 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Dronten 26/09/15






speerwerpen 800 gram




54.08 Eugene Lommen 27/11/67 De Keien Bergen op Zoom 19/04/15
48.48 Kik van Swol 16/04/70 Hylas Zierikzee 14/06/15
45.93 Ben van Sark 24/02/66 AV Haaksbergen Haaksbergen 13/05/15
42.82 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Hilversum 17/05/15
41.96 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Lyon (FRA) 16/08/15
41.95 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Edam 22/05/15
41.48 Oscar van Ophem 06/03/66 Hollandia Hilversum 17/05/15
41.10 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amsterdam 14/05/15
39.95 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Lyon (FRA) 05/08/15
39.91 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Uithoorn 07/06/15
39.66 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Zutphen 31/10/15
39.33 Martien van Weert 07/04/70 DAK Zierikzee 14/06/15
39.32 Frank van Dijk 25/11/65 AV Edam Den Helder 21/06/15
38.90 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 20/09/15
in onderlinge wedstrijd:




42.24 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Schoonhoven 03/10/15
39.81 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Almere 27/09/15






gewichtwerpen 15,88 kg




13.65 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Lyon (FRA) 16/08/15
13.18 Richard Bot 23/05/67 SAV Lyon (FRA) 11/08/15
11.90 René Peeters 03/05/67 Atledo Sint-Niklaas (BEL) 21/07/15
11.66 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Amersfoort 30/05/15
10.87 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Amersfoort 31/05/15
10.37 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Amersfoort 31/05/15
10.07 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Zutphen 19/06/15
10.03 Corné Bolders 23/03/76 Diomedon Breda 11/10/15
9.39 Danny Stotijn 18/06/70 AV Haarlemmermeer Rotterdam 12/09/15






werp-vijfkamp




3459 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Lyon (FRA) 16/08/15

42,11 * 10,58 * 35,86 * 41,96 * 13,65



3152 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Amersfoort 31/05/15

36,38 * 12,07 * 31,80 * 40,16 * 11,12



2943 Richard Bot 23/05/67 SAV Amersfoort 31/05/15

43,13 * 09,93 * 27,22 * 33,92 * 11,54



2847 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Amersfoort 31/05/15

32,07 * 11,05 * 34,10 * 31,47 * 10,37



2819 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Amersfoort 31/05/15

32,38 * 11,13 * 31,75 * 30,47 * 10,87



2685 René Peeters 03/05/67 Atledo Sint-Niklaas (BEL) 21/07/15

36,72 * 09,26 * 28,32 * 26,20 * 11,90



2581 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Huizen 04/10/15

28,25 * 09,75 * 28,47 * 39,51 * 08,93



2317 Danny Stotijn 18/06/70 AV Haarlemmermeer Rotterdam 12/09/15

31,31 * 08,84 * 26,43 * 25,25 * 09,39









5-kamp




2807 Roel Carati 16/02/68 Phanos Schoonhoven 05/07/15

5,19 * 27,34 * 27,06 * 39,93 * 5.30,16 * * -1,8









10-kamp




5862 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 20/09/15

12,29 * 5,43 * 08,27 * 1,60 * 59,50 * 17,83 * 23,52 * 2,70 * 38,90 * 504,12 * 0,1 * -1,1 * -0,5



5284 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 30/08/15

13,16 * 4,59 * 09,08 * 1,61 * 57,71 * 21,12 * 29,49 * 2,26 * 36,18 * 5.09,45 * 0,5 * 0,8 * -0,8



4366 Laurens van Vliet 31/12/69 AV '40 Delft 20/09/15

13,35 * 4,69 * 08,47 * 1,40 * 63,89 * 22,37 * 23,27 * 2,30 * 33,66 * 5.44,41 * 0,1 * -0,8 * -0,5















mannen-masters M50-M54










100 meter




11.74 Robert Moen 07/01/65 DEM Lyon (FRA) 06/08/15
11.96 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Heerde 11/04/15
12.11 Co Neijzen 12/12/64 Prins Hendrik Zierikzee 13/06/15
12.39 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Beverwijk 06/09/15
12.51 Kay Schaafsma 30/10/60 Sprint Zierikzee 13/06/15
12.68 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Gouda 14/05/15
12.77 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Zierikzee 13/06/15
12.83 George Ströh 25/07/62 Dynamica Zierikzee 13/06/15
12.99 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Kerkrade 17/05/15
13.06 Melvin Sedney 19/04/64 Ilion Zoetermeer 26/06/15
13.08 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Beverwijk 06/09/15
13.12 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Roosendaal 11/07/15
13.15 Okke van der Maas 18/11/63 Fit Kerkrade 17/05/15
13.17 Serge Beckers (BEL) 03/09/62 RK HAV Wageningen 17/07/15
13.33 Ton Aker 01/06/64 AV '47 Amsterdam 28/08/15
13.34 Bert van Lith 15/01/63 Prins Hendrik Den Bosch 03/07/15
13.40 Falco Rademaker 31/03/63 Eindhoven Atletiek Kerkrade 17/05/15
13.51 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Tielt (BEL) 25/05/15
13.52 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Brugge (BEL) 28/06/15
13.53 Bram Koppenaal 26/01/61 NEA-Volharding Amsterdam 03/07/15
geen windgegevens bekend:




12.72 George Ströh 25/07/62 Dynamica Vlissingen 07/05/15
13.35 Joost Knotnerus 26/05/64 Feniks Amsterdam 03/07/15
met teveel rugwind:




13.06 Okke van der Maas 18/11/63 Fit Oud Beijerland 21/06/15
13.42 Bram Koppenaal 26/01/61 NEA-Volharding Edam 22/08/15
13.45 John Romkes 28/11/62 AV Gouda Oud Beijerland 21/06/15
13.56 Kees van Oevelen 01/01/62 Spado Oud Beijerland 21/06/15
in onderlinge wedstrijd:




13.22 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 20/09/15
13.23 Paul Sijssens 14/12/60 Pallas '67 Wageningen 03/10/15
13.35 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Terneuzen 26/09/06
13.45 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Terneuzen 26/09/06






150 meter




19.31 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Amersfoort 11/04/15
19.94 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 14/08/15






200 meter




23.03 Robert Moen 07/01/65 DEM Lyon (FRA) 10/08/15
24.92 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Lyon (FRA) 09/08/15
25.11 Co Neijzen 12/12/64 Prins Hendrik Zierikzee 14/06/15
25.90 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Zierikzee 14/06/15
26.53 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Gouda 14/05/15
26.68 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Schoonhoven 05/07/15
26.73 Bert van Lith 15/01/63 Prins Hendrik Den Bosch 03/07/15
26.80 Okke van der Maas 18/11/63 Fit Zierikzee 14/06/15
27.19 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Zierikzee 14/06/15
27.20 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Zierikzee 14/06/15
27.62 Hugo Kusters 30/12/62 Achilles-Top Roermond 17/07/15
27.70 John Romkes 28/11/62 AV Gouda Amsterdam 03/07/15
27.72 Bram Koppenaal 26/01/61 NEA-Volharding Heiloo 14/08/15
27.75 George Ströh 25/07/62 Dynamica Goes 14/08/15
27.78 Aiwen Lobles 05/08/64 Noordkop Warmenhuizen 22/05/15
27.98 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Zierikzee 14/06/15
geen windgegevens bekend:




27.29 George Ströh 25/07/62 Dynamica Vlissingen 07/05/15
met teveel rugwind:




26.61 Arno Hulshof 24/01/64 Sprint Roosendaal 11/07/15
26.75 Okke van der Maas 18/11/63 Fit Zierikzee 14/06/15
27.05 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Zierikzee 14/06/15
27.81 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Zierikzee 14/06/15






300 meter




40.90 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Heerde 11/04/15
41.59 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Amersfoort 11/04/15
43.61 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 14/08/15
43.79 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Tielt (BEL) 25/05/15
44.38 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Heerde 11/04/15
44.60 Bert van Lith 15/01/63 Prins Hendrik Vugt 06/04/15






400 meter




54.04 Robert Moen 07/01/65 DEM Den Helder 21/06/15
55.98 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Tilburg 25/05/15
57.29 Bart van Rookhuizen 07/06/64 DEM Hilversum 17/05/15
57.35 Co Neijzen 12/12/64 Prins Hendrik Tilburg 25/05/15
58.17 Falco Rademaker 31/03/63 Eindhoven Atletiek Oud Beijerland 21/06/15
58.20 Bert van Lith 15/01/63 Prins Hendrik Oud Beijerland 21/06/15
58.25 Piet van Mourik 25/09/63 Delta Sport Zierikzee 25/04/15
58.44 Marijn Michels 21/10/63 Altis Zierikzee 13/06/15
58.80 Arno Hulshof 24/01/64 Sprint Roosendaal 11/07/15
60.41 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Zierikzee 13/06/15
60.67 Paul Hopman 04/09/63 Lycurgus Hilversum 17/05/15
60.94 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Lyon (FRA) 12/08/15






600 meter




1.36,75 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Lisse 23/08/15
1.40,37 Heero Spaan 21/03/62 Vet. Ned. Barendrecht 21/05/15






800 meter




2.04,80 Benjamin Romkes 15/02/65 AV Zaanland Heiloo 14/05/15
2.08,23 Marijn Michels 21/10/63 Altis Harderwijk 07/06/15
2.10,09 Martin Wams 19/05/65 LAAC Twente Lyon (FRA) 06/08/15
2.10,35 Werner Themen 10/07/64 AV '23 Den Helder 21/06/15
2.10,90 Bart van Rookhuizen 07/06/64 DEM Den Helder 21/06/15
2.13,21 Falco Rademaker 31/03/63 Eindhoven Atletiek Zierikzee 14/06/15
2.14,27 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Beverwijk 19/04/15
2.14,32 Jan Jansen 21/10/61 LG Aart Stigter Utrecht 10/07/15
2.15,48 Marco Eskes 20/11/62 AC Waterland Edam 22/05/15
2.17,11 Jacob van der Meulen 15/11/62 Groningen Atletiek Zierikzee 14/06/15
2.17,86 Henri Havinga 01/08/62 AV '40 Den Haag 07/06/15
2.17,95 John Romkes 28/11/62 AV Gouda Soest 12/09/15






1000 meter




2.46,84 Frank Wiegman 17/12/64 Leiden Atletiek Barendrecht 20/09/15
2.59,47 Jos Louter 02/04/63 Hollandia Heiloo 31/07/15






1500 meter




4.08,00 Benjamin Romkes 15/02/65 AV Zaanland Oordegem (BEL) 23/05/15
4.21,54 Frank Wiegman 17/12/64 Leiden Atletiek Utrecht 10/07/15
4.35,62 Cock Dorst 26/12/61 Pallas '93 Middelharnis 04/06/15
4.38,82 Marco Eskes 20/11/62 AC Waterland Huizen 17/05/15
4.45,83 Henri Havinga 01/08/62 AV '40 Spijkenisse 03/05/15
4.47,37 Wim Nieuwenhuijse 04/05/65 Phoenix Leiden 01/07/15
4.48,01 Henk v.d. Oever 04/06/65 Rijnsoever Zierikzee 13/06/15
4.50,15 Koen Martens 22/09/64 Running 2000 Wageningen 22/05/15
4.51,48 Mark Jillissen 20/10/64 Cifla Zierikzee 13/06/15
4.52,37 Edwin van Dort 31/10/63 Phanos Utrecht 10/07/15
4.52,62 Ab Snoeij 01/01/65 Pallas '93 Rotterdam 16/07/15






1 Engelse mijl




4.59,09 Frank Wiegman 17/12/64 Leiden Atletiek Lisse 23/08/15






2000 meter




6.22,84 Han Wolsing 17/01/65 Altis Amersfoort 21/04/15
6.30,41 Marijn Michels 21/10/63 Altis Amersfoort 21/04/15
6.40,37 Peter Schipper 25/07/61 Triathlon Amersfoort 21/04/15
6.40,88 Ludger Stuijt 03/10/60 AV Zeewolde Amersfoort 21/04/15
6.41,41 Tim Brouwer de Koning 12/03/61 Leiden Atletiek Leiden 26/08/15
7.03,26 Maurits de Ruiter 22/10/62 GAC-Hilversum Hilversum 26/04/15






3000 meter




9.10,26 Benjamin Romkes 15/02/65 AV Zaanland Oordegem (BEL) 30/05/15
9.51,14 Jan Kortekaas 16/09/63 Leiden Atletiek Heiloo 31/07/15
9.57,76 Han Wolsing 17/01/65 Altis Amersfoort 17/03/15
10.00,63 Marijn Michels 21/10/63 Altis Amersfoort 17/03/15
10.05,65 Rudie Jullens 08/03/62 Pallas '67 Utrecht 08/05/15
10.12,06 Robert Jan de Kraker 08/01/64 Altis Amersfoort 17/03/15
10.12,82 Tim Brouwer de Koning 12/03/61 Leiden Atletiek Leiden 23/09/15
10.18,03 Rene Rensen 20/05/62 Hellas Utrecht 10/07/15
10.18,77 Edwin van Dort 31/10/63 Phanos Castricum 03/06/15
10.19,61 Wim Nieuwenhuijse 04/05/65 Phoenix Utrecht 29/05/15






5000 meter




15.57,21 Benjamin Romkes 15/02/65 AV Zaanland Drachten 19/04/15
16.35,40 Peter Visser 06/11/63 Start '78 Den Helder 21/06/15
16.55,0 Kees Lazeroms 09/03/63 Achilles-EL Zundert 18/04/15
17.14,14 Willem de Ruijter 11/06/60 Altis Hengelo 29/04/15
17.25,1 Han Wolsing 17/01/65 Altis Amersfoort 31/03/15
17.36,28 Mark Jillissen 20/10/64 Cifla Zierikzee 13/06/15
17.53,35 André Roukema 19/07/62 AV '23 Hilversum 17/05/15
17.55,27 Henk v.d. Oever 04/06/65 Rijnsoever Zierikzee 13/06/15
17.55,63 Maurits de Ruiter 22/10/62 GAC-Hilversum Den Helder 21/06/15






3000 meter snelwandelen




14.16,0 Remco de Bruin 27/06/64 De LAT Veenendaal 05/09/15
16.48,09 Gerard Wildeman 25/06/62 RWV Drunen 25/06/15






5000 meter snelwandelen




26.12,3 Remco de Bruin 27/06/64 De LAT Rotterdam 15/03/15
28.31,11 Gerard Wildeman 25/06/62 RWV Zierikzee 14/06/15
29.38,80 Rene Wakkee 14/05/65 RWV Zierikzee 14/06/15






10.000 meter snelwandelen




53.33,5 Remco de Bruin 27/06/64 De LAT Rotterdam 15/03/15






20.000 meter snelwandelen




1.51.50,98 Remco de Bruin 27/06/64 De LAT Bedford (GBR) 21/06/15






20 km snelwandelen




1.50.32 Remco de Bruin 27/06/64 De LAT Amsterdam 02/08/15
2.09.01 Rene Wakkee 14/05/65 RWV Amsterdam 02/08/15






1 uur snelwandelen




11,186 Remco de Bruin 27/06/64 De LAT Rotterdam 15/03/15






10.000 meter




34.28,43 Peter Visser 06/11/63 Start '78 Steenwijk 10/07/15
35.38,46 Kees Lazeroms 09/03/63 Achilles-EL Zierikzee 14/06/15
36.45,95 Henk Wolf 06/11/61 Spirit-Lelystad Steenwijk 10/07/15
37.44,40 Robert Jan de Kraker 08/01/64 Altis Zierikzee 14/06/15






3000 meter steeple chase 91,4 cm




11.56,00 Duk Bekema 08/02/61 Startbaan Amstelveen 03/05/15






100 meter horden 91,4 cm (13,00m - 8,50m)




14.41 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Lyon (FRA) 15/08/15
16.47 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 04/09/15
21.32 Minne de Vries 25/12/62 AV '40 Delft 20/09/15
geen windgegevens bekend:




20.54 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Hulst 11/04/15
in onderlinge wedstrijd:




19.34 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Gorinchem 26/09/15






110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)




18.70 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Beverwijk 19/04/15






200 meter horden 76,2 cm




30.31 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 14/08/15






400 meter horden 83,8 cm




59.48 Bart van Rookhuizen 07/06/64 DEM Lyon (FRA) 11/08/15
67.06 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 29/05/15






hoogspringen




1.65 Rik Verharen 13/01/65 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
1.55 Fred Bruyniks 04/05/63 PAC Kerkrade 17/05/15
1.55 Piet Span 11/11/64 AC Waalwijk '66 Drunen 25/06/15
1.53 Fokke Draaijer 16/01/63 Lionitas Stadskanaal 29/08/15
1.52 Marc van der Krogt 17/11/60 Ilion Leiden 01/07/15
1.51 Michiel Boonstra 21/06/65 Statina Barendrecht 20/09/15
1.50 Joost Knotnerus 26/05/64 Feniks Amsterdam 14/05/15
1.50 Jan van der Meer 12/12/62 DGLA Hilversum 17/05/15
1.50 Jeroen Oosterwegel 23/06/64 Daventria Den Helder 21/06/15
1.50 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Beverwijk 06/09/15
1.47 Ton Aker 01/06/64 AV '47 Zierikzee 14/06/15
1.47 Ruud Jacobs 02/08/61 Groene Ster Zierikzee 14/06/15
in onderlinge wedstrijd:




1.60 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 18/10/15
1.55 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Vught 26/09/15
1.50 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Gorinchem 25/09/15
1.50 Paul Sijssens 14/12/60 Pallas '67 Wageningen 03/10/15






polsstokhoogspringen




4.05 Alfred Achtelik 10/06/60 AC TION Hilversum 23/05/15
3.60 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 29/05/15
3.30 Arno van Vugt 23/12/63 AV Haarlem Zierikzee 13/06/15
3.00 Ruud Jacobs 02/08/61 Groene Ster Zierikzee 13/06/15
2.50 Hans Cuijlits 04/02/62 AV Reusel '69 Kerkrade 03/05/15
2.50 Jeroen Oosterwegel 23/06/64 Daventria Wageningen 17/07/15
2.50 Minne de Vries 25/12/62 AV '40 Delft 20/09/15
in onderlinge wedstrijd:




2.90 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Vught 27/09/15






verspringen




5.98 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Zierikzee 14/06/15
5.59 Co Neijzen 12/12/64 Prins Hendrik Oud Beijerland 21/06/15
5.59 Alje Kuiper 30/09/60 Ilion Utrecht 14/08/15
5.54 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Zierikzee 14/06/15
5.16 Robert Moen 07/01/65 DEM Hilversum 17/05/15
5.10 Roel Noordam 17/04/62 Fortuna Kerkrade 17/05/15
4.91 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Beverwijk 06/09/15
4.84 Rik Verharen 13/01/65 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
4.80 Jos Verweij 14/03/63 Nijmegen Atletiek Oud Beijerland 21/06/15
4.79 Ton Aker 01/06/64 AV '47 Zierikzee 14/06/15
geen windgegevens bekend:




5.11 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Schoonhoven 05/07/15
4.79 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Schoonhoven 05/07/15
in onderlinge wedstrijd:




5.47 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Vught 26/09/15
4.95 Rik Verharen 13/01/65 Prins Hendrik Vught 26/09/15






hink-stap-sprong




10.98 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Uithoorn 07/06/15
met teveel rugwind:




11.85 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Zierikzee 13/06/15
11.55 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Zierikzee 13/06/15
9.71 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Zierikzee 13/06/15






kogelstoten 6 kg




13.49 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Zierikzee 13/06/15
13.41 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Zierikzee 13/06/15
13.34 Robert Moen 07/01/65 DEM Zierikzee 13/06/15
12.38 Henk Jan Blom 18/01/63 Hollandia Alkmaar 24/04/15
12.20 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Edam 25/10/15
11.83 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Amersfoort 31/05/15
11.72 Ton Dreuning 24/04/64 Flevo Delta Steenwijk 11/10/15
11.59 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Ede 05/06/15
11.45 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Huizen 04/10/15
11.35 Roger van der Have 29/05/64 Altis Amersfoort 31/05/15
11.10 Paul Wolters 08/01/65 Impala Hilversum 17/05/15
10.91 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Oss 28/08/15
10.31 Joost Prins 20/02/64 GAC-Hilversum Beverwijk 06/09/15
10.19 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Amersfoort 31/05/15






kogelstoten 7,25 kg




11.66 Robert Moen 07/01/65 DEM Santpoort 03/05/15
10.82 Oscar Soethout 25/12/62 AV Haarlem Heerhugowaard 03/05/15






discuswerpen 1,5 kg




45.46 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Zierikzee 13/06/15
44.49 Henk Jan Blom 18/01/63 Hollandia Zierikzee 13/06/15
43.65 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Venlo 23/04/15
41.97 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 31/10/15
39.67 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Groningen 10/04/15
39.55 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Oud Beijerland 21/06/15
36.32 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Huizen 04/10/15
34.96 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Huizen 04/10/15
33.00 Mark Ratelband 23/01/64 AV '34 Deventer 29/05/15
32.99 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Edam 25/10/15
32.70 Jörg Zentner 07/11/64 Atletico '73 Genderingen 04/04/15
31.91 John Stegman 01/03/61 R' dam Atletiek Roermond 31/10/15
31.55 Ton Dreuning 24/04/64 Flevo Delta Heerde 11/04/15






discuswerpen 2 kg




38.61 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Alphen a/d Rijn 13/09/15






kogelslingeren 6 kg




49.03 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Eindhoven 07/02/15
48.21 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Amersfoort 31/05/15
47.78 Michel Leinders 10/03/62 Unitas Amersfoort 30/05/15
42.38 John Stegman 01/03/61 R' dam Atletiek Roermond 31/10/15
40.60 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Huizen 04/10/15
36.45 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Amersfoort 31/05/15
35.21 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Rotterdam 17/01/15
34.73 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Kerkrade 05/09/15
33.96 Joost Prins 20/02/64 GAC-Hilversum Zutphen 31/10/15
32.46 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 31/10/15
30.52 Jörg Zentner 07/11/64 Atletico '73 Zutphen 31/10/15
28.89 Sjaak van den Bedem 25/01/60 Altis Rotterdam 17/01/15
27.43 Peter Oor 11/11/64 AV Edam Huizen 04/10/15
in onderlinge wedstrijd:




35.69 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zevenaar 28/03/15
28.19 Ton Dreuning 24/04/64 Flevo Delta Dronten 26/09/15






kogelslingeren 7,25 kg




43.67 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Vught 06/06/15
40.02 Michel Leinders 10/03/62 Unitas Weert 30/08/15
32.71 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Grootebroek 19/04/15
32.00 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Alphen a/d Rijn 13/09/15






speerwerpen 700 gram




60.74 Keith Beard (GBR) 08/11/61 R' dam Atletiek Roermond 31/10/15
52.55 Paul Wolters 08/01/65 Impala Beverwijk 06/09/15
51.29 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
48.30 Paul de Vries 02/03/62 Haag Atletiek Zierikzee 14/06/15
42.97 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Grootebroek 06/09/15
40.95 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Kerkrade 17/05/15
40.24 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Edam 25/10/15
40.19 Mark Ratelband 23/01/64 AV '34 Den Helder 21/06/15
40.08 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Rotterdam 12/09/15
39.99 Robert Moen 07/01/65 DEM Hilversum 17/05/15
36.45 Roger van der Have 29/05/64 Altis Amersfoort 31/05/15
35.74 Armand Ellsworth 23/03/61 Lycurgus Hilversum 17/05/15
in onderlinge wedstrijd:




41.15 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Terneuzen 26/09/06






speerwerpen 800 gram




54.82 Keith Beard (GBR) 08/11/61 R' dam Atletiek Vught 06/06/15
44.40 Paul Wolters 08/01/65 Impala Drachten 19/04/15
35.15 Roger van der Have 29/05/64 Altis Harderwijk 07/06/15
29.51 Andre Balke 06/10/64 AVA '70 Ede 07/06/15






gewichtwerpen 11,34 kg




17.47 Michel Leinders 10/03/62 Unitas Amersfoort 30/05/15
17.11 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Amersfoort 30/05/15
17.05 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Amersfoort 30/05/15
15.33 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Rotterdam 17/01/15
14.10 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Zutphen 19/06/15
13.74 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Amersfoort 31/05/15
12.18 Joost Prins 20/02/64 GAC-Hilversum Huizen 04/10/15
11.97 Jörg Zentner 07/11/64 Atletico '73 Zutphen 19/06/15
11.59 Peter Oor 11/11/64 AV Edam Rotterdam 12/09/15
10.85 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Stekene (BEL) 22/08/15
10.68 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 31/10/15
10.39 Sjaak van den Bedem 25/01/60 Altis Rotterdam 17/01/15






werp-vijfkamp




3423 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Lyon (FRA) 15/08/15

46,41 * 11,41 * 36,44 * 37,12 * 16,10



3332 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Amersfoort 31/05/15

47,48 * 11,83 * 35,86 * 26,53 * 17,00



3266 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Amersfoort 31/05/15

36,45 * 12,89 * 42,93 * 33,66 * 13,74



2907 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 31/10/15

32,46 * 10,31 * 41,97 * 39,50 * 10,68



2900 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Huizen 04/10/15

40,60 * 09,96 * 34,96 * 32,72 * 12,80



2447 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Stekene (BEL) 22/08/15

24,05 * 09,98 * 30,25 * 37,00 * 10,85



2427 Roger van der Have 29/05/64 Altis Amersfoort 31/05/15

24,69 * 11,35 * 29,28 * 36,45 * 09,13



2390 Joost Prins 20/02/64 GAC-Hilversum Huizen 04/10/15

30,52 * 09,77 * 27,89 * 25,86 * 12,18



2229 Jörg Zentner 07/11/64 Atletico '73 Zutphen 31/10/15

30,52 * 07,77 * 28,39 * 26,06 * 11,63









5-kamp




2515 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Schoonhoven 05/07/15

5,11 * 25,32 * 26,68 * 31,19 * 6.27,08 * * -1,1



2130 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Schoonhoven 05/07/15

4,79 * 23,98 * 27,31 * 23,34 * 6.49,55 * * -2,0









10-kamp




4501 Minne de Vries 25/12/62 AV '40 Delft 20/09/15

14,61 * 4,36 * 08,84 * 1,35 * 68,92 * 21,32 * 26,26 * 2,50 * 32,31 * 5.33,48 * 0,1 * -0,1 * 0,1



in onderlinge wedstrijd:










4503 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Gorinchem 26/09/15

13,26 * 4,84 * 08,66 * 1,50 * 67,12 * 19,34 * 24,96 * 2,20 * 25,69 * 6.46,72 * * *









4 x 100 meter clubteams




49.34 Breda
Sprint Zierikzee 13/06/15
53.31 Terneuzen
Scheldesport Zierikzee 13/06/15






4 x 400 meter clubteams




4.14,28 Terneuzen
Scheldesport Zierikzee 14/06/15












mannen-masters M55-M59










100 meter




12.86 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Lyon (FRA) 06/08/15
12.90 Peter Pesch 09/07/59 Zuidwal Wageningen 22/05/15
13.42 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Lyon (FRA) 05/08/15
13.45 Glenn Hoffman 12/10/58 Scheldesport Zevenbergen 20/05/15
13.70 Ricardo Hill 09/10/55 Parthenon Kerkrade 17/05/15
13.73 Bretton Randall (AUS) 09/11/59 Haag Atletiek Gouda 14/05/15
13.96 Andre Lassooij 22/03/58 GAC-Hilversum Den Helder 21/06/15
geen windgegevens bekend:




12.65 Ruud Wieles 18/07/55 Typhoon Utrecht 10/07/15
13.62 Ryan Smits 26/12/55 Groene Ster Zevenbergen 08/04/15
13.84 Andre Lassooij 22/03/58 GAC-Hilversum Utrecht 10/07/15
13.86 Wim Smit 05/09/57 Achilles-Top Weert 30/06/15
met teveel rugwind:




13.02 Glenn Hoffman 12/10/58 Scheldesport Zierikzee 13/06/15
13.17 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Zierikzee 13/06/15
13.32 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Zierikzee 13/06/15
13.47 Wim van den Wijngaard 18/06/58 Scorpio Oosterhout 12/05/15
in onderlinge wedstrijd:




13.91 Jos de Wit 24/12/57 Pallas '67 Wageningen 03/10/15






200 meter




26.33 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Lyon (FRA) 10/08/15
27.20 Peter Pesch 09/07/59 Zuidwal Wageningen 22/05/15
28.55 Wim Smit 05/09/57 Achilles-Top Weert 30/06/15
28.56 Stan Spangenberg 30/03/59 Phanos Naaldwijk 11/06/15
28.70 Bretton Randall (AUS) 09/11/59 Haag Atletiek Gouda 14/05/15
29.34 Andre Lassooij 22/03/58 GAC-Hilversum Wageningen 17/07/15
met teveel rugwind:




26.50 Peter Pesch 09/07/59 Zuidwal Zierikzee 14/06/15
27.12 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Zierikzee 14/06/15
28.57 Hans Bakker 11/05/60 Olympus '70 Zierikzee 14/06/15
29.83 Wim Jongeneelen 20/04/57 THOR Roosendaal 11/07/15






400 meter




60.29 Wim van den Wijngaard 18/06/58 Scorpio Zierikzee 13/06/15
60.39 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Zierikzee 13/06/15
61.25 Gerard Kitslaar 27/04/56 Prins Hendrik Wageningen 17/07/15
61.55 Michiel van Essen 23/04/57 Leiden Atletiek Lyon (FRA) 12/08/15
61.66 Herman Kitslaar 27/04/56 Prins Hendrik Kerkrade 17/05/15
61.94 Jos van de Ven 26/01/60 AV Almere '81 Zierikzee 13/06/15
62.10 Frans van Wouwen 08/05/58 Haag Atletiek Leiden 01/07/15
63.37 Vincent Heetvelt 30/03/60 AV '23 Den Helder 21/06/15
64.55 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Lyon (FRA) 05/08/15
64.89 Dick van Zalinge 27/10/59 AV Edam Hoorn 05/06/15






800 meter




2.09,96 Corné Haast 01/11/59 Spado Nijmegen 07/06/15
2.15,91 Stan Spangenberg 30/03/59 Phanos Utrecht 08/05/15
2.16,93 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Utrecht 08/05/15
2.23,70 Dick van Zalinge 27/10/59 AV Edam Hoorn 05/06/15
2.23,77 Jaap Stijlaart 21/07/57 Triathlon Utrecht 08/05/15
2.24,04 Michiel van Essen 23/04/57 Leiden Atletiek Utrecht 10/07/15
2.24,29 Klaas Talma 21/05/59 Impala Hilversum 17/05/15






1000 meter




2.49,07 Corné Haast 01/11/59 Spado Mechelen (BEL) 06/09/15






1500 meter




4.28,19 Corné Haast 01/11/59 Spado Utrecht 10/07/15
4.48,58 Chris Daanen 06/11/59 Phoenix Oud Beijerland 21/06/15
4.49,89 Stan Spangenberg 30/03/59 Phanos Wageningen 18/09/15
4.51,98 Klaas Talma 21/05/59 Impala Beverwijk 06/09/15
4.54,83 Johan Smet 20/07/59 Phanos Heiloo 17/07/15
4.55,29 Willem de Ruijter 11/06/60 Altis Lyon (FRA) 12/08/15
4.55,48 Marti van Kate 16/12/58 AC TION Utrecht 10/07/15
4.58,45 Dick van Zalinge 27/10/59 AV Edam Utrecht 08/05/15
5.00,10 Henk Flipsen 08/06/57 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
5.00,65 Hans van Driel 30/09/59 AV Veluwe Wageningen 17/07/15






3000 meter




10.28,05 Johan Smet 20/07/59 Phanos Castricum 03/06/15
10.35,73 Ton Sjerps 05/11/58 SAV Hoorn 05/06/15
10.40,72 Ruud Woord 12/04/57 THOR Utrecht 08/05/15
11.03,78 Piet Jonker 12/04/56 Trias Heiloo 31/07/15
11.06,2 Dick van Zalinge 27/10/59 AV Edam Edam 16/04/15






5000 meter




17.48,95 Willem de Ruijter 11/06/60 Altis Zierikzee 13/06/15
17.55,08 Klaas Talma 21/05/59 Impala Zierikzee 13/06/15
17.57,00 Johan Neve 21/05/57 KAV Holland Zierikzee 13/06/15
17.59,58 Ruud Woord 12/04/57 THOR Zierikzee 13/06/15
18.08,57 Chris Henet 18/03/59 Running 2000 Zierikzee 13/06/15
18.37,55 Michel Eekhof 20/07/57 GAC-Hilversum Beverwijk 06/09/15
18.39,88 André Roelofs 18/02/56 LG Aart Stigter Utrecht 04/09/15
18.40,8 Willem de Weerdt 19/11/55 Cialfo Heerde 19/05/15
18.48,35 Andre Sjerps 05/11/58 SAV Den Helder 21/06/15
18.52,08 Wim Derks 12/04/59 Parthenon Beverwijk 06/09/15






3000 meter snelwandelen




15.24,95 Hub Kaenen 28/04/59 RWV Drunen 25/06/15
17.17,34 Ton van Andel 02/09/58 RWV Drunen 25/06/15
18.19,8 Gerrit Riezebos 15/02/59 RWV Gouda 14/05/15
18.52,21 Han Holtslag 28/02/57 AV Weert Drunen 25/06/15






5000 meter snelwandelen




25.54,21 Richard Leijenaar 26/05/59 RWV Zierikzee 14/06/15
26.53,59 Hub Kaenen 28/04/59 RWV Zierikzee 14/06/15
30.06,56 Ton van Andel 02/09/58 RWV Zierikzee 14/06/15
30.43,8 Gerrit Riezebos 15/02/59 RWV Gouda 14/05/15
32.51,35 Han Holtslag 28/02/57 AV Weert Namen (BEL) 27/05/15






10.000 meter snelwandelen




59.37,00 Hub Kaenen 28/04/59 RWV Lyon (FRA) 09/08/15
69.37,98 Han Holtslag 28/02/57 AV Weert Düsseldorf (GER) 08/08/15






20 km snelwandelen




2.14.37 Hub Kaenen 28/04/59 RWV Lyon (FRA) 15/08/15






1 uur snelwandelen




8,581 Han Holtslag 28/02/57 AV Weert Rotterdam 15/03/15






10.000 meter




36.51,82 Adrie Faes 04/12/58 Dynamica Zierikzee 14/06/15
37.25,55 Johan Smet 20/07/59 Phanos Zierikzee 14/06/15
38.33,27 Izaak de Bruyne 02/01/58 Altis Zierikzee 14/06/15
39.48,96 Willem de Ruijter 11/06/60 Altis Lyon (FRA) 09/08/15






3000 meter steeple chase 91,4 cm




14.01,43 Cas Grannetia 28/04/60 De Spartaan Zierikzee 14/06/15






100 meter horden 91,4 cm (13,00m - 8,50m)




15.09 Alfred Burgos 25/04/59 Startbaan Lyon (FRA) 14/08/15
18.35 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Lyon (FRA) 06/08/15
19.32 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Lyon (FRA) 06/08/15
in onderlinge wedstrijd:




19.18 Jan Harland 06/07/59 Haag Atletiek Den Haag 04/10/15






400 meter horden 83,8 cm




63.63 Alfred Burgos 25/04/59 Startbaan Lyon (FRA) 11/08/15
72.90 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Lyon (FRA) 09/08/15
77.10 Cas Grannetia 28/04/60 De Spartaan Utrecht 10/07/15
79.89 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Lyon (FRA) 09/08/15






hoogspringen




1.58 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Gouda 14/05/15
1.55 Jeroen Bronwasser 05/02/59 Prins Hendrik Kerkrade 17/05/15
1.50 Wim Smit 05/09/57 Achilles-Top Kerkrade 17/05/15
1.46 Jos Geluk 11/09/58 Delta Sport Zierikzee 14/06/15
1.42 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Lyon (FRA) 05/08/15
in onderlinge wedstrijd:




1.45 Arie Hardenbol 04/04/60 Ilion Zoetermeer 03/10/15






polsstokhoogspringen




3.90 Alfred Achtelik 10/06/60 AC TION Bergen op Zoom 13/09/15
3.01 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Edam 22/05/15
2.20 Sjouke Nauta 11/10/55 Lionitas Heerenveen 16/05/15
2.20 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Lyon (FRA) 06/08/15






verspringen




5.30 Jeroen Bronwasser 05/02/59 Prins Hendrik Kerkrade 17/05/15
4.79 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Zierikzee 14/06/15
4.79 Peter Vos 07/08/57 Daventria Den Helder 21/06/15
4.69 Wim van den Wijngaard 18/06/58 Scorpio Oosterhout 12/05/15
4.68 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Hilversum 17/05/15
4.62 Aris Lubbes 17/11/58 AV Castricum Den Helder 21/06/15
4.54 Wim Smit 05/09/57 Achilles-Top Oud Beijerland 21/06/15
met teveel rugwind:




5.45 Jeroen Bronwasser 05/02/59 Prins Hendrik Beverwijk 06/09/15
in onderlinge wedstrijd:




4.94 Jan Harland 06/07/59 Haag Atletiek Den Haag 03/10/15
4.71 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Purmerend 04/10/15
4.69 Jos de Wit 24/12/57 Pallas '67 Wageningen 03/10/15






kogelstoten 6 kg




13.03 Kees Aerts 20/09/58 Noordkop Lyon (FRA) 10/08/15
12.00 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Zierikzee 13/06/15
11.72 Wim Roosen 30/06/56 KAV Holland Heiloo 14/05/15
11.72 Jack van der Zijde 06/04/57 Ilion Amersfoort 31/05/15
11.01 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Steenbergen 02/06/15
10.95 Cees den Hoedt 14/01/56 Fortuna Oud Beijerland 21/06/15
10.21 Jan Hoving 05/07/59 AAV '36 Beverwijk 06/09/15
10.03 Wim van den Wijngaard 18/06/58 Scorpio Oosterhout 12/07/15
10.00 Bernard Oerlemans 31/05/57 Atledo Dongen 11/04/15
in onderlinge wedstrijd:




10.72 Marcel Klarenbeek 01/06/60 Pijnenburg Soest 03/10/15






kogelstoten 7,25 kg




10.87 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Tilburg 19/04/15






discuswerpen 1,5 kg




41.59 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Sint Niklaas 17/10/15
38.72 Kees Aerts 20/09/58 Noordkop Warmenhuizen 22/05/15
35.18 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Oosterhout 12/07/15
34.84 Henk Heijligers 06/03/58 GVAC Zierikzee 13/06/15
33.40 Wim Roosen 30/06/56 KAV Holland Heiloo 14/05/15
32.93 Ryan Smits 26/12/55 Groene Ster Zevenbergen 08/04/15
32.04 Cees den Hoedt 14/01/56 Fortuna Oud Beijerland 21/06/15
29.88 Jack van der Zijde 06/04/57 Ilion Lisse 24/04/15
29.10 Jan Hoving 05/07/59 AAV '36 Kerkrade 17/05/15
29.09 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Zierikzee 13/06/15






discuswerpen 2 kg




35.10 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Merksem (BEL) 22/08/15






kogelslingeren 6 kg




48.78 August Leckie 28/11/57 Ilion Rotterdam 14/07/15
42.28 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Boskoop 06/06/15
40.55 Jack van der Zijde 06/04/57 Ilion Amersfoort 30/05/15
30.29 Sjaak van den Bedem 25/01/60 Altis Amersfoort 31/05/15
30.24 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Amersfoort 31/05/15
29.02 Gert Velthuizen 19/08/58 Spark Zutphen 31/10/15
23.06 Kees Aerts 20/09/58 Noordkop Den Helder 10/04/15
21.69 Gerard van Broekhoven 15/03/56 Atledo Breda 11/10/15
19.83 Frits van der Velden 08/05/57 Atledo Zutphen 31/10/15
17.27 Harry Lubbers 27/10/58 Hanzesport Zutphen 31/10/15






kogelslingeren 7,25 kg




34.97 August Leckie 28/11/57 Ilion Tilburg 19/04/15
34.79 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Tilburg 19/04/15






speerwerpen 700 gram




41.27 Henk Heijligers 06/03/58 GVAC Zierikzee 14/06/15
40.24 Bretton Randall (AUS) 09/11/59 Haag Atletiek Zierikzee 14/06/15
39.47 Jack van der Zijde 06/04/57 Ilion Amersfoort 31/05/15
38.66 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Zierikzee 14/06/15