Nederlandse Ranglijst Masters Atletiek 2017 outdoorprestaties


prestatie voornaam tv achternaam geb dat vereniging plaats datum

Mannen-masters M35-M39














100 meter





1 11.16 Erik Knevel 14/08/78 Suomi Heerhugowaard 28/05/17
2 11.66 Maurice Vlek 26/10/80 Phanos Gouda 25/05/17

200 meter





1 23.44 Maurice Vlek 26/10/80 Phanos Naaldwijk 28/05/17
2 23.63 Ricardo Rivers 19/10/79 Ciko '66 Gouda 11/06/17
3 23.73 Ezra Hendriks 30/08/77 Ciko '66 Arnhem 01/06/17
4 23.73 Richard Achterberg 19/07/78 VAV Gouda 11/06/17
5 23.83 Lennert Elands 07/06/78 Achilles-Top Gouda 11/06/17
6 23.95 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Naaldwijk 17/09/17

400 meter





1 52.21 Rikkert van Rhee 15/10/77 Energie Gouda 10/06/17
2 52.33 Ricardo Rivers 19/10/79 Ciko '66 Gouda 10/06/17
3 52.64 Ivo Roovers 05/02/79 Sprint Vlaardingen 07/05/17
4 52.67 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Aarhus (DEN) 27/07/17

1000 meter





1 2.38,47 Tomas Hendrickx
DAK Drunen 22/06/17

5000 meter





1 14.51,86 Christiaan Bosselaar 31/05/82 KAV Holland Wageningen 16/06/17

3000 meter snelwandelen





1 12.37,03 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Drunen 22/06/17

5000 meter snelwandelen





1 21.33,47 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Best 01/07/17

110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)





1 15.57 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Aarhus (DEN) 28/07/17
2 16.22 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Wageningen 07/07/17
3 17.27 Matthijs de Groot 04/02/79 Nova Gouda 10/06/17

110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)





1 16.05 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Naaldwijk 17/09/17
2 16.99 Boudewijn van Limpt 01/03/82 Hollandia Hoorn 30/04/17
3 17.88 Matthijs de Groot 04/02/79 Nova Amsterdam 18/06/17
4 18.30 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Roermond 18/06/17

400 meter horden 91,4 cm





1 57.54 Bart van der Zanden 06/05/81 Eindhoven Atletiek Gouda 11/06/17

hoogspringen





1 2.10 Jan Peter Larsen 18/03/79 Ilion Leiden 30/04/17
2 2.02 Tymon de Jonge 17/02/80 Ilion Utrecht 14/07/17
3 1.85 Ronald Meijer 20/01/82 Altis Zeist 25/06/17
4 1.85 Alex van Zutphen 09/07/78 AAV '36 Alphen aan den Rijn 25/06/17
5 1.79 Jan Haye Klijnstra 16/01/80 Groningen Atletiek Stadskanaal 08/07/17

polsstokhoogspringen





1 4.70 Alex van Zutphen 09/07/78 AAV '36 Leiden 30/04/17
2 4.51 Ronald Meijer 20/01/82 Altis Rotterdam 10/06/17

verspringen





1 6.43 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Naaldwijk 17/09/17

hink-stap-sprong





1 14.21 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Aarhus (DEN) 30/07/17









kogelstoten 7,26 kg





1 16.84 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 25/06/17
2 15.09 Eddy Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 28/05/17
3 14.87 Jeffrey Wassenburg 10/06/81 Noordkop Den Helder 07/05/17
4 14.01 Patrick Groot 08/03/80 Lycurgus Den Helder 07/05/17

discuswerpen 2 kg





1 47.91 Patrick Groot 08/03/80 Lycurgus Den Haag 20/05/17
2 46.80 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Nijmegen 10/09/17
1 47.78 Philipp Ambach 29/01/78 Haag Atletiek Den Haag 01/10/17

10-kamp senioren






100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 4739 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Amersfoort 23/09/17


12,04 * 6,19 * 9,17 * 1,60 * 56,10 * 19,20 * 26,46 * 3,30 * 35,60 * 531,19 * -0,6 * 0,1 * -0,3













10-kamp masters






100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 5839 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Aarhus (DEN) 28/07/17


11,97 * 5,83 * 09,45 * 1,67 * 52,67 * 15,57 * 25,39 * 3,20 * 43,33 * 4.45,12 * 1,4 * -0,6 * 1,0




2 4483 Jan Haye Klijnstra 16/01/80 Groningen Atletiek Stadskanaal 09/07/17


13,39 * 5,08 * 10,27 * 1,79 * 62,04 * 19,47 * 27,20 * 3,00 * 38,91 * 5.32,46 * 0,2 * * 1,8













4 x 100 meter clubteams





1 46.59
Den Haag
Haag Atletiek Amstelveen 23/09/17
2 47.37
Breda
Sprint Nijmegen 10/09/17
3 47.41
Apeldoorn
AV '34 Nijmegen 10/09/17
4 47.87
Brielle
Voorne Atletiek Amstelveen 23/09/17
5 48.13
Apeldoorn
AV ´34 Oud Beijerland 02/09/17
6 48.22
Amersfoort
Altis Nijmegen 10/09/17
7 49.50
Arnhem
Ciko '66 Hengelo 07/05/17

4 x 200 meter clubteams





1 1.39,74
Oud Beijerland
Spirit-OB Oud Beijerland 02/09/17
2 1.41,36
Apeldoorn
AV ´34 Oud Beijerland 02/09/17









4 x 400 meter clubteams





1 3.33,87
Kerkrade
Achilles-Top Amstelveen 23/09/17
2 3.52,42
Brielle
Voorne Atletiek Amstelveen 23/09/17
3 4.01,39
Rotterdam
PAC Amstelveen 23/09/17









zweedse estafette clubteams





1 2.12,22
Amersfoort
Altis Zeist 25/06/17
2 2.12,38
Apeldoorn
AV '34 Zeist 25/06/17
3 2.15,87
Alphen aan de Rijn
AAV '36 Alphen aan den Rijn 25/06/17
4 2.16,11
Drachten
Impala Zeist 25/06/17
5 2.16,18
Hilversum
GAC-Hilversum Alphen aan den Rijn 25/06/17
6 2.16,98
Krommenie
Lycurgus Alphen aan den Rijn 25/06/17
7 2.17,64
Roosendaal
THOR Zevenbergen 25/06/17
8 2.17,68
Beverwijk
DEM Alphen aan den Rijn 25/06/17
9 2.18,47
Arnhem
Ciko '66 Zeist 25/06/17
10 2.18,80
Dordrecht
Fortius Zevenbergen 25/06/17
11 2.18,94
Breda
Sprint Zevenbergen 25/06/17
12 2.20,17
Brielle
Voorne Atletiek Zevenbergen 25/06/17
13 2.20,64
Eindhoven
Eindhoven Atletiek Zevenbergen 25/06/17
14 2.22,21
Den Helder
Sportlust Den Helder 12/05/17
15 2.22,43
Rotterdam
PAC Zevenbergen 25/06/17
16 2.22,53
Rotterdam
R' dam Atletiek Zevenbergen 25/06/17
17 2.22,91
Hoorn
Hollandia Alphen aan den Rijn 25/06/17
18 2.24,15
Vught
Prins Hendrik Zevenbergen 25/06/17
19 2.24,80
Bergen op Zoom
Spado Zevenbergen 25/06/17
20 2.25,09
Amsterdam
Phanos Alphen aan den Rijn 25/06/17
21 2.26,24
Grootebroek
SAV Alphen aan den Rijn 25/06/17
22 2.26,93
Terneuzen
Scheldesport Zevenbergen 25/06/17
23 2.27,45
Wijchen
AV Wijchen Zeist 25/06/17
24 2.27,49
Leiden
Leiden Atletiek Alphen aan den Rijn 25/06/17








1







Mannen-masters M40-M44














100 meter





1 11.55 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Aarhus (DEN) 27/07/17
2 11.56 John Silié 30/09/72 U-Track Utrecht 02/06/17

800 meter





1 1.58,13 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Aarhus (DEN) 05/08/17
2 1.59,30 Michiel Löschner 09/11/76 Triathlon Wageningen 16/06/17

1000 meter





1 2.31,52 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Lisse 13/05/17

1500 meter





1 4.02,46 Michiel Löschner 09/11/76 Triathlon Huizingen (BEL) 10/06/17

3000 meter snelwandelen





1 12.17,9 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Veenendaal 09/09/17
2 13.25,9 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Veenendaal 09/09/17

5000 meter snelwandelen





1 21.27,07 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Aarhus (DEN) 31/07/17
2 23.16,13 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Best 01/07/17

110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)





1 15.91 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Aarhus (DEN) 28/07/17
2 16.57 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Gouda 10/06/17

110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)





1 16.43 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Nijmegen 18/06/17
2 17.15 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Hilversum 18/06/17

400 meter horden 91,4 cm





1 60.23 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Breda 28/05/17
2 60.97 Bjorn Demkes 27/12/76 AVA '70 Assen 28/05/17

hoogspringen





1 1.80 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Zeist 25/06/17

polsstokhoogspringen





1 3.60 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Aarhus (DEN) 28/07/17

verspringen





1 6.52 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Aarhus (DEN) 27/07/17
2 6.47 Dennis Prinsen 03/08/73 Sprint Nijmegen 10/09/17
3 6.33 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Hilversum 09/07/17
4 6.21 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Gouda 10/06/17

hink-stap-sprong





1 12.21 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Harderwijk 18/06/17

kogelstoten 7,26 kg





1 14.49 Robin Geertsma 15/12/76 Lycurgus Hilversum 18/06/17
2 14.34 Wieger-Jan de Wit 26/06/75 Impala Harderwijk 18/06/17
3 13.41 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Nijmegen 18/06/17

discuswerpen 2 kg





1 46.71 Robin Geertsma 15/12/76 Lycurgus Heerhugowaard 12/07/17

speerwerpen 800 gram





1 61.32 Lubos Novacek (CZE) 21/11/74 Altis Nijmegen 10/09/17
2 55.32 Jeroen ten Heuvel 25/05/73 Flevo Delta Gouda 09/06/17

kogelslingeren 7,26 kg





1 43.59 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17
2 42.84 Jeroen Vis 31/10/76 PAC Leiden 30/04/17

gewichtwerpen 15,88 kg





1 13.09 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17
2 12.71 Jeroen Vis 31/10/76 PAC Breda 08/10/17
3 11.63 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Huizen 17/09/17
4 10.98 Martijn Beerens 16/04/77 Sprint Zutphen 01/10/17

werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3425 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17


43,59 * 13,07 * 36,59 * 49,09 * 13,09




2 2917 Martijn Beerens 16/04/77 Sprint Zutphen 01/10/17


38,64 * 10,93 * 33,53 * 44,67 * 10,98




3 2885 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Zutphen 01/10/17


33,60 * 12,06 * 35,04 * 40,68 * 11,23





10-kamp







100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 6906 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Aarhus (DEN) 28/07/17


11,55 * 6,52 * 12,62 * 1,73 * 53,70 * 15,91 * 30,23 * 3,60 * 44,22 * 5.16,61 * 0,2 * 1,9 * -1,8













20-kamp







100m * ver *200mH * kogel * 5000m * 800m * hoog * 400m * kgsl * 3000mst * windgegevens






110mH *discus * 200m * polsh * 3000m * 400mH * speer * 1500m * hss * 10.000m * windgegevens




1 7419 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Turnhout (BEL) 27/08/17


13,03 * 4,50 * 30,52 * 07,55 * 23.06,86 * 2.46,69 * 1,44 * 61,58 * 18,89 * 14.13,47 * * *






19,44 * 24,36 * 27,65 * 2,80 * 13.50,19 * * 27,91 * 6.17,38 * 08,94 * 53.57,61 * * *





4 x 200 meter clubteams





1 2.09,01
Wieringerwerf
AV Wieringermeer Warmenhuizen 19/05/17









4 x 800 meter clubteams





1 9.38,65
Zoetermeer
Ilion Amstelveen 24/09/17








1







Mannen-masters M45-M49





2







100 meter





1 11.91 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Tilburg 05/06/17
2 11.95 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Heerhugowaard 28/05/17

200 meter





1 24.00 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Gouda 11/06/17
2 24.73 Cees-Jan Berman 10/01/71 AV '56 Gouda 11/06/17

400 meter





1 51.83 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Gouda 10/06/17
2 53.17 Richard Janssens 12/09/68 Lycurgus Gouda 10/06/17
3 54.41 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Gouda 10/06/17

800 meter





1 2.01,32 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Hilversum 18/06/17

1000 meter





1 2.36,60 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Utrecht 01/09/17
2 2.42,23 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Barendrecht 01/06/17
3 2.46,16 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Barendrecht 01/06/17

1500 meter





1 4.15,63 Simon Vroemen 11/05/69 Prins Hendrik Vlaardingen 07/05/17

1 Engelse mijl





1 4.30,55 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Kessel-Lo (BEL) 19/08/17

3000 meter





1 8.58,81 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Oud Beijerland 20/04/17
2 9.02,83 Peter van der Velden 29/11/68 Eindhoven Atletiek Utrecht 02/06/17

5000 meter





1 15.21,70 Peter van der Velden 29/11/68 Eindhoven Atletiek Utrecht 01/09/17

10.000 meter





1 33.28,33 Peter van der Velden 29/11/68 Eindhoven Atletiek Gouda 09/06/17

3000 meter steeple chase 91,4 cm





1 9.35,67 Simon Vroemen 11/05/69 Prins Hendrik Den Haag 20/05/17
2 10.46,83 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Gouda 11/06/17

110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)





1 17.47 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Best 02/07/17

400 meter horden 91,4 cm





1 56.21 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Gouda 11/06/17
2 65.71 Pel van den Kerkhoff 15/03/68 AV '47 Aarhus (DEN) 29/07/17
3 67.52 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Zwolle 19/04/17
4 67.83 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Gouda 11/06/17

hoogspringen





1 1.69 Eric van Daalen 14/12/69 De Keien Gouda 11/06/17

polsstokhoogspringen





1 3.90 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Harderwijk 18/06/17
2 3.06 Koen Haest 28/06/72 Spado Bergen op Zoom 08/07/17
3 3.00 Martijn van de Peppel 05/03/72 VAV Veenendaal 08/04/17

2.90 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Harderwijk 30/09/17

verspringen





1 5.84 Jurgen van Berkum 04/09/67 Fortius Zevenbergen 25/06/17

hink-stap-sprong





1 11.08 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Utrecht 01/09/17
2 10.91 Frank Bossers 27/12/68 Spado Naaldwijk 21/04/17

kogelstoten 7,26 kg





1 15.59 Hans Lolkema 28/05/71 AV Heerenveen Heerenveen 20/05/17
2 13.63 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Amsterdam 17/09/17
3 12.74 Norman van Mook 27/02/72 THOR Roosendaal 17/06/17

speerwerpen 800 gram





1 62.64 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Den Haag 20/05/17
2 55.14 Eugene Lommen 27/11/67 De Keien Vlaardingen 07/05/17
3 46.71 Kik van Swol 06/04/70 Hylas Gouda 09/06/17

kogelslingeren 7,26 kg





1 50.45 Martin Wijand 16/09/71 AAC Hilversum 09/07/17
2 45.37 Richard Bot 23/05/67 SAV Eindhoven 04/02/17
3 39.06 René Peeters 03/05/67 Atledo Turnhout (BEL) 09/04/17
4 37.47 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Rotterdam 21/01/17

gewichtwerpen 15,88 kg





1 15.44 Martin Wijand 16/09/71 AAC Aarhus (DEN) 27/07/17
2 13.04 Richard Bot 23/05/67 SAV Eindhoven 04/02/17
3 12.25 René Peeters 03/05/67 Atledo Eindhoven 04/02/17
4 10.78 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Rotterdam 21/01/17
5 10.67 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Zutphen 30/09/17
6 10.66 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Edam 04/06/17
7 10.26 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Rotterdam 21/01/17

werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3502 Martin Wijand 16/09/71 AAC Aarhus (DEN) 04/08/17


44,78 * 11,13 * 36,19 * 36,38 * 14,19




2 3024 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Edam 04/06/17


35,92 * 11,63 * 30,40 * 39,74 * 10,45




3 2863 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Edam 04/06/17


32,87 * 10,76 * 33,36 * 32,71 * 10,66




4 2664 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Aarhus (DEN) 04/08/17


29,36 * 09,83 * 30,58 * 36,91 * 09,67




5 2471 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Huizen 17/09/17


32,80 * 09,02 * 27,45 * 31,88 * 09,03





in onderlinge wedstrijd:






2299 Richardt Buning 27/07/69 De Liemers Zevenaar 07/10/17


26,91 * 11,13 * 33,80 * 31,56 * 08,14













10-kamp







100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 6364 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Best 02/07/17


12,29 * 5,67 * 09,19 * 1,58 * 54,77 * 17,47 * 24,76 * 2,86 * 37,78 * 4.46,14 * -1,0 * 0,4 * -0,9





in onderlinge wedstrijd:





1 4752 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Harderwijk 30/09/17


12,2= * 4,82 * 09,53 * 1,60 * 65,3= * 19,8= * 27,99 * 2,90 * 25,96 * 7.12,0= * * *













4 x 100 meter clubteams





1 48.58
Apeldoorn
AV '34 Amstelveen 23/09/17









4 x 400 meter clubteams





1 3.58,08
Apeldoorn
AV '34 Amstelveen 23/09/17

















Mannen-masters M50-M54





2







100 meter





1 11.76 Matthijs Seijlhouwer 17/08/66 KAV Holland Gouda 10/06/17
2 12.04 Robert Moen 07/01/65 DEM Gouda 10/06/17
3 12.16 Pierre Lommen 18/11/65 Cifla Aarhus (DEN) 29/07/17
4 12.25 Peter Adams 23/03/64 Sprint Nijmegen 10/09/17
5 12.31 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Hengelo 07/05/17

200 meter





1 24.44 Robert Moen 07/01/65 DEM Gouda 11/06/17
2 24.70 Pierre Lommen 18/11/65 Cifla Gouda 11/06/17
3 25.03 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Hengelo 07/05/17
4 25.50 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 17/04/17
5 25.91 Ben Bakker 01/01/67 Lycurgus Gouda 11/06/17
6 25.91 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Gouda 11/06/17
7 25.93 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Hengelo 07/05/17

400 meter





1 55.33 Jurgen van Berkum 04/09/67 Fortius Nijmegen 10/09/17
2 56.77 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Emmeloord 17/06/17
3 56.84 Bart van Rookhuizen 07/06/64 DEM Aarhus (DEN) 31/07/17
4 56.89 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Gouda 10/06/17
5 56.96 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Gouda 10/06/17
6 57.08 Ben Bakker 01/01/67 Lycurgus Gouda 10/06/17

800 meter





1 2.05,14 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Wageningen 07/07/17
2 2.06,17 Peter Poppe 02/04/66 R' dam Atletiek Gouda 25/05/17
3 2.10,78 Ronald Wiering 25/05/64 AV Zaanland Edam 18/07/17

1000 meter





1 2.42,56 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Drunen 22/06/17

1 Engelse mijl





1 5.07,04 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Valkenswaard 30/05/17

2000 meter





1 6.07,5 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Epe 20/06/17
2 6.42,27 Ton Bosgoed 17/06/66 SAV Edam 09/05/17

3000 meter





1 9.24,51 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Utrecht 02/06/17
2 9.32,65 Rachid Mohammadi 07/07/67 Atos Heiloo 21/07/17

5000 meter





1 16.05,28 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Wageningen 16/06/17
2 16.15,75 Rachid Mohammadi 07/07/67 Atos Aarhus (DEN) 03/08/17
3 16.27,67 Toon Heeren 08/03/67 Achilles-EL Gouda 10/06/17

3000 meter snelwandelen





1 13.38,4 Remco de Bruin 27/06/64 De Lat Gouda 25/05/17
2 16.26,07 Gerard Wildeman 25/06/62 DAK Drunen 22/06/17
3 19.34,0 Cees Versteeg 30/10/66 RWV Veenendaal 09/09/17
4 20.05,0 Arjan Lukken 24/05/67 DAK Veenendaal 09/09/17
5 25.09,96 Paul Koks 16/02/65 Haag Atletiek Drunen 22/06/17









5000 meter snelwandelen





1 23.32,02 Remco de Bruin 27/06/64 De Lat Best 01/07/17
2 27.50,61 Gerard Wildeman 25/06/62 DAK Best 01/07/17









10.000 meter snelwandelen





1 50.03,3 Remco de Bruin 27/06/64 De Lat Dordrecht 26/03/17









20.000 meter snelwandelen





1 1.44.29,0 Remco de Bruin 27/06/64 De Lat Drunen 21/10/17









1 uur snelwandelen





1 12.005 Remco de Bruin 27/06/64 De Lat Dordrecht 26/03/17









2 uur snelwandelen





1 22,750 Remco de Bruin 27/06/64 De Lat Drunen 21/10/17









3000 meter steeple chase 91,4 cm





1 10.53,80 Koen Joosse 01/04/67 Eindhoven Atletiek Naaldwijk 17/09/17
2 10.54,83 Peter Mijsberg 18/08/65 Eindhoven Atletiek Gouda 11/06/17

100 meter horden 91,4 cm (13,00m - 8,50m)





1 15.15 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 02/08/17
2 18.15 Berthram Mak 24/06/64 De Gemzen Gouda 10/06/17

18.23 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 08/10/17

400 meter horden 83,8 cm





1 60.30 Bart van Rookhuizen 07/06/64 DEM Aarhus (DEN) 30/07/17
2 69.22 Falco Rademaker 31/03/63 Eindhoven Atletiek Utrecht 23/06/17
3 70.90 Berthram Mak 24/06/64 De Gemzen Emmeloord 17/06/17

hoogspringen





1 1.70 Jurgen van Berkum 04/09/67 Fortius Nijmegen 10/09/17
2 1.66 Rik Verharen 13/01/65 Prins Hendrik Gouda 11/06/17
3 1.65 Patrick Schoo 14/05/67 U-Track Zoetermeer 28/05/17
4 1.60 Oscar van Ophem 06/03/66 Hollandia Alphen aan den Rijn 25/06/17

polsstokhoogspringen





1 4.01 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Gouda 09/06/17
2 3.41 Jos Warmerdam 14/04/65 Fit Gouda 09/06/17
3 3.00 Jos Verbakel 13/05/64 HAC Someren 13/04/17
4 2.70 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 28/07/17

2.70 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 08/10/17

verspringen





1 5.96 Jurgen van Berkum 04/09/67 Fortius Nijmegen 10/09/17
2 5.54 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Wageningen 17/09/17

hink-stap-sprong





1 11.36 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Aarhus (DEN) 30/07/17
2 10.91 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Gouda 09/06/17
3 10.55 Jos Warmerdam 14/04/65 Fit Gouda 09/06/17
4 9.85 Jan-Wick Derksen 24/02/65 Typhoon Oud Beijerland 03/06/17
5 9.40 Ronald Rasenberg 14/03/65 Delta Sport Gouda 09/06/17

kogelstoten 7,26 kg





1 11.48 Jorge Luis Salazar Duany (CUB) 28/03/67 Hylas Naaldwijk 17/09/17

discuswerpen 1,5 kg





1 45.64 Henk Jan Blom 18/01/63 Hollandia Gouda 11/06/17
2 44.67 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Gouda 11/06/17
3 42.65 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Gouda 11/06/17

speerwerpen 700 gram





1 49.37 Paul Wolters 08/01/65 Impala Gouda 09/06/17
2 46.11 Jurgen Roordink 01/03/66 Haag Atletiek Gouda 09/06/17
3 45.95 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Nijmegen 10/09/17
4 43.06 Oscar van Ophem 06/03/66 Hollandia Den Helder 07/05/17
5 42.40 Edwin Schimmel 24/07/65 Altis Gouda 09/06/17

kogelslingeren 6 kg





1 50.30 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Zwolle 22/09/17
2 48.00 Richard Bot 23/05/67 SAV Alphen aan den Rijn 25/06/17
3 46.13 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Aarhus (DEN) 02/08/17
4 42.24 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Boskoop 08/07/17
5 41.26 René Peeters 03/05/67 Atledo Amersfoort 09/07/17
6 38.95 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Vught 17/04/17
7 38.18 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Zwolle 06/04/17
8 36.83 Hector Buyle (BEL) 06/09/64 Scheldesport Amersfoort 23/04/17
9 36.47 Ed Fennema 03/12/62 Flevo Delta Zutphen 30/09/17

gewichtwerpen 11,34 kg





1 17.32 Richard Bot 23/05/67 SAV Aarhus (DEN) 27/07/17
2 17.27 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Amersfoort 23/04/17
3 16.87 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Amersfoort 23/04/17
4 16.17 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Edam 04/06/17
5 15.49 René Peeters 03/05/67 Atledo Sint-Niklaas (BEL) 24/06/17
6 13.96 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Roermond 25/03/17
7 13.65 Hector Buyle (BEL) 06/09/64 Scheldesport Roermond 25/03/17
8 13.23 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Amersfoort 09/07/17
9 12.96 Peter Oor 11/11/64 AV Edam Breda 08/10/17
10 12.20 Ed Fennema 03/12/62 Flevo Delta Amersfoort 23/04/17
11 11.80 Joost Prins 20/02/64 GAC-Hilversum Edam 04/06/17

in onderlinge wedstrijd:






11.70 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zevenaar 07/10/17

werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3465 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Zutphen 01/10/17


39,96 * 12,02 * 39,73 * 41,34 * 15,74




2 3461 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Aarhus (DEN) 04/08/17


46,99 * 11,40 * 40,72 * 31,07 * 16,84




3 2971 René Peeters 03/05/67 Atledo Sint-Niklaas (BEL) 24/06/17


39,89 * 11,09 * 34,59 * 24,23 * 15,49




4 2917 Richard Bot 23/05/67 SAV Aarhus (DEN) 04/08/17


43,70 * 10,69 * 25,17 * 27,23 * 16,11




5 2670 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Eindhoven 01/04/17


45,32 * 10,75 * 29,82 * DNS * 15,61




6 2658 Frank van Dijk 25/11/65 AV Edam Edam 04/06/17


28,72 * 11,17 * 30,97 * 37,49 * 11,07




7 2655 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Huizen 17/09/17


34,38 * 09,56 * 32,68 * 32,91 * 11,90





10-kamp







100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 6044 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 28/07/17


12,60 * 5,13 * 08,54 * 1,58 * 59,26 * 15,61 * 26,29 * 2,70 * 32,86 * 5.35,21 * 1,5 * 0,2 * -2,2




2 5118 Jos Warmerdam 14/04/65 Fit Turnhout (BEL) 27/08/17


13,61 * 4,85 * 09,35 * 1,35 * 68,13 * 26,89 * 18,75 * 30,97 * 3,20 * 28,88 * 6.17,17 * *




3 4656 Berthram Mak 24/06/64 De Gemzen Stadskanaal 09/07/17


13,87 * 4,24 * 08,39 * 1,49 * 62,15 * 18,66 * 23,22 * 2,10 * 29,78 * 5.59,08 * 0,2 * * 0,8





in onderlinge wedstrijd:






5881 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 08/10/17


12,65 * 5,63 * 08,89 * 1,45 * 57,28 * 18,23 * 25,54 * 2,70 * 31,76 * 5.27,62 * -1,7 * * 0,7













20-kamp







100m * ver *200mH * kogel * 5000m * 800m * hoog * 400m * kgsl * 3000mst * windgegevens






110mH *discus * 200m * polsh * 3000m * 400mH * speer * 1500m * hss * 10.000m * windgegevens




1 9258 Jos Warmerdam 14/04/65 Fit Turnhout (BEL) 27/08/17


13,61 * 4,85 * 30,69 * 09,35 * 23.33,44 * 2.45,25 * 1,35 * 68,13 * 26,89 * 14.53,23 * * *






18,75 * 30,97 * 28,57 * 3,20 * 14.18,88 * 78,68 * 28,88 * 6.17,17 * 09,84 * 52.01,59 * * *













4 x 200 meter clubteams





1 1.51,02
Grootebroek
SAV Warmenhuizen 19/05/17








1







Mannen-masters M55-M59





2







100 meter





1 12.45 Arno van Ravestein 06/05/62 De Keien Uden 28/05/17
2 12.60 Kay Schaafsma 30/10/60 Sprint Gouda 10/06/17
3 12.68 Eric Roeske 26/09/60 Hellas Utrecht 01/09/17
4 12.80 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Gouda 10/06/17
5 12.97 Peter Pesch 09/07/59 Zuidwal Gouda 10/06/17
6 13.18 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Gouda 10/06/17
7 13.26 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Gouda 10/06/17

200 meter





1 25.60 Arno van Ravestein 06/05/62 De Keien Uden 17/05/17
2 25.64 Kay Schaafsma 30/10/60 Sprint Gouda 11/06/17
3 26.22 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Gouda 11/06/17
4 26.72 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Aarhus (DEN) 03/08/17
5 27.22 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Gouda 11/06/17
6 27.61 Huub Huikeshoven 28/10/60 Atos Hoorn 22/09/17
7 27.79 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Vlaardingen 07/05/17

400 meter





1 58.17 Eric Roeske 26/09/60 Hellas Gouda 10/06/17
2 59.04 Corné Haast 01/11/59 Spado Dongen 17/05/17
3 59.77 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Aarhus (DEN) 31/07/17
4 60.26 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Gouda 10/06/17









800 meter





1 2.14,55 Cock Dorst 26/12/61 Pallas '93 Gouda 25/05/17
2 2.15,42 Corné Haast 01/11/59 Spado Gouda 11/06/17
3 2.16,58 Jan Pieter Baars 28/02/61 AV Aalsmeer Gouda 11/06/17
4 2.18,79 Rudie Jullens 08/03/62 Pallas '67 Gouda 25/05/17

1000 meter





1 2.54,10 Cock Dorst 26/12/61 Pallas '93 Barendrecht 01/06/17
2 3.03,58 Peter Schipper 25/07/61 Triathlon Amersfoort 09/05/17
3 3.05,22 Jaap Stijlaart 21/07/57 Triathlon Amersfoort 09/05/17
4 3.08,56 Rudie Jullens 08/03/62 Pallas '67 Arnhem 01/06/17

1500 meter





1 4.34,75 Cock Dorst 26/12/61 Pallas '93 Gouda 10/06/17
2 4.39,58 Jan Pieter Baars 28/02/61 AV Aalsmeer Gouda 10/06/17

1 Engelse mijl





1 5.13,55 Henri Havinga 01/08/62 AV '40 Lisse 27/08/17
2 5.31,12 Jan Willem Meeuwse 23/03/62 AV '56 Goes 28/04/17
3 5.42,76 Jan Menssen 08/06/62 Spiridon Rijen 18/06/17
4 5.45,65 Marten Bolt 23/04/61 BB lopers Steenwijk 07/07/17

2000 meter





1 6.45,76 Jan Pieter Baars 28/02/61 AV Aalsmeer Edam 09/05/17
2 6.48,95 Henri Havinga 01/08/62 AV '40 Barendrecht 09/09/17

3000 meter





1 10.14,44 Henri Havinga 01/08/62 AV '40 Rotterdam 24/08/17
2 10.18,61 Tim Brouwer de Koning 12/03/61 Leiden Atletiek Gouda 25/05/17

5000 meter





1 17.30,03 Tim Brouwer de Koning 12/03/61 Leiden Atletiek Alphen aan den Rijn 25/06/17

10.000 meter





1 36.27,56 Tim Brouwer de Koning 12/03/61 Leiden Atletiek Gouda 09/06/17
2 37.33,12 Rudie Jullens 08/03/62 Pallas '67 Gouda 09/06/17

uurloop





1 15.041 Michel Eekhof 20/07/57 GAC-Hilversum Epe 20/06/17









3000 meter snelwandelen





1 15.56,30 Hub Kaenen 28/04/59 RWV Drunen 22/06/17
2 16.08,5 Richard Leijenaar 26/05/59 RWV Dordrecht 26/03/17
3 17.26,57 Gerrit Riezebos 15/02/59 RWV Drunen 22/06/17
4 19.36,14 Hans van der Knaap 09/12/59 RWV Drunen 22/06/17









5000 meter snelwandelen





1 27.10,12 Richard Leijenaar 26/05/59 RWV Gouda 11/06/17
2 27.29,54 Hub Kaenen 28/04/59 RWV Gouda 11/06/17
3 28.51,57 Gerrit Riezebos 15/02/59 RWV Best 01/07/17
4 30.04,81 Ton van Andel 02/09/58 RWV Gouda 11/06/17
5 33.10,12 Hans van der Knaap 09/12/59 RWV Best 01/07/17

10.000 meter snelwandelen





1 55.53,7 Richard Leijenaar 26/05/59 RWV Dordrecht 26/03/17
2 64.38,0 Hub Kaenen 28/04/59 RWV Drunen 21/10/17

1 uur snelwandelen





1 10.739 Richard Leijenaar 26/05/59 RWV Dordrecht 26/03/17

3000 meter steeple chase 91,4 cm





1 12.07,41 Duk Bekema 08/02/61 Startbaan Gouda 11/06/17

100 meter horden 91,4 cm (13,00m - 8,50m)





1 17.94 Arnjan Bakker 24/05/62 Trias Gouda 10/06/17
2 18.41 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Gouda 25/05/17

400 meter horden 83,8 cm





1 70.70 Huub Huikeshoven 28/10/60 Atos Utrecht 12/05/17
2 72.27 Bram Koppenaal 26/01/61 NEA-Volharding Gouda 11/06/17

hoogspringen





1 1.65 Jan Miltenburg 15/04/61 Atletiek Maastricht Nijmegen 18/06/17
2 1.50 Jeroen Bronwasser 05/02/59 Prins Hendrik Vlaardingen 07/05/17
3 1.45 Eric van Heck 16/08/60 Zuidwal Huizen 02/04/17
4 1.45 Kees Aerts 20/09/58 Noordkop Alphen aan den Rijn 25/06/17
5 1.42 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Dongen 17/05/17

in onderlinge wedstrijd:





1 1.50 Huub Huikeshoven 28/10/60 Atos Amsterdam 01/10/17
2 1.45 Erik Endlich 19/01/58 SISU Almelo 14/10/17

polsstokhoogspringen





1 3.80 Alfred Achtelik (GER) 10/06/60 AV NOP Hilversum 02/09/17
2 2.81 Ruud Jacobs 02/08/61 Groene Ster Zundert 23/06/17
3 2.40 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 28/07/17
4 2.26 Twan Bongers 20/09/57 De Keien Gouda 09/06/17

in onderlinge wedstrijd:






2.13 Johan Flipsen 24/03/61 Atledo Dongen 24/09/17

2.10 Eric van Heck 16/08/60 Zuidwal Huizen 30/09/17

verspringen





1 4.98 Jeroen Bronwasser 05/02/59 Prins Hendrik Zevenbergen 25/06/17
2 4.82 Edwin Shew-A-Tjon 30/01/62 Fortuna Zevenbergen 25/06/17
3 4.77 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 27/07/17

kogelstoten 6 kg





1 13.52 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Nijmegen 10/09/17
2 13.33 Kees Aerts 20/09/58 Noordkop Den Helder 12/05/17
3 12.21 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Breda 08/10/17
4 11.40 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Papendrecht 26/08/17
5 11.39 Edwin Shew-A-Tjon 30/01/62 Fortuna Barendrecht 09/09/17

discuswerpen 1,5 kg





1 46.23 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Zutphen 01/10/17
2 43.87 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Gouda 11/06/17
3 38.22 Kees Aerts 20/09/58 Noordkop Edam 19/05/17
4 35.45 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Breda 08/10/17

discuswerpen 2 kg





1 36.48 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Goes 11/08/17

speerwerpen 700 gram





1 60.96 Keith Beard (GBR) 08/11/61 R' dam Atletiek Vlaardingen 07/05/17
2 50.26 Paul de Vries 02/03/62 Haag Atletiek Gouda 09/06/17
3 44.55 Hans van Dijk 30/05/61 AV Weert Roermond 28/10/17
4 37.92 Armand Ellsworth 23/03/61 Lycurgus Den Helder 07/05/17

speerwerpen 800 gram





1 57.48 Keith Beard (GBR) 08/11/61 R' dam Atletiek Den Haag 20/05/17

kogelslingeren 6 kg





1 45.22 August Leckie 28/11/57 Ilion Boskoop 07/10/17
2 43.12 Michel Leinders 10/03/62 Unitas Zutphen 30/09/17
3 42.57 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Beveren (BEL) 25/07/17
4 40.49 John Stegman 01/03/61 R' dam Atletiek Rotterdam 15/07/17
5 37.25 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Boskoop 08/07/17
6 35.34 Paul de Vries 02/03/62 Haag Atletiek Bergen op Zoom 08/07/17
7 32.38 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Amsterdam 27/12/17
8 30.72 Sjaak van den Bedem 25/01/60 Altis Eindhoven 04/02/17
9 30.72 Edwin Shew-A-Tjon 30/01/62 Fortuna Barendrecht 09/09/17
10 27.64 Kees Aerts 20/09/58 Noordkop Alphen aan den Rijn 25/06/17

kogelslingeren 7,26 kg





1 38.95 August Leckie 28/11/57 Ilion Leiden 30/04/17
2 35.89 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Lier (BEL) 05/08/17

gewichtwerpen 11,34 kg





1 15.99 August Leckie 28/11/57 Ilion Zutphen 30/09/17
2 15.44 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Breda 08/10/17
3 14.91 Michel Leinders 10/03/62 Unitas Zutphen 30/09/17
4 14.64 Michiel Leinders 10/03/62 Unitas Beveren (BEL) 16/07/17
5 14.49 John Stegman 01/03/61 R' dam Atletiek Zutphen 30/09/17
6 12.75 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Zutphen 01/10/17
7 11.48 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Edam 04/06/17
8 10.52 Sjaak van den Bedem 25/01/60 Altis Eindhoven 04/02/17

werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3668 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Zutphen 01/10/17


37,02 * 13,10 * 46,23 * 34,35 * 12,75




2 3569 Albert van der Mee (F12) 29/01/60 Sprint Breda 08/10/17


38,94 * 12,21 * 38,05 * 31,48 * 15,44




3 2895 Cees van Blerck 28/03/59 Scorpio Breda 08/10/17


31,84 * 10,58 * 35,45 * 29,24 * 10,91




4 2411 Michiel Leinders 10/03/62 Unitas Beveren (BEL) 16/07/17


NM * 10,32 * 33,81 * 22,72 * 14,64





10-kamp







100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 4913 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 28/07/17










13,38 * 4,77 *0 8,46 * NM * 63,10 * 17,56 * 21,28 * 2,40 * 28,65 * 6.14,74 * 1,0 * 0,0 * 2,2





4 x 200 meter





1 1.48,76


Nat. Ploeg Amstelveen 24/09/17

















Mannen-masters M60-M64














100 meter





1 12.58 Ruud Wieles 18/07/55 Typhoon Gouda 10/06/17
2 13.04 Tjerk Vos 01/10/53 Noordkop Heerhugowaard 07/07/17
3 13.58 Juul Acton 15/09/53 U-Track Utrecht 23/06/17
4 13.75 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Hengelo 07/05/17
5 13.80 Gerard van Broekhoven 15/03/56 Atledo Rijen 18/06/17

13.47 Juul Acton 15/09/53 U-Track Utrecht 08/10/17

200 meter





1 25.50 Ruud Wieles 18/07/55 Typhoon Gouda 11/06/17
2 26.35 Tjerk Vos 01/10/53 Noordkop Leiden 24/08/17
3 27.36 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Gouda 11/06/17
4 27.80 Gerard Kitslaar 27/04/56 Prins Hendrik Gouda 11/06/17
5 28.41 Michiel van Essen 23/04/57 Leiden Atletiek Leiden 24/08/17
6 29.27 Gerard van Broekhoven 15/03/56 Atledo Drunen 22/06/17

400 meter





1 61.28 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Gouda 10/06/17
2 61.63 Gerard Kitslaar 27/04/56 Prins Hendrik Gouda 25/05/17
3 61.68 Tjerk Vos 01/10/53 Noordkop Gouda 10/06/17
4 62.04 Michiel van Essen 23/04/57 Leiden Atletiek Leiden 24/08/17

800 meter





1 2.23,53 Michiel van Essen 23/04/57 Leiden Atletiek Utrecht 11/08/17
2 2.28,49 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Gouda 11/06/17
3 2.30,47 Cees Meijer 03/09/52 SAV Edam 18/07/17

1500 meter





1 4.54,64 Jaap Stijlaart 21/07/57 Triathlon Aarhus (DEN) 30/07/17
2 5.00,58 Theo Woldberg 08/02/57 Phanos Aarhus (DEN) 30/07/17
3 5.03,67 Ruud Woord 12/04/57 THOR Vlaardingen 07/05/17
4 5.07,49 Marcel Scholten 20/02/56 Altis Amersfoort 28/03/17

2000 meter





1 7.08,30 Jan Zwarthoed 10/12/53 AV Edam Edam 09/05/17

3000 meter





1 10.46,22 Hans van Dijk 24/06/54 Altis Amersfoort 14/03/17

5000 meter





1 18.00,54 Jaap Stijlaart 21/07/57 Triathlon Aarhus (DEN) 03/08/17
2 18.07,74 Johan Neve 21/05/57 KAV Holland Gouda 10/06/17
3 18.37,31 Theo Woldberg 08/02/57 Phanos Gouda 10/06/17
4 18.39,08 Ruud Woord 12/04/57 THOR Gouda 10/06/17
5 18.51,42 Hans van Dijk 24/06/54 Altis Zeist 25/06/17

10.000 meter





1 37.58,12 Theo Woldberg 08/02/57 Phanos Gouda 09/06/17
2 37.58,23 Jaap Stijlaart 21/07/57 Triathlon Aarhus (DEN) 27/07/17
3 38.00,68 Ruud Woord 12/04/57 THOR Gouda 09/06/17
4 38.08,56 John de Rooij 02/03/57 ATV Venray Gouda 09/06/17
5 38.11,52 Hans van Dijk 24/06/54 Altis Gouda 09/06/17
6 38.20,79 Willem de Weerdt 19/11/55 Cialfo Aarhus (DEN) 27/07/17
7 39.56,54 Johannes van der Veen 23/06/57 Lionitas Steenwijk 07/07/17

3000 meter snelwandelen





1 17.17,62 Hans Drijvers 18/02/55 Attila Drunen 22/06/17
2 17.43,0 Boetje Huliselan 22/05/55 OLAT Veenendaal 09/09/17
3 17.59,21 Han Holtslag 28/02/57 DAK Drunen 22/06/17









5000 meter snelwandelen





1 29.45,82 Boetje Huliselan 22/05/55 OLAT Best 01/07/17
2 29.55,98 Han Holtslag 28/02/57 DAK Best 01/07/17
3 29.59,8 Hans Drijvers 18/02/55 Attila Dordrecht 26/03/17









10.000 meter snelwandelen





1 64.20,9 Hans Drijvers 18/02/55 Attila Drunen 21/10/17









20.000 meter snelwandelen





1 2.09.11,8 Hans Drijvers 18/02/55 Attila Drunen 21/10/17









25.000 meter snelwandelen





1 .42.24,3 Hans Drijvers 18/02/55 Attila Drunen 21/10/17









1 uur snelwandelen





1 9.939 Hans Drijvers 18/02/55 Attila Dordrecht 26/03/17
2 9.426 Boetje Huliselan 22/05/55 OLAT Dordrecht 26/03/17
3 9.306 Han Holtslag 28/02/57 DAK Dordrecht 26/03/17

2 uur snelwandelen





1 18,584 Hans Drijvers 18/02/55 Attila Drunen 21/10/17

2000 meter steeple chase 76,2 cm





1 8.06,01 Jaap Vlaming 21/06/56 AV NOP Aarhus (DEN) 31/07/17

100 meter horden 83,8 cm (12m-8m)





1 19.07 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 28/07/17
2 22.13 Hens Koreman 05/04/56 Atledo Aarhus (DEN) 28/07/17
3 22.69 Jan-Willem van Heteren 10/04/55 Atledo Aarhus (DEN) 28/07/17
4 22.96 Bernard Oerlemans 31/05/57 Atledo Aarhus (DEN) 28/07/17
5 23.42 Sjouke Nauta 11/10/55 Lionitas Gouda 10/06/17
6 24.36 Frits van der Velden 08/05/57 Atledo Aarhus (DEN) 28/07/17

300 meter horden 76,2 cm





1 56.48 Hens Koreman 05/04/56 Atledo Eindhoven 02/05/17
2 56.64 Jaap Vlaming 21/06/56 AV NOP Gouda 11/06/17

hoogspringen





1 1.45 Rob Slagter 24/10/55 PAC Vlaardingen 07/05/17
2 1.40 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Den Helder 07/05/17
3 1.35 Ton van Veen 11/06/53 Impala Hengelo 07/05/17
4 1.35 Kees-Justus Vogel 10/12/54 AAV '36 Den Helder 07/05/17
5 1.32 Frits van der Velden 08/05/57 Atledo Dongen 17/05/17
6 1.30 Arie Kriebel 11/01/56 DGLA Alphen aan den Rijn 25/06/17
1 1.35 Rensco Weijers 29/11/56 DAK Drunen 23/09/17

polsstokhoogspringen





1 3.40 Willem Langeland 08/01/55 Atletico '73 Sonsbeck (GER) 10/09/17
2 2.80 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 28/07/17
3 2.10 Sjouke Nauta 11/10/55 Lionitas Assen 28/05/17
4 2.00 Bernard Oerlemans 31/05/57 Atledo Aarhus (DEN) 28/07/17

verspringen





1 4.55 Gerard van Broekhoven 15/03/56 Atledo Gouda 10/06/17
2 4.47 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Gouda 10/06/17
3 4.33 Sjouke Nauta 11/10/55 Lionitas Assen 28/05/17

hink-stap-sprong





1 9.12 Kees-Justus Vogel 10/12/54 AAV '36 Gouda 09/06/17
2 8.68 Frits van der Velden 08/05/57 Atledo Gouda 09/06/17

kogelstoten 5 kg





1 11.76 Wim Roosen 30/06/56 KAV Holland Gouda 11/06/17

discuswerpen 1 kg





1 40.78 Tony Pracht 02/09/53 Leiden Atletiek Lisse 18/08/17
2 39.31 Hans Spitzen 23/11/52 Start '78 Groningen 15/04/17
3 38.99 Henk van Bakel 14/02/53 Swift Venray 04/07/17

speerwerpen 600 gram





1 46.59 Wim Roosen 30/06/56 KAV Holland Gouda 09/06/17
2 41.51 Yiannis Tsipouras 04/02/57 THOR Vlaardingen 07/05/17
3 34.84 Frits van der Velden 08/05/57 Atledo Aarhus (DEN) 31/07/17
2 34.83 Frans van der Ham van der Ham 26/07/54 Avantri Schoonhoven 07/10/17

kogelslingeren 5 kg





1 50.92 Peter van Noort 23/01/55 De Spartaan Zwolle 05/03/17
2 37.81 Jack van der Zijde 06/04/57 Ilion Zutphen 30/09/17
3 35.40 Albert Lammers 27/11/55 Fortius Zevenbergen 25/06/17
4 35.29 Hans de Vries 30/01/54 SAV Huizen 17/09/17
5 34.75 Dirk-Jan Giskes 21/06/54 Nova Edam 04/06/17
6 31.56 Henk van Bakel 14/02/53 Swift Sint-Niklaas (BEL) 24/06/17

gewichtwerpen 9,08 kg





1 18.47 Peter van Noort 23/01/55 De Spartaan Rotterdam 22/04/17
2 14.24 Dirk-Jan Giskes 21/06/54 Nova Edam 04/06/17
3 14.05 Jack van der Zijde 06/04/57 Ilion Zutphen 30/09/17
4 13.26 Hans de Vries 30/01/54 SAV Huizen 17/09/17
5 12.22 Henk van Bakel 14/02/53 Swift Zutphen 30/09/17

werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 2919 Henk van Bakel 14/02/53 Swift Sint-Niklaas (BEL) 24/06/17


31,56 * 09,93 * 38,00 * 31,01 * 11,88




2 2887 Hans de Vries 30/01/54 SAV Huizen 17/09/17


35,29 * 08,93 * 34,33 * 29,13 * 13,26




3 2677 Dirk-Jan Giskes 21/06/54 Nova Edam 04/06/17


34,75 * 08,00 * 28,62 * 25,86 * 14,24













5-kamp







ver * speer * 200m *discus* 1500m * windgegevens




1 2529 Jan-Willem van Heteren 10/04/55 Atledo Schoonhoven 02/07/17


4,15 * 32,48 * 31,06 * 26,95 * 6.36,64 * -0,8 * -0,5




2 2366 Frits van der Velden 08/05/57 Atledo Schoonhoven 02/07/17


3,59 * 33,11 * 32,09 * 29,15 * 6.35,64 * -0,1 * -0,5













10-kamp







100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 4910 Kees Meijer 01/12/56 NEA-Volharding Aarhus (DEN) 28/07/17


14,83 * 4,38 * 08,21 * 1,31 * 75,49 * 19,07 * 28,32 * 2,80 * 27,74 * 7.51,27 * 0,6 * 0,5 * -0,5




2 4276 Bernard Oerlemans 31/05/57 Atledo Aarhus (DEN) 28/07/17


14,90 * 4,04 * 09,36 * 1,22 * 76,06 * 22,96 * 31,96 * 2,00 * 29,52 * 7.54,38 * 0,3 * -1,3 * -0,3




3 4168 Jan-Willem van Heteren 10/04/55 Atledo Aarhus (DEN) 28/07/17


14,85 * 3,87 * 08,01 * 1,19 * 72,21 * 22,69 * 23,10 * 1,70 * 29,85 * 6.51,38 * 0,6 * 0,6 * -0,5





in onderlinge wedstrijd:






4218 Jan-Willem van Heteren 10/04/55 Atledo Dongen 24/09/17


14,6= * 3,75 * 07,72 * 1,23 * 73,1= * 22,9= * 24,59 * 1,93 * 30,84 * 6.52,5= * * *





















Mannen-masters M65-M69














100 meter





1 13.10 Anne Lenis 09/03/49 Hera Dronten 28/06/17
2 13.36 Ko Florusse 30/05/50 Fortius Gouda 10/06/17
3 13.36 Jan Ties 25/08/47 Groningen Atletiek Gouda 10/06/17
4 13.39 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Aarhus (DEN) 27/07/17
5 14.08 Paul Boer 24/12/49 AC TION Aarhus (DEN) 27/07/17
6 14.99 Herman Hommen 21/10/51 AV Wieringermeer Warmenhuizen 19/05/17
7 15.23 Franz van Barneveld 12/07/50 Altis Amersfoort 01/07/17

200 meter





1 27.63 Frans Marcelissen 14/02/52 Atletiek Helden Gouda 11/06/17
2 28.15 Jan Ties 25/08/47 Groningen Atletiek Gouda 11/06/17
3 28.91 Anne Lenis 09/03/49 Hera Gouda 11/06/17
4 29.28 Paul Boer 24/12/49 AC TION Hengelo 07/05/17
5 30.33 Hans Grapendaal 11/09/48 DEM Gouda 11/06/17
6 30.76 Franz van Barneveld 12/07/50 Altis Amersfoort 01/07/17
7 31.21 Cees Meijer 03/09/52 SAV Hoorn 22/09/17

400 meter





1 61.67 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Gouda 10/06/17
2 63.34 Frans Marcelissen 14/02/52 Atletiek Helden Aarhus (DEN) 31/07/17

800 meter





1 2.35,79 Cees Meijer 03/09/52 SAV Hoorn 22/09/17
2 2.43,72 Martien van de Ven 18/08/48 AV Oirschot Eindhoven 19/05/17
3 2.45,49 Peter Nuyens 30/11/48 AV Edam Alphen aan den Rijn 25/06/17
4 2.46,52 Sjef Coenen 08/11/51 GAC-Hilversum Gouda 11/06/17
5 2.52,39 Henk Huisman 09/02/51 Statina Zeist 25/06/17
6 2.54,59 Wim van Ravenhorst 04/05/51 Triathlon Amersfoort 23/05/17

1000 meter





1 3.28,10 Paul Streep 31/07/51 PAC Barendrecht 01/06/17
2 3.33,59 Martien van de Ven 18/08/48 AV Oirschot Veldhoven 07/04/17
3 3.45,64 Wim van Ravenhorst 04/05/51 Triathlon Amersfoort 09/05/17
4 3.52,59 Arie Snoek 29/08/49 Hera Heerhugowaard 02/04/17









1500 meter





1 5.22,23 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Aarhus (DEN) 28/07/17
2 5.28,02 Paul Streep 31/07/51 PAC Gouda 10/06/17
3 5.30,63 Martien van de Ven 18/08/48 AV Oirschot Tilburg 01/04/17
4 5.40,64 Peter Nuyens 30/11/48 AV Edam Gouda 10/06/17

3000 meter





1 11.37,21 Jan Kreuk 19/06/52 SAV Heiloo 21/07/17
2 11.56,44 Martien van de Ven 18/08/48 AV Oirschot Someren 13/04/17
3 12.18,85 Wim van Ravenhorst 04/05/51 Triathlon Amersfoort 14/03/17

5000 meter





1 19.48,30 Jan Kreuk 19/06/52 SAV Alphen aan den Rijn 25/06/17
2 20.36,28 Hans Wilmink 13/08/52 Pallas '67 Wageningen 15/09/17
3 20.43,42 Wim van Ravenhorst 04/05/51 Triathlon Amersfoort 11/04/17
4 21.28,01 Martien van de Ven 18/08/48 AV Oirschot Aarhus (DEN) 03/08/17

10.000 meter





1 39.48,04 Ton Smit 06/02/51 AV Veluwe Gouda 09/06/17
2 39.48,09 Bert Schalkwijk 09/04/48 Atos Gouda 09/06/17
3 43.31,19 Wim van Ravenhorst 04/05/51 Triathlon Gouda 09/06/17
4 44.22,31 Martien van de Ven 18/08/48 AV Oirschot Aarhus (DEN) 27/07/17

3000 meter snelwandelen





1 18.12,4 Theo Koenis 12/10/51 De Lat Dordrecht 26/03/17
2 18.39,2 Hans van Wakeren 02/03/49 Unitas Gouda 25/05/17
3 19.29,4 Joost van der Plicht 23/07/48 Atletico '73 Dordrecht 26/03/17
4 19.33,6 Harry Bijnen 22/03/52 DAK Drunen 21/10/17

5000 meter snelwandelen





1 30.11,21 Theo Koenis 12/10/51 De Lat Best 01/07/17
2 30.51,08 Hans van Wakeren 02/03/49 Unitas Best 01/07/17
3 31.57,69 Fred Röhner 11/09/50 Unitas Best 01/07/17
4 32.52,4 Joost van der Plicht 23/07/48 Atletico '73 Gouda 25/05/17
5 34.37,34 Herman van Bruggenum 28/03/49 OLAT Best 01/07/17
6 35.22,08 Aad van Leeuwen 17/06/49 AV NOP Gouda 11/06/17
7 35.38,64 Ad Leermakers 08/10/51 DAK Best 01/07/17

10.000 meter snelwandelen





1 61.15,9 Theo Koenis 12/10/51 De Lat Dordrecht 26/03/17
2 65.50,1 Hans van Wakeren 02/03/49 Unitas Drunen 21/10/17
3 68.08,5 Joost van der Plicht 23/07/48 Atletico '73 Drunen 21/10/17









20.000 meter snelwandelen





1 2.17.14,4 Hans van Wakeren 02/03/49 Unitas Drunen 21/10/17









1 uur snelwandelen





1 9.787 Theo Koenis 12/10/51 De Lat Dordrecht 26/03/17
2 9.434 Hans van Wakeren 02/03/49 Unitas Dordrecht 26/03/17
3 8.964 Joost van der Plicht 23/07/48 Atletico '73 Dordrecht 26/03/17









2 uur snelwandelen





1 17709 Hans van Wakeren 02/03/49 Unitas Drunen 21/10/17









2000 meter steeple chase 76,2 cm





1 8.09,16 Jan Kreuk 19/06/52 SAV Edam 08/07/17









100 meter horden 83,8 cm (12m-8m)





1 18.31 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Aarhus (DEN) 28/07/17
2 19.04 Glenn Gentle 05/01/52 Achilles-Top Gouda 10/06/17
3 21.34 Paul Boer 24/12/49 AC TION Gouda 10/06/17

300 meter horden 76,2 cm





1 47.36 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Gouda 11/06/17

hoogspringen





1 1.60 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Alphen aan den Rijn 25/06/17
2 1.40 Paul Boer 24/12/49 AC TION Hengelo 07/05/17
3 1.30 René Hondelink 18/05/47 AV '34 Heerde 08/04/17
4 1.30 Ton Frakking 10/07/50 Tempo Zeist 25/06/17
5 1.30 Teo Maat 10/03/48 Vet. Ned. Zeist 25/06/17
6 1.30 Michel van Osch 23/06/48 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 25/06/17

in onderlinge wedstrijd:






1.35 René Hondelink 18/05/47 AV '34 Apeldoorn 25/03/17

polsstokhoogspringen





1 2.86 Michel van Osch 23/06/48 Haag Atletiek Bergen op Zoom 08/07/17
2 2.80 Marc van Vliet 24/02/52 AV Castricum Soest 08/09/17
3 2.10 Paul Boer 24/12/49 AC TION Aarhus (DEN) 28/07/17
4 2.10 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Aarhus (DEN) 28/07/17

verspringen





1 4.76 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Nijmegen 10/09/17
2 4.55 Jan Ties 25/08/47 AC TION Zeist 25/06/17
3 4.28 Paul Boer 24/12/49 AC TION Aarhus (DEN) 27/07/17

hink-stap-sprong





1 9.38 Glenn Gentle 05/01/52 Achilles-Top Gouda 09/06/17
2 8.67 Paul Boer 24/12/49 AC TION Gouda 09/06/17

kogelstoten 5 kg





1 12.41 Martin Regtop 10/01/49 AC TION Deventer 02/06/17
2 11.81 Jack Dekker 21/04/49 DEM Gouda 11/06/17
3 11.32 Theo Brusche 24/04/52 Leiden Atletiek Leiden 23/09/17
4 10.90 Ruud van de Ven 26/10/48 Eindhoven Atletiek Gouda 11/06/17
5 10.88 Glenn Gentle 05/01/52 Achilles-Top Gouda 11/06/17
6 10.28 Wim Hellebrekers 19/02/50 AV Weert Lier (BEL) 01/10/17
7 10.10 Jan van Hooft 07/12/49 Swift Gendringen 12/05/17
8 10.02 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Eindhoven 01/04/17
9 9.71 Arno Hissink 24/09/50 PAC Vlaardingen 07/05/17
10 9.38 Toon van der Heijden 02/07/50 DES Herentals (BEL) 09/08/17

discuswerpen 1 kg





1 45.32 Jan van Hooft 07/12/49 Swift Aarhus (DEN) 29/07/17
2 42.45 Martin Regtop 10/01/49 AC TION Haaksbergen 10/05/17
3 41.61 Teo Maat 10/03/48 Vet. Ned. Gouda 11/06/17
4 41.56 Jack Dekker 21/04/49 DEM Edam 19/05/17
5 34.77 Wim Hellebrekers 19/02/50 AV Weert Roermond 28/10/17
6 34.08 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Zutphen 01/10/17
7 32.92 Theo Brusche 24/04/52 Leiden Atletiek Leiden 23/09/17
8 32.66 Geert Oerlemans 30/09/48 Diomedon Eindhoven 01/04/17
9 31.54 Jan Jolink 23/11/50 Atletico '73 Deventer 02/06/17
10 30.98 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Eindhoven 19/05/17
11 30.33 Toon van der Heijden 02/07/50 DES Beveren (BEL) 16/07/17

33.90 Jan Jolink 23/11/50 Atletico '73 Genderingen 01/04/17

speerwerpen 600 gram





1 43.78 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Aarhus (DEN) 28/07/17
2 38.62 Glenn Gentle 05/01/52 Achilles-Top Vlaardingen 07/05/17
3 33.50 Teo Maat 10/03/48 Vet. Ned. Gouda 09/06/17
4 31.55 Jack Dekker 21/04/49 DEM Edam 19/05/17
5 31.30 Jan van Hooft 07/12/49 Swift Aarhus (DEN) 04/08/17
6 30.38 Jan Jolink 23/11/50 Atletico '73 Zutphen 23/06/17
7 30.21 René Hondelink 18/05/47 AV '34 Zwolle 19/04/17
8 29.58 Theo Brusche 24/04/52 Leiden Atletiek Den Helder 07/05/17
9 29.29 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Eindhoven 01/04/17
10 28.67 Ko Florusse 30/05/50 Fortius Vlaardingen 07/05/17
11 28.49 Martin Regtop 10/01/49 AC TION Zevenaar 16/06/17

30.42 Ton Frakking 10/07/50 Tempo Bussum 21/06/17

kogelslingeren 5 kg





1 38.57 Martin Regtop 10/01/49 AC TION Zeist 25/06/17
2 33.99 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Eindhoven 01/04/17
3 33.80 Jack Dekker 21/04/49 DEM Beverwijk 14/05/17
4 32.63 Wim Hellebrekers 19/02/50 AV Weert Roermond 28/10/17
5 32.45 Jan van Hooft 07/12/49 Swift Aarhus (DEN) 02/08/17
6 32.24 Ruud Postma 07/08/48 Prins Hendrik Zevenbergen 25/06/17
7 27.98 Arno Hissink 24/09/50 PAC Vlaardingen 20/08/17
8 27.28 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Zutphen 01/10/17
9 25.26 Frans Klep 29/11/48 Swift Zutphen 30/09/17
10 24.80 Ruud van de Ven 26/10/48 Eindhoven Atletiek Zutphen 30/09/17
11 23.31 Geert Oerlemans 30/09/48 Diomedon Eindhoven 01/04/17

in onderlinge wedstrijd:






29.61 Ruud Sleper 01/10/50 AV '34 Apeldoorn 25/03/17

gewichtwerpen 9,08 kg





1 24.96 Arno Hissink 24/09/50 PAC Rotterdam 15/07/17
2 14.02 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Eindhoven 01/04/17
3 13.99 Jack Dekker 21/04/49 DEM Edam 04/06/17
4 13.28 Martin Regtop 10/01/49 AC TION Zutphen 01/10/17
5 12.77 Jan van Hooft 07/12/49 Swift Aarhus (DEN) 27/07/17
6 12.37 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Zutphen 01/10/17

werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3473 Jack Dekker 21/04/49 DEM Edam 04/06/17


31,74 * 10,92 * 38,71 * 29,79 * 13,99




2 3428 Martin Regtop 10/01/49 AC TION Eindhoven 01/04/17


36,11 * 10,96 * 39,93 * 25,85 * 12,51




3 3369 Jan van Hooft 07/12/49 Swift Aarhus (DEN) 04/08/17


31,78 * 09,55 * 45,11 * 31,30 * 11,14




4 3246 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Zutphen 01/10/17


27,28 * 09,00 * 34,08 * 40,64 * 12,37




5 3165 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Eindhoven 01/04/17


33,99 * 10,02 * 26,87 * 29,29 * 14,02





10-kamp







100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 7615 Wim Threels 26/02/52 GAC-Hilversum Aarhus (DEN) 28/07/17


13,39 * 4,61 * 08,89 * 1,54 * 62,36 * 18,31 * 29,01 * 2,10 * 43,78 * 5.22,23 * 1,1 * 0,1 * 1,6




2 5678 Paul Boer 24/12/49 AC TION Aarhus (DEN) 28/07/17


14,08 * 4,28 * 08,61 * 1,30 * 68,32 * 21,86 * 25,29 * 2,10 * 21,69 * 6.12,82 * 1,8 * -0,7 * 1,6





















Mannen-masters M70-M74














100 meter





1 14.01 Jelle van der Schaaf 13/10/44 Hylas Gouda 10/06/17
2 14.57 Wim Schreuder Goedheijt 19/07/45 Hellas Gouda 10/06/17
3 14.76 Roelf Akkerman 03/02/45 DEM Den Helder 07/05/17
4 14.78 Henny van Verseveld 20/02/46 Statina Gouda 10/06/17
5 15.47 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Santpoort 30/04/17
6 15.85 Roel Gaasbeek 27/10/43 Vet. Ned. Hengelo 07/05/17
7 16.66 Ron Odendaal 10/10/42 Loopgroep PK Gouda 10/06/17
8 17.51 Frans van Boven 29/07/43 THOR Roosendaal 17/06/17

in onderlinge wedstrijd:






13.78 Jan Ties 25/08/47 Groningen Atletiek Groningen 30/09/17

200 meter





1 28.85 Jelle van der Schaaf 13/10/44 Hylas Gouda 11/06/17
2 30.21 Wim Schreuder Goedheijt 19/07/45 Hellas Gouda 11/06/17
3 31.04 Roelf Akkerman 03/02/45 DEM Aarhus (DEN) 03/08/17
4 33.14 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Gouda 11/06/17
5 33.55 Roel Gaasbeek 27/10/43 Vet. Ned. Zeist 25/06/17
6 33.94 Arthur van Schaik 09/12/45 Feniks Amsterdam 07/07/17

400 meter





1 65.39 Jelle van der Schaaf 13/10/44 Hylas Aarhus (DEN) 02/08/17
2 65.67 Hans Smeets 23/02/47 Achilles-Top Aarhus (DEN) 02/08/17
3 72.98 Henny van Verseveld 20/02/46 Statina Gouda 10/06/17
4 77.15 Arthur van Schaik 09/12/45 Feniks Gouda 25/08/17
5 79.81 Roel Gaasbeek 27/10/43 Vet. Ned. Gouda 10/06/17
6 81.68 Jacob Visser 01/10/44 AV Heerenveen Heerenveen 08/04/17
7 81.68 Adrie van Etten 07/12/45 Vet. Ned. Gouda 10/06/17

800 meter





1 2.24,02 Hans Smeets 23/02/47 Achilles-Top Aken (GER) 06/05/17
2 2.46,42 Rob Kruis 06/05/46 Typhoon Gouda 11/06/17
3 2.49,71 Wim Oudejans 15/05/45 AV Nijkerk Amersfoort 23/05/17
4 3.06,71 Frans Dijkman 24/05/44 Gen. Michaëlis Gouda 11/06/17
5 3.08,68 Jacob Visser 01/10/44 AV Heerenveen Heerenveen 20/05/17
6 3.10,07 Gerard Smink 24/09/44 Triathlon Amersfoort 23/05/17

1000 meter





1 3.36,05 Rob Kruis 06/05/46 Typhoon Barendrecht 01/06/17
2 3.40,63 Wim Oudejans 15/05/45 AV Nijkerk Amersfoort 09/05/17
3 4.06,11 Frans Dijkman 24/05/44 Gen. Michaëlis Barendrecht 01/06/17

1500 meter





1 5.00,25 Hans Smeets 23/02/47 Achilles-Top Kerkrade 20/09/17
2 5.38,72 Rob Kruis 06/05/46 Typhoon Gouda 10/06/17
3 5.46,09 Wim Oudejans 15/05/45 AV Nijkerk Amersfoort 28/03/17
4 6.24,33 Frans Dijkman 24/05/44 Gen. Michaëlis Gouda 10/06/17

1 Engelse mijl





1 7.12,66 Frans Dijkman 24/05/44 Gen. Michaëlis Zierikzee 08/06/17
2 7.17,07 Bauke de Jong 29/08/46 Vet. Ned. Zierikzee 08/06/17

2000 meter





1 8.45,90 Frans Dijkman 24/05/44 Gen. Michaëlis Lommel (BEL) 05/08/17
2 9.08,75 Bauke de Jong 29/08/46 Vet. Ned. Barendrecht 09/09/17

3000 meter





1 11.29,33 Bert Streumer 07/11/45 Hellas Utrecht 23/06/17
2 12.45,15 Wim Oudejans 15/05/45 AV Nijkerk Amersfoort 14/03/17
3 13.43,35 Frans Dijkman 24/05/44 Gen. Michaëlis Oud Beijerland 20/04/17

5000 meter





1 20.45,73 Robert de Smet 30/11/46 Atverni Gouda 10/06/17
2 21.52,32 Wim Oudejans 15/05/45 AV Nijkerk Aarhus (DEN) 03/08/17
3 23.49,73 Ruud Nieuwenhuis 07/12/43 Kombijsport Aarhus (DEN) 03/08/17

10.000 meter





1 41.34,18 Bert Streumer 07/11/45 Hellas Gouda 09/06/17
2 44.53,06 Wim Oudejans 15/05/45 AV Nijkerk Gouda 09/06/17
3 45.55,42 Martien van den Akker 04/03/45 Altis Gouda 09/06/17









80 meter horden 76,2 cm (12m - 7m)





1 16.34 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Aarhus (DEN) 28/07/17
2 16.69 Frans van Boven 29/07/43 THOR Gouda 10/06/17

in onderlinge wedstrijd:






18.77 Peter van der Ham 14/03/44 Haag Atletiek Den Haag 01/10/17









300 meter horden 68,6 cm





1 51.85 Jelle van der Schaaf 13/10/44 Hylas Aarhus (DEN) 29/07/17
2 69.58 Kees Jägers 26/08/42 GAC-Hilversum Gouda 11/06/17
3 76.57 Frans van Boven 29/07/43 THOR Gouda 11/06/17









hoogspringen





1 1.45 Rob Dekker 18/10/46 AV '56 Gouda 11/06/17
2 1.38 René Hondelink 18/05/47 AV '34 Aarhus (DEN) 05/08/17
3 1.30 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Aarhus (DEN) 27/07/17
4 1.30 Peter van der Ham 14/03/44 Haag Atletiek Nijmegen 10/09/17
5 1.25 Kees Jägers 26/08/42 GAC-Hilversum Gouda 11/06/17
6 1.23 Frans van Boven 29/07/43 THOR Roosendaal 24/09/17
7 1.21 Ron Odendaal 10/10/42 Loopgroep PK Gouda 11/06/17









polsstokhoogspringen





1 2.00 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Stadskanaal 09/07/17









verspringen





1 4.50 Rob Dekker 18/10/46 AV '56 Gouda 10/06/17
2 4.00 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Aarhus (DEN) 27/07/17
3 3.92 Peter van der Ham 14/03/44 Haag Atletiek Den Helder 07/05/17
4 3.90 René Hondelink 18/05/47 AV '34 Gouda 10/06/17
5 3.48 Frans van Boven 29/07/43 THOR Nijmegen 10/09/17
6 3.34 Ron Odendaal 10/10/42 Loopgroep PK Gouda 10/06/17

hink-stap-sprong





1 8.33 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Gouda 09/06/17
2 7.85 Ron Odendaal 10/10/42 Loopgroep PK Gouda 09/06/17
3 6.54 Frans van Boven 29/07/43 THOR Gouda 09/06/17

kogelstoten 4 kg





1 13.87 Frans de Laat 22/06/46 Swift Aarhus (DEN) 03/08/17
2 12.13 Cor Nijhoff 15/09/46 Atverni Utrecht 02/06/17
3 11.89 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Gouda 11/06/17
4 11.54 Kees Roosen 09/01/47 KAV Holland Gouda 11/06/17
5 11.21 Jan van Empel 19/08/44 GVAC Valkenswaard 30/05/17
6 10.60 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Eindhoven 01/04/17
7 10.10 Cor van Dam 29/12/46 Olympus '70 Steenwijk 15/10/17
8 9.72 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Den Helder 12/05/17
9 9.72 René Hondelink 18/05/47 AV '34 Nijmegen 10/09/17
10 9.54 Donald Segers 03/12/45 RK HAV Hulst 09/09/17
11 9.45 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Den Helder 07/05/17
12 8.91 Peter Blakmoor 06/01/45 Fit Hengelo 07/05/17
13 8.80 Roel Gaasbeek 27/10/43 Vet. Ned. Zeist 25/06/17
14 8.61 André Pieters 05/10/46 Scheldesport Zevenbergen 25/06/17
15 8.23 Hans Hes 13/07/43 Start '78 Steenwijk 07/07/17
17 8.17 Kees Jägers 26/08/42 GAC-Hilversum Alphen aan den Rijn 25/06/17

in onderlinge wedstrijd:






9.91 Peter van der Ham 14/03/44 Haag Atletiek Den Haag 30/09/17

discuswerpen 1 kg





1 40.63 Frans de Laat 22/06/46 Swift Gouda 11/06/17
2 34.11 Cor Nijhoff 15/09/46 Atverni Hilversum 22/07/17
3 33.98 Cor van Dam 29/12/46 Olympus '70 Steenwijk 15/10/17
4 33.58 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Eindhoven 01/04/17
5 30.96 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Gouda 11/06/17
6 30.06 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Den Helder 12/05/17
7 28.05 Donald Segers 03/12/45 RK HAV Hulst 09/09/17
8 27.75 Kees Roosen 09/01/47 KAV Holland Gouda 11/06/17
9 27.70 Peter van der Ham 14/03/44 Haag Atletiek Den Helder 07/05/17
10 26.00 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Edam 04/06/17
11 25.81 Peter Blakmoor 06/01/45 Fit Hengelo 07/05/17
12 23.82 André Pieters 05/10/46 Scheldesport Hulst 05/06/17
13 22.87 Jacques Janssen 16/02/46 Scopias Venray 04/07/17
14 22.67 Hans Hes 13/07/43 Start '78 Emmeloord 17/06/17
15 22.59 Onno Waalwijn 20/01/47 Phanos Amsterdam 27/12/17
16 22.31 Henk Knapen 12/02/44 DES Best 13/06/17

in onderlinge wedstrijd:






27.77 Peter van der Ham 14/03/44 Haag Atletiek Den Haag 01/10/17

speerwerpen 500 gram





1 34.66 René Hondelink 18/05/47 AV '34 Gouda 09/06/17
2 33.91 Kees Roosen 09/01/47 KAV Holland Gouda 09/06/17
3 31.45 Cor van Dam 29/12/46 Olympus '70 Steenwijk 15/10/17
4 29.60 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Sint-Niklaas (BEL) 24/06/17
5 28.03 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Vlaardingen 07/05/17
6 27.35 Cor Nijhoff 15/09/46 Atverni Huizen 17/09/17
7 26.81 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Warmenhuizen 19/05/17
8 23.79 Frans de Laat 22/06/46 Swift Zutphen 01/10/17

kogelslingeren 4 kg





1 40.01 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Edam 04/06/17
2 39.24 Frans de Laat 22/06/46 Swift Roermond 28/10/17
3 32.90 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Rotterdam 21/01/17
4 30.61 Cor Nijhoff 15/09/46 Atverni Utrecht 12/05/17
5 28.87 Peter Blakmoor 06/01/45 Fit Zeist 25/06/17
6 27.43 Cor van Dam 29/12/46 Olympus '70 Vlaardingen 20/08/17
7 27.11 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Edam 04/06/17
8 25.98 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Den Helder 12/05/17

gewichtwerpen 7,26 kg





1 16.53 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Rotterdam 15/07/17
2 15.75 Frans de Laat 22/06/46 Swift Aarhus (DEN) 27/07/17
3 13.84 Cor Nijhoff 15/09/46 Atverni Rotterdam 21/10/17
4 13.17 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Eindhoven 01/04/17
5 11.28 Cor van Dam 29/12/46 Olympus '70 Rotterdam 15/07/17
6 11.19 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Edam 04/06/17
7 10.67 Peter Blakmoor 06/01/45 Fit Rotterdam 09/09/17

werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3829 Frans de Laat 22/06/46 Swift Aarhus (DEN) 04/08/17


38,25 * 13,38 * 37,33 * 23,36 * 15,44




2 3625 Jan Titulaer 25/05/47 Swift Edam 04/06/17


40,01 * 11,31 * 30,14 * 28,82 * 15,00




3 3357 Cor Nijhoff 15/09/46 Atverni Huizen 17/09/17


29,85 * 11,77 * 32,79 * 27,35 * 13,60




4 3258 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Eindhoven 01/04/17


32,10 * 10,60 * 33,58 * 25,14 * 13,17




5 2900 Cor van Dam 29/12/46 Olympus '70 Zutphen 01/10/17


26,43 * 08,86 * 32,94 * 27,91 * 11,05





10-kamp







100m * ver * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens




1 4606 Onno Waalewijn 20/01/47 Phanos Aarhus (DEN) 28/07/17


15,54 * 4,00 * 09,44 * 1,30 * 94,01 * 16,34 * 21,48 * 1,90 * 17,79 * DNF * 0,1 * 0 * 1,7













4 x 100 meter





1 55.76


Nat. Ploeg Amstelveen 23/09/17


Roelf Akkerman - Wim Schreuder Goedheijt - Jelle van der Schaaf - Jan Ties













4 x 200 meter





1 1.58,04


Nat. Ploeg Amstelveen 24/09/17


Roelf Akkerman - Wim Schreuder Goedheijt - Jelle van der Schaaf - Jan Ties





















Mannen-masters M75-M79














100 meter





1 16.90 Chris Mettrop 16/03/42 Spark Gouda 25/05/17
2 17.26 Willem Heemstra 26/03/41 Phanos Gouda 10/06/17
3 17.36 Jan Keijzers 01/02/42 Sprint Gouda 10/06/17

200 meter





1 36.40 Willem Heemstra 26/03/41 Phanos Gouda 11/06/17

400 meter





1 76.49 Wim Metselaar 28/03/42 AV Aalsmeer Gouda 10/06/17
2 79.38 Jan Keijzers 01/02/42 Sprint Gouda 10/06/17
3 85.11 Willem Heemstra 26/03/41 Phanos Aarhus (DEN) 31/07/17
4 92.04 Jan Buddingh 24/06/41 GAC-Hilversum Wageningen 15/09/17

800 meter





1 2.55,53 Wim Metselaar 28/03/42 AV Aalsmeer Hoorn 22/09/17
2 3.20,75 Jan Buddingh 24/06/41 GAC-Hilversum Wageningen 15/09/17
3 3.26,72 Piet van der Velden 10/05/42 Energie Gouda 11/06/17
4 3.39,60 Gillis Bosman 23/06/39 THOR Gouda 11/06/17









1000 meter





1 4.03,06 Wim Metselaar 28/03/42 AV Aalsmeer Edam 30/05/17









1500 meter





1 6.18,80 Jan Keijzers 01/02/42 Sprint Gouda 10/06/17
2 6.50,33 Jan Buddingh 24/06/41 GAC-Hilversum Wageningen 15/09/17
3 7.19,34 Kees Hellingman 11/03/38 Athlos Gouda 10/06/17









5000 meter





1 23.26,00 Jan Keijzers 01/02/42 Sprint Gouda 10/06/17
2 26.09,79 Gillis Bosman 23/06/39 THOR Gouda 10/06/17









80 meter horden 76,2 cm (12m - 7m)





1 17.59 Peter Blom 10/01/40 Jahn II Gouda 10/06/17









hoogspringen





1 1.25 Kees Jägers 26/08/42 GAC-Hilversum Nijmegen 10/09/17
2 1.21 Peter Blom 10/01/40 Jahn II Gouda 11/06/17
3 1.20 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Zevenbergen 25/06/17









polsstokhoogspringen





1 2.75 Siegbert Gnoth (GER) 21/07/40 AC TION Groningen 03/06/17









verspringen





1 3.63 Siegbert Gnoth (GER) 21/07/40 AC TION Gildehaus (GER) 14/10/17
2 3.38 Peter Blom 10/01/40 Jahn II Aarhus (DEN) 02/08/17

met teveel rugwind:






3.71 Peter Blom 10/01/40 Jahn II Aarhus (DEN) 02/08/17

hink-stap-sprong





1 8.40 Siegbert Gnoth (GER) 21/07/40 AC TION Gildehaus (GER) 14/10/17

kogelstoten 4 kg





1 11.79 Dick Schrieken 18/05/40 Trias Heiloo 04/08/17
2 10.77 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Gouda 11/06/17
3 10.59 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Gouda 11/06/17
4 8.29 Kees Jägers 26/08/42 GAC-Hilversum Nijmegen 10/09/17
5 7.89 Feico Jansma 20/03/42 AV Heerenveen Steenwijk 07/07/17
6 6.53 Harrie Hagemans 27/03/38 Nijmegen Atletiek Wageningen 19/05/17

in onderlinge wedstrijd:






6.64 Harrie Hagemans 27/03/38 Nijmegen Atletiek Nijmegen 01/10/17

discuswerpen 1 kg





1 35.08 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Gouda 11/06/17
2 33.31 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Heerhugowaard 07/07/17
3 31.73 Dick Schrieken 18/05/40 Trias Heiloo 04/08/17
4 26.15 Feico Jansma 20/03/42 AV Heerenveen Emmeloord 17/06/17
5 22.74 Kees Jägers 26/08/42 GAC-Hilversum Nijmegen 10/09/17
6 19.77 Harrie Hagemans 27/03/38 Nijmegen Atletiek Valkenswaard 30/05/17









speerwerpen 500 gram





1 34.08 Siegbert Gnoth (GER) 21/07/40 AC TION Hengelo 07/05/17
2 25.72 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Huizen 17/09/17
3 25.01 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Huizen 17/09/17
4 18.93 Harrie Hagemans 27/03/38 Nijmegen Atletiek Wijchen 21/04/17









kogelslingeren 4 kg





1 29.83 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Zutphen 30/09/17
2 29.51 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Zutphen 01/10/17
3 17.45 Rens Haanstra 27/10/41 R' dam Atletiek Eindhoven 01/04/17









gewichtwerpen 7,26 kg





1 13.89 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Rotterdam 03/06/17
2 11.83 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Zutphen 30/09/17
3 10.72 Siegbert Gnoth (GER) 21/07/40 AC TION Gildehaus (GER) 14/10/17









werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3310 Frits Martens 05/06/42 Hollandia Huizen 17/09/17


25,85 * 10,07 * 32,53 * 25,01 * 11,32




2 3241 Peter Blommestijn 23/05/42 R' dam Atletiek Huizen 17/09/17


23,89 * 09,17 * 31,12 * 25,72 * 12,48












1







Mannen-masters M80-M84





2















5000 meter





1 31.54,40 Siem Pleijsier 26/02/35 AV Waterweg Naaldwijk 19/05/17









3000 meter snelwandelen





1 20.38,5 Bauke te Nijenhuis 14/10/35 RWV Veenendaal 09/09/17









5000 meter snelwandelen





1 36.31,27 Bauke te Nijenhuis 14/10/35 RWV Gouda 11/06/17









10.000 meter snelwandelen





1 73.35,3 Bauke te Nijenhuis 14/10/35 RWV Drunen 21/10/17









2 uur snelwandelen





1 16,253 Bauke te Nijenhuis 14/10/35 RWV Drunen 21/10/17

kogelstoten 3 kg





1 10.72 Wim Fokker 15/07/36 Atverni Huizen 17/09/17
2 7.85 Nico Ridder 30/06/36 Noordkop Den Helder 12/05/17
3 5.88 Joop Zengerink 31/05/34 AV Gelre Zutphen 23/06/17

discuswerpen 1 kg





1 24.23 Wim Fokker 15/07/36 Atverni Huizen 17/09/17
2 21.40 Nico Ridder 30/06/36 Noordkop Heerhugowaard 12/07/17









kogelslingeren 3 kg





1 27.14 Wim Fokker 15/07/36 Atverni Eindhoven 01/04/17









speerwerpen 400 gram





1 25.06 Wim Fokker 15/07/36 Atverni Huizen 17/09/17
2 22.58 Nico Ridder 30/06/36 Noordkop Gouda 09/06/17









gewichtwerpen 5,45 kg





1 11.69 Wim Fokker 15/07/36 Atverni Huizen 17/09/17









werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3541 Wim Fokker 15/07/36 Atverni Huizen 17/09/17


25,81 * 10,72 * 24,23 * 25,06 * 11,69












1







Mannen-masters M85-M89





2







kogelstoten 3 kg





1 8.28 Joop van den Brink 18/07/32 Fortius Papendrecht 26/08/17
2 4.95 Jan Smit 22/09/31 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17









discuswerpen 1 kg





1 20.44 Joop van den Brink 18/07/32 Fortius Breda 08/10/17
2 11.94 Jan Smit 22/09/31 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17









kogelslingeren 3 kg





1 20.41 Joop van den Brink 18/07/32 Fortius Breda 08/10/17
2 15.59 Jan Smit 22/09/31 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17









speerwerpen 400 gram





1 19.97 Joop van den Brink 18/07/32 Fortius Papendrecht 26/08/17
2 8.41 Jan Smit 22/09/31 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17









gewichtwerpen 5,45 kg





1 9.12 Joop van den Brink 18/07/32 Fortius Breda 08/10/17
2 5.28 Jan Smit 22/09/31 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17









werp-vijfkamp







kogelsl* kogel*discus* speer * gewicht




1 3005 Joop van den Brink 18/07/32 Fortius Breda 08/10/17


20,41 * 07,90 * 20,44 * 15,92 * 09,12




2 1634 Jan Smit 22/09/31 Eindhoven Atletiek Eindhoven 01/04/17


15,59 * 04,95 * 11,94 * 08,41 * 05,28












1







Vrouwen-masters V35-V39





2







100 meter





1 12.77 Angelina Lopez 08/07/80 R' dam Atletiek Gouda 25/05/17
2 12.80 Esther Dankwah (GHA) 25/06/82 Haag Atletiek Amsterdam 17/09/17
3 13.12 Elleke Steenbergen 15/08/77 Daventria Rijssen 26/05/17

200 meter





1 27.46 Wendy Visser 19/08/81 Phanos Gouda 11/06/17
2 27.56 Debby Jutte 19/01/80 Phanos Best 01/07/17
3 27.58 Elleke Steenbergen 15/08/77 Daventria Zeist 25/06/17

1000 meter





1 3.07,83 Yvonne Meijer 23/01/79 AC Ommen Zwolle 19/04/17

1 Engelse mijl





1 5.55,60 Jazlin Ruinemans 08/01/78 Start '78 Steenwijk 07/07/17

10.000 meter





1 40.25,82 Simche Heringa 11/09/81 U-Track Utrecht 15/07/17









3000 meter snelwandelen





1 19.50,1 Yvonne Grootswagers-Leermakers 29/08/78 DAK Dordrecht 26/03/17









5000 meter snelwandelen





1 35.32,00 Yvonne Grootswagers-Leermakers 29/08/78 DAK Herentals (BEL) 28/05/17









2000 meter steeple chase 76,2 cm





1 7.37,55 Eefje Ottevanger 24/06/79 Eindhoven Atletiek Gouda 11/06/17
2 8.01,16 Laura Huijbregts 06/06/80 Eindhoven Atletiek Gouda 11/06/17