Nederlandse Ranglijst Masters Atletiek 2016 outdoorprestaties

 


Mannen-masters M35-M39














100 meter





1 11.41 Erik Knevel 14/08/78 Suomi Alphen aan de Rijn 26/06/16
2 11.50 Peter Wolters 07/04/81 Phanos Gouda 10/06/16
3 11.60 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Amersfoort 11/06/16
4 11.77 Herman Boer 10/01/78 Daventria Hengelo 05/06/16
5 11.80 Richard Achterberg 19/07/78 VAV Amersfoort 11/06/16
6 11.86 Ewout Pieters 02/07/80 Haag Atletiek Hilversum 05/06/16
7 11.90 Daniël Gouw 28/05/81 Isala '96 Emmeloord 09/07/16
8 11.93 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Zwolle 29/06/16
9 11.97 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Wageningen 16/09/16
10 12.03 Ezra Hendriks 30/08/77 Ciko '66 Hengelo 05/06/16
11 12.07 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Amersfoort 11/06/16

met teveel rugwind:






11.76 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Perth (AUS) 27/10/16









150 meter





1 17.44 Richard Achterberg 19/07/78 VAV Veenendaal 02/07/16

geen windgegevens bekend:






18.67 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Tilburg 26/03/16

betere handtijden:






18.2 Tim van der Monde 15/06/81 AC Ommen Ommen 15/09/16

in onderlinge wedstrijd:






18.81 Ewout Pieters 02/07/80 Haag Atletiek Den Haag 03/04/16









200 meter





1 22.54 Peter Wolters 07/04/81 Phanos Gouda 10/06/16
2 23.33 Maurice Vlek 26/10/80 Phanos Amsterdam 29/05/16
3 23.34 Ricardo Rivers 19/10/79 Ciko '66 Amersfoort 12/06/16
4 23.79 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Amersfoort 12/06/16
5 23.84 Ezra Hendriks 30/08/77 Ciko '66 Amersfoort 12/06/16
6 23.92 Richard Achterberg 19/07/78 VAV Amersfoort 12/06/16
7 24.07 Herman Boer 10/01/78 Daventria Hengelo 05/06/16
8 24.36 Daniël Gouw 28/05/81 Isala '96 Emmeloord 09/07/16
9 24.45 Erik Deiman 26/08/81 Phoenix Vught 04/09/16
10 24.50 Lennert Elands 07/06/78 Achilles-Top Alkmaar 23/09/16
11 24.52 Job van Asperen 25/02/80 De Keien Nijmegen 26/06/16
12 24.64 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Delft 11/09/16
13 24.78 Tim van der Monde 15/06/81 AC Ommen Wageningen 22/07/16
14 24.99 Vincent Cairo 13/08/77 SV Veendam Almelo 26/06/16

met teveel rugwind:






23.65 Maurice Vlek 26/10/80 Ilion Amsterdam 30/04/16

24.30 Tom Metselaar 11/08/80 Suomi Alphen aan de Rijn 26/06/16

24.65 Ewout Pieters 02/07/80 Haag Atletiek Vught 04/09/16









300 meter





1 40.34 Tim van der Monde 15/06/81 AC Ommen Zwolle 29/06/16









400 meter





1 48.98 Peter Wolters 07/04/81 Phanos Amsterdam 16/06/16
2 50.48 Wouter de Boer 29/04/81 AC TION Utrecht 26/06/16
3 51.54 Ricardo Rivers 19/10/79 Ciko '66 Amsterdam 16/06/16
4 52.49 Bart van der Zanden 06/05/81 Eindhoven Atletiek Amersfoort 11/06/16
5 52.95 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Wageningen 16/09/16
6 53.31 Rikkert van Rhee 15/10/77 Energie Amersfoort 11/06/16
7 53.55 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Amsterdam 29/05/16
8 53.77 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Amersfoort 27/08/16
9 54.97 Vincent Hofmann 02/03/80 Pijnenburg Wageningen 22/07/16









800 meter





1 1.51,64 Bram Som 20/02/80 Atletico '73 Vught 05/05/16
2 1.51,76 Wouter de Boer 29/04/81 AC TION Wageningen 22/07/16
3 1.57,75 Michiel Löschner 09/11/76 GAC-Hilversum Kessel-Lo (BEL) 30/07/16
4 1.59,22 Vincent Hofmann 02/03/80 Pijnenburg Soest 17/06/16
5 1.59,78 Robert Planting 27/03/81 Phoenix Oordegem (BEL) 04/06/16
6 2.03,26 Justin Meerenburgh 13/06/81 De Liemers Wageningen 16/09/16
7 2.03,61 Rik Groenendijk 22/07/80 AV Haarlemmermeer Amersfoort 12/06/16
8 2.03,84 Reinier Stroo 07/07/80 Hellas Utrecht 12/08/16
9 2.04,66 Martin Breunissen 01/10/79 Daventria Vught 05/05/16
10 2.04,97 Bjorn Demkes 27/12/76 AVA '70 Emmen 24/04/16









1000 meter





1 2.29,38 Wouter de Boer 29/04/81 AC TION Hengelo 23/06/16









1500 meter





1 3.59,81 Wouter de Boer 29/04/81 AC TION Vught 04/09/16
2 4.03,75 Michiel Löschner 09/11/76 GAC-Hilversum Oordegem (BEL) 04/06/16
3 4.12,59 Eltjo van Mechelen 15/01/77 THOR Amersfoort 11/06/16
4 4.12,77 Zac Freudenburg 07/07/78 AV '23 Heerhugowaard 08/05/16
5 4.13,17 Vincent Hofmann 02/03/80 Pijnenburg Amersfoort 11/06/16
6 4.14,13 Rik Groenendijk 22/07/80 AV Haarlemmermeer Amersfoort 11/06/16
7 4.14,47 David Hemstede 17/04/79 Climax Ede 02/04/16
8 4.15,03 Bas Mekking 25/02/77 De Gemzen Amersfoort 11/06/16
9 4.15,87 Evert van Nigtevecht 19/01/81 Sprint Vught 04/09/16
10 4.17,31 Guido Engelen 18/04/80 De Liemers Utrecht 15/07/16









3000 meter





1 8.43,71 Colin Bekers 21/09/79 Tilburg Road Runners Utrecht 15/07/16
2 8.53,84 Eltjo van Mechelen 15/01/77 THOR Utrecht 15/07/16
3 8.54,12 Mathijs de Vroome 02/11/76 Groningen Atletiek Utrecht 15/07/16
4 8.59,67 Edwin Wissema 25/05/78 De Liemers Utrecht 12/08/16
5 9.01,10 Henry Rutgers 23/05/77 HAC '63 Rijssen 06/05/16
6 9.01,99 Robert Planting 27/03/81 Hellas Utrecht 20/05/16
7 9.03,91 Jeroen van Aken 26/10/79 Haag Atletiek Leiria (POR) 28/05/16
8 9.08,26 Cornelis Chatziioannou 03/01/79 Passaat Gouda 05/05/16
9 9.09,84 Robert Planting 27/03/81 Phoenix Gouda 05/05/16









5000 meter





1 14.46,77 Ambroise Uwiragiye 31/12/80 SAV Heusden (BEL) 16/07/16
2 15.10,31 Justin Freeman 30/11/76 Leiden Atletiek Wageningen 13/05/16
3 15.11,78 Erik Driesen 19/07/78 AV NOP Soest 17/06/16
4 15.22,84 Zac Freudenburg 07/07/78 AV '23 Utrecht 26/06/16
5 15.25,49 Eltjo van Mechelen 15/01/77 THOR Merksem (BEL) 20/08/16
6 15.29,38 David Hemstede 17/04/79 Climax Wageningen 13/05/16
7 15.33,00 Arjan Marchand 29/11/77 Groningen Atletiek Amersfoort 11/06/16
8 15.41,71 Edwin Wissema 25/05/78 De Liemers Amersfoort 11/06/16
9 15.50,00 Jeroen van Aken 26/10/79 Haag Atletiek Hilversum 05/06/16









10.000 meter





1 30.15,42 Ruben Scheurwater 19/02/80 Parthenon Leiden 11/06/16
2 32.33,83 David Hemstede 17/04/79 Climax Amersfoort 12/06/16
3 32.43,80 Jeroen van Aken 26/10/79 Haag Atletiek Amersfoort 12/06/16
4 33.32,98 Maarten Haegens 29/08/78 Pijnenburg Amersfoort 12/06/16
5 34.38,96 Rik Wolswinkel 23/12/77 Altis Amersfoort 12/06/16

in onderlinge wedstrijd:






33.56,37 Tesfaalem Mulugeta 02/02/81 HAC Helmond 01/10/16









3000 meter snelwandelen





1 13.05,6 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Veenendaal 10/09/16
2 13.07,4 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Veenendaal 10/09/16









5000 meter snelwandelen





1 22.42,22 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Amersfoort 12/06/16
2 22.51,15 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Amersfoort 12/06/16
3 24.04,73 Andre van Slooten 15/01/78 RWV Gouda 05/05/16









10.000 meter snelwandelen





1 49.08,8 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Hoofddorp 09/07/16
2 52.41,4 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Drunen 04/09/16









20.000 meter snelwandelen





1 1.43.52,0 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Drunen 04/09/16
2 1.46.05,8 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Drunen 04/09/16









20 km snelwandelen





1 1.39.10 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Amsterdam 19/06/16
2 1.41.20 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Amsterdam 19/06/16
3 1.45.11 Andre van Slooten 15/01/78 RWV Amsterdam 19/06/16









30.000 meter snelwandelen





1 2.41.51,6 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Drunen 04/09/16









2 uur snelwandelen





1 22.917 Rob Tersteeg 03/11/76 RWV Drunen 04/09/16
2 22.514 Rick Liesting 18/07/77 OLAT Drunen 04/09/16

















3000 meter steeple chase 91,4 cm





1 10.08,90 David Hemstede 17/04/79 Climax Hengelo 18/09/16
2 10.24,87 Ard Vlooswijk 23/10/79 AV '34 Sittard 04/06/16
3 10.49,35 Pim Quist 31/03/79 Haag Atletiek Amersfoort 12/06/16
4 11.02,58 Frans Pasmans 12/12/78 AV Reusel '69 Utrecht 20/05/16
5 11.27,03 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Lisse 29/05/16









110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)





1 16.27 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Amersfoort 11/06/16
2 17.15 Matthijs de Groot 04/02/79 Nova Amersfoort 11/06/16
3 17.24 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Best 03/07/16
4 17.48 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Delft 11/09/16

met teveel rugwind:






15.62 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Perth (AUS) 28/10/16









110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)





1 16.57 Kevin Woldberg 13/02/80 PEC 1910 Harderwijk 26/06/16
2 16.68 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Wageningen 22/07/16
3 17.13 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Woerden 24/04/16









200 meter horden 76,2 cm





1 27.44 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Delft 10/09/16
2 27.96 Lennert Elands 07/06/78 Achilles-Top Alkmaar 23/09/16









400 meter horden 91,4 cm





1 56.01 Bart van der Zanden 06/05/81 Eindhoven Atletiek Eindhoven 21/05/16
2 58.76 Quinten Stern 22/01/77 AC TION Perth (AUS) 29/10/16
3 59.84 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Hengelo 18/09/16
4 59.87 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Helmond 29/05/16
5 61.24 Frank Stam 26/03/79 Lycurgus Amersfoort 12/06/16
6 62.23 Matthijs de Groot 04/02/79 Nova Amersfoort 12/06/16
7 62.99 Lennert Elands 07/06/78 Achilles-Top Amersfoort 12/06/16









hoogspringen





1 2.17 Jan Peter Larsen 18/03/79 Ilion Amsterdam 19/06/16
2 2.01 Tymon de Jonge 17/02/80 Ilion Vught 05/05/16
3 1.85 Alex van Zutphen 09/07/78 AAV '36 Amsterdam 29/05/16
4 1.75 Kevin Woldberg 13/02/80 PEC 1910 Harderwijk 26/06/16
5 1.72 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Perth (AUS) 27/10/16
6 1.65 Jasper van Meeuwen 21/02/78 AV '40 Heerhugowaard 08/05/16
7 1.65 Matthijs de Groot 04/02/79 Nova Heiloo 29/05/16

in onderlinge wedstrijd:






1.90 Kevin Woldberg 13/02/80 PEC 1910 Zwolle 24/09/16

1.80 Jan Haye Klijnstra 16/01/80 Groningen Atletiek Groningen 01/10/16

1.70 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Apeldoorn 25/09/16

1.70 Herman Boer 10/01/78 Daventria Deventer 02/10/16









polsstokhoogspringen





1 4.80 Joan Planas Ilias (ESP) 21/05/81 Phanos Sittard 04/06/16
2 4.80 Alex van Zutphen 09/07/78 AAV '36 Rotterdam 12/06/16
3 4.00 Kevin Woldberg 13/02/80 PEC 1910 Zwolle 29/06/16
4 3.70 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Gemert 05/06/16
5 3.60 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Delft 11/09/16
6 3.40 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Woerden 24/04/16









verspringen





1 6.34 Alex van Zutphen 09/07/78 AAV '36 Hilversum 05/06/16
2 6.15 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Zwolle 29/06/16
3 6.14 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Amersfoort 12/06/16

geen windgegevens bekend:






6.18 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Delft 10/09/16

6.15 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Tilburg 26/03/16

met teveel rugwind:






5.93 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Woerden 24/04/16

5.89 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Perth (AUS) 27/10/16









hink-stap-sprong





1 14.58 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Amsterdam 19/06/16
2 12.68 Tymon de Jonge 17/02/80 Ilion Amsterdam 29/05/16
3 12.00 Wietse Baas 15/02/78 Groningen Atletiek Emmeloord 09/07/16
4 11.91 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Assendelft 18/09/16

geen windgegevens bekend:






12.51 Philippe Scheepers 05/06/77 Attila Dongen 11/05/16

met teveel rugwind:






12.12 Arnout Smit 20/05/79 AV '34 Amersfoort 11/06/16









kogelstoten 7,26 kg





1 17.29 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Heerhugowaard 08/05/16
2 15.66 Eddy Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 08/05/16
3 15.13 Patrick Groot 08/03/80 Lycurgus Sittard 04/06/16
4 14.62 Philipp Ambach 29/01/78 Haag Atletiek Den Haag 27/05/16
5 13.91 Ruben van Ameijden 24/10/80 Parthenon Etten-Leur 13/05/16
6 13.91 Jeffrey Wassenburg 10/06/81 Noordkop Heerhugowaard 26/06/16
7 13.47 Kjell Heinsius 20/02/79 SAV Hoorn 14/05/16
8 13.33 Robin Geertsma 15/12/76 Lycurgus Grootebroek 24/04/16
9 13.15 Vincent Cairo 13/08/77 SV Veendam Utrecht 02/09/16
10 12.68 Jasper Rood 29/11/77 Nijmegen Atletiek Steenwijk 08/05/16
11 12.49 Koen Konings 12/01/80 THOR Terneuzen 08/05/16
12 12.37 Herman Boer 10/01/78 Daventria Goor 26/08/16
13 12.25 Arjan van Harn 03/08/81 GAC-Hilversum Wageningen 16/09/16
14 12.05 Leo van der Blom 18/11/79 R' dam Atletiek Terneuzen 08/05/16









discuswerpen 2 kg





1 62.61 Rutger Smith 09/07/81 Groningen Atletiek Grootebroek 11/07/16
2 51.46 Patrick Groot 08/03/80 Lycurgus Amsterdam 19/06/16
3 49.57 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Vught 04/09/16
4 44.86 Philipp Ambach 29/01/78 Haag Atletiek Heerhugowaard 08/05/16
5 44.31 Kjell Heinsius 20/02/79 SAV Grootebroek 10/07/16
6 43.59 Leo van der Blom 18/11/79 R' dam Atletiek Terneuzen 08/05/16
7 42.80 Robin Geertsma 15/12/76 Lycurgus Harderwijk 26/06/16
8 41.77 Eddy Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 08/05/16
9 40.46 Ruben van Ameijden 24/10/80 Parthenon Vught 04/09/16
10 39.85 Jasper Rood 29/11/77 Nijmegen Atletiek Nijmegen 26/06/16
11 39.20 Dennis Endeman 17/09/76 Isala '96 Kampen 09/04/16
12 36.05 Peter Markwat 12/07/78 AV Haarlem Haarlem 26/06/16
13 34.94 Arjan van Harn 03/08/81 GAC-Hilversum Wageningen 16/09/16
14 34.74 Herman Boer 10/01/78 Daventria Deventer 03/06/16

in onderlinge wedstrijd:






40.89 Ruben van Ameijden 24/10/80 Parthenon Dordrecht 01/10/16

34.68 Robert Florusse 26/03/78 Parthenon Dordrecht 01/10/16









kogelslingeren 7,26 kg





1 45.97 Erik van Vreumingen 15/06/78 Haag Atletiek Sittard 04/06/16
2 42.28 Jeffrey Wassenburg 10/06/81 Noordkop Heerhugowaard 26/06/16
3 41.49 Eddy Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 01/07/16
4 41.48 Arjan Klein 13/04/80 AV '47 Alphen aan de Rijn 26/06/16
5 40.89 Jeroen Vis 31/10/76 PAC Zevenbergen 05/06/16
6 36.65 Patrick Groot 08/03/80 Lycurgus Hilversum 05/06/16
7 31.65 Mickel van Eekeren 24/07/78 Spado Steenbergen 09/04/16
8 30.37 Richard van den Biggelaar 09/12/76 THOR Zevenbergen 05/06/16
9 30.03 Dennis Endeman 17/09/76 Isala '96 Zutphen 01/05/16
10 29.90 Herman Boer 10/01/78 Daventria Hengelo 05/06/16
11 29.62 Thijs Ros 24/12/79 Clytoneus Woerden 26/03/16

in onderlinge wedstrijd:






45.22 Eddy Cardol 06/05/78 Hera Heerhugowaard 02/10/16









speerwerpen 800 gram





1 53.18 Freddy Balemans 30/05/77 THOR Terneuzen 08/05/16
2 50.96 Koen Konings 12/01/80 THOR Vught 04/09/16
3 47.73 Kjell Heinsius 20/02/79 SAV Steenwijk 08/05/16
4 46.76 Michiel Singer 27/03/77 Trias Heerhugowaard 08/05/16
5 45.43 Daniël Smits 04/02/80 Phanos Amersfoort 12/06/16
6 45.38 Herman Boer 10/01/78 Daventria Zutphen 01/05/16
7 43.88 Sander Pfaff 27/09/77 Spirit-Lelystad Purmerend 28/03/16
8 43.77 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Perth (AUS) 28/10/16









gewichtwerpen 15,88 kg





1 14.36 Eddy Cardol 06/05/78 Hera Zutphen 01/05/16
2 11.84 Jeroen Vis 31/10/76 PAC Eindhoven 13/02/16

in onderlinge wedstrijd:






13.84 Sebastiaan Huijs 25/10/78 Hera Heerhugowaard 02/10/16









werp-vijfkamp





1 3232 Eddy Cardol 06/05/78 Hera Zutphen 01/05/16


39,03 * 15,17 * 41,64 * 40,51 * 14,36




2 2348 Dennis Endeman 17/09/76 Isala '96 Zutphen 01/05/16


30,03 * 11,06 * 36,88 * 34,21 * 09,46




3 2347 Herman Boer 10/01/78 Daventria Zutphen 01/05/16


23,01 * 11,27 * 33,19 * 45,38 * 09,66













10-kamp sen. Mat. en telling




1 5105 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Amersfoort 28/08/16


12,34 * 6,01 * 09,29 * 1,52 * 53,77 * 16,70 * 25,12 * 3,27 * 35,58 * 4.51,74 * -1,5 * 2,4 * 2,4




2 4995 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Gemert 05/06/16


12,40 * 5,81 * 10,18 * 1,63 * 55,48 * 17,98 * 29,80 * 3,70 * 35,28 * 5.26,84 * 0,4 * * 0,7













10-kamp





1 5292 Joris van Vlerken 02/03/80 GVAC Best 03/07/16


12,39 * 5,68 * 10,00 * 1,57 * 55,91 * 17,24 * 30,32 * 3,53 * 38,12 * 5.15,39 * -1,1 * * 1,5




2 5082 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Delft 11/09/16


12,37 * 6,18 * 09,68 * 1,50 * 56,82 * 17,48 * 24,39 * 3,60 * 35,91 * 5.26,29 * -1,4 * * 0,0




3 4035 Jasper van Meeuwen 21/02/78 AV '40 Amersfoort 28/08/16


13,55 * 5,00 * 10,02 * 1,62 * 63,53 * 21,35 * 30,23 * 2,47 * 41,66 * 5.39,12 * -1,2 * 0,0 * 0,8





met teveel rugwind:






5865 Vincent Kerssies 11/07/80 AC TION Perth (AUS) 28/10/16


11,76 * 5,89 * 09,48 * 1,72 * 54,11 * 15,62 * 30,75 * 3,00 * 43,77 * 4.56,52 * 3,0 * 3,0 * 3,1













20-kamp





1 9272 Lennart Teunissen 19/06/81 Altis Delft 11/09/16


12,37 * 6,18 * 27,44 * 9,68 * 21.53,98 * 2.23,95 * 1,50 * 56,82 * 18,63 * 13.08,49 * -1,4 * * -1,2






17,48 * 24,39 * 24,64 * 3,60 * 12.14,03 * 64,18 * 35,91 * 5.26,29 * 13,70 * 49.11,72 * 0,0 * 0,1 * 0,4













4 x 100 meter clubteams





1 46.16
Enschede
AC TION Vught 04/09/16
2 47.99
Apeldoorn
AV '34 Amersfoort 11/06/16
3 48.71
Roosendaal
THOR Terneuzen 08/05/16
4 48.86
Arnhem
Ciko '66 Steenwijk 08/05/16
5 48.92
Breda
Sprint Terneuzen 08/05/16
6 49.22
Brielle
Voorne Atletiek Oud Beijerland 03/09/16
7 49.63
Rotterdam
PAC Terneuzen 08/05/16
8 50.20
Wageningen
Pallas '67 Steenwijk 08/05/16
9 50.53
Rotterdam
R' dam Atletiek Vught 04/09/16
10 50.92
Den Haag
Haag Atletiek Vught 04/09/16









4 x 200 meter clubteams





1 1.40,09
Apeldoorn
AV '34 Oud Beijerland 03/09/16
2 1.47,81
Brielle
Voorne Atletiek Oud Beijerland 03/09/16









4 x 400 meter clubteams





1 3.53,74
Soest
Pijnenburg Amersfoort 12/06/16
2 3.54,67
Brielle
Voorne Atletiek Amersfoort 12/06/16
3 4.01,92
Apeldoorn
AV '34 Amersfoort 12/06/16









olympische estafette





1 3.58,75
Apeldoorn
AV '34 Oud Beijerland 03/09/16









zweedse estafette clubteams





1 2.06,39
Arnhem
Ciko '66 Hengelo 05/06/16
2 2.08,22
Enschede
AC TION Hengelo 05/06/16
3 2.14,38
Alphen aan de Rijn
AAV '36 Hilversum 05/06/16
4 2.14,98
Roosendaal
THOR Zevenbergen 05/06/16
5 2.15,24
Krommenie
Lycurgus Hilversum 05/06/16
6 2.15,81
Apeldoorn
AV '34 Hengelo 05/06/16
7 2.16,56
Brielle
Voorne Atletiek Zevenbergen 05/06/16
8 2.17,98
Rotterdam
PAC Zevenbergen 05/06/16
9 2.18,36
Amsterdam
Phanos Hilversum 05/06/16
10 2.20,42
Warmenhuizen
Nova Den Helder 15/04/16
11 2.20,48
Den Helder
Sportlust Den Helder 15/04/16
12 2.20,70
Hoorn
Hollandia Hengelo 05/06/16
13 2.21,00
Wageningen
Pallas '67 Hengelo 05/06/16
14 2.21,22
Breda
Sprint Zevenbergen 05/06/16
15 2.21,95
Den Haag
Haag Atletiek Hilversum 05/06/16
16 2.23,22
Utrecht
Phoenix Hilversum 05/06/16
17 2.25,73
Rotterdam
R' dam Atletiek Zevenbergen 05/06/16
18 2.26,76
Dordrecht
Parthenon Zevenbergen 05/06/16
19 2.26,96
Nijmegen
Nijmegen Atletiek Hengelo 05/06/16
20 2.27,21
Culemborg
Statina Hilversum 05/06/16

















Mannen-masters M40-M44














100 meter





1 11.60 John Silié 30/09/72 U-Track Amersfoort 11/06/16
2 11.88 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Terneuzen 08/05/16
3 12.02 Elliott Oti 21/11/72 Prins Hendrik Zevenbergen 05/06/16
4 12.11 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Hilversum 05/06/16
5 12.16 Ingmar Kerp 24/05/75 Eindhoven Atletiek Uden 08/07/16
6 12.16 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Eindhoven 18/09/16
7 12.20 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Hilversum 05/06/16
8 12.23 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Amersfoort 11/06/16
9 12.25 Philo Jones 22/01/73 Phanos Hilversum 05/06/16
10 12.34 Erik van den Berg 30/08/74 Groene Ster Zevenbergen 05/06/16
11 12.38 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Wageningen 22/07/16
12 12.41 Bart van Oppen 02/09/75 THOR Zevenbergen 05/06/16
13 12.41 Michel Engelbertink 26/05/74 Hellas Utrecht 24/06/16
14 12.42 Ron de Kraker 26/01/74 AV Wijchen Hengelo 05/06/16
15 12.46 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Best 02/07/16
16 12.49 Jacques Wang 26/12/74 GVAC Eindhoven 31/05/16
17 12.53 Rene Vaessen 05/08/75 Swift Valkenswaard 10/05/16
18 12.72 Werner Andrea 20/08/71 Altis Utrecht 29/04/16
19 12.72 Erwin van Heiningen 12/02/72 AV '34 Amersfoort 11/06/16

geen windgegevens bekend:






12.32 Rene Vaessen 05/08/75 Swift Heerlen 14/05/16

met teveel rugwind:






11.51 John Silié 30/09/72 U-Track Utrecht 29/05/16

12.28 Bart van Oppen 02/09/75 THOR Vught 04/09/16

12.55 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Naaldwijk 08/09/16

in onderlinge wedstrijd:






12.13 Dennis Prinsen 03/08/73 Sprint Breda 24/09/16

12.22 Bart van Oppen 02/09/75 THOR Roosendaal 09/04/16









150 meter





1 18.97 Werner Andrea 20/08/71 Altis Amersfoort 09/04/16

geen windgegevens bekend:






18.22 Elliott Oti 21/11/72 Prins Hendrik Vught 28/03/16









200 meter





1 23.62 John Silié 30/09/72 U-Track Utrecht 29/05/16
2 24.44 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Alphen aan de Rijn 15/05/16
3 24.64 Elliott Oti 21/11/72 Prins Hendrik Zevenbergen 05/06/16
4 24.75 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Terneuzen 08/05/16
5 24.91 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Amersfoort 12/06/16
6 25.21 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Hengelo 05/06/16
7 25.39 Erwin van Heiningen 12/02/72 AV '34 Amersfoort 12/06/16
8 25.40 Werner Andrea 20/08/71 Altis Amersfoort 12/06/16
9 25.67 Bart van Oppen 02/09/75 THOR Zevenbergen 05/06/16
10 25.77 Rene Vaessen 05/08/75 Swift Helmond 29/05/16
11 25.92 Ramon Soesbergen 29/08/74 Atverni Zevenbergen 05/06/16
12 26.14 Ivar van den Bos 03/12/74 Dynamica Amersfoort 12/06/16
13 26.14 Rene Tijl 07/06/73 Voorne Atletiek Amersfoort 12/06/16
14 26.27 Arno Martha 24/10/73 PAC Zevenbergen 05/06/16
15 26.34 Jacques Wang 26/12/74 GVAC Terneuzen 08/05/16

met teveel rugwind:






25.48 Rene Vaessen 05/08/75 Swift Heerlen 14/05/16

25.51 Bart van Oppen 02/09/75 THOR Vught 04/09/16

in onderlinge wedstrijd:






26.10 Arno Martha 24/10/73 PAC Rotterdam 01/10/16









300 meter






in onderlinge wedstrijd:






41.2 Erwin van Heiningen 12/02/72 AV '34 Apeldoorn 02/04/16









400 meter





1 54.48 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Wageningen 13/05/16
2 54.71 Richard van Delft 15/01/73 GAC-Hilversum Amersfoort 11/06/16
3 55.65 Maikel van Gemert 12/02/75 Haag Atletiek Heerhugowaard 08/05/16
4 57.06 Rene Tijl 07/06/73 Voorne Atletiek Amersfoort 11/06/16
5 57.47 Tycho Schol 30/11/72 Pallas '67 Utrecht 24/06/16
6 57.79 Jan Pannekoek 05/02/76 Statina Heerhugowaard 08/05/16
7 57.89 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Spijkenisse 16/04/16
8 58.36 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Best 02/07/16
9 58.51 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Wageningen 22/07/16
10 58.68 Ivar van den Bos 03/12/74 Dynamica Amersfoort 11/06/16
11 59.13 Erwin le Blansch 18/08/72 Hollandia Grootebroek 15/07/16









800 meter





1 2.03,6 Mark van Lierop 06/03/76 Dokev Heiloo 12/08/16
2 2.05,47 Sicco Bus 12/12/73 Altis Amersfoort 12/06/16
3 2.06,34 Tycho Schol 30/11/72 Pallas '67 Uden 08/07/16
4 2.06,36 Sven Hagen 11/02/74 AV Edam Amersfoort 12/06/16
5 2.06,93 Sjoerd Veenma 15/01/74 Altis Amersfoort 31/05/16
6 2.06,97 Maikel van Gemert 12/02/75 Haag Atletiek Hilversum 05/06/16
7 2.07,96 Jim Mooij 06/09/71 Hollandia Amersfoort 12/06/16
8 2.08,72 Arie Owen 09/11/73 Ciko '66 Wageningen 27/05/16
9 2.09,63 Edwin van Laar 10/11/75 Loopgr PK Rijssen 06/05/16
10 2.10,46 Simon van den Enden 05/09/74 Phoenix Hilversum 05/06/16
11 2.11,44 Rutger Huisman 08/08/75 Statina Hilversum 05/06/16









1000 meter





1 2.47,82 Saïd Kanfaoui 15/12/73 AV Gouda Barendrecht 12/05/16
2 2.49,67 Fouad Fertoute 06/03/73 Spirit-OB Barendrecht 12/05/16
3 2.49,75 Jim Mooij 06/09/71 Hollandia Edam 14/07/16









1500 meter





1 4.13,6 Marijn van der Putten 01/10/75 AV Haarlemmermeer Eindhoven 18/09/16
2 4.14,28 Mark van Lierop 06/03/76 Dokev Heiloo 15/07/16
3 4.19,50 Sjoerd Veenma 15/01/74 Altis Amersfoort 11/06/16
4 4.20,83 Sven Hagen 11/02/74 AV Edam Amersfoort 11/06/16
5 4.20,85 Sicco Bus 12/12/73 Altis Wageningen 27/05/16
6 4.21,38 Jean-Pierre Hoeboer 21/12/72 Sprint Vught 04/09/16
7 4.21,97 Martijn Jorritsma 11/02/76 Nova Amersfoort 11/06/16
8 4.23,13 Erik Negerman 15/01/75 GAC-Hilversum Soest 17/06/16
9 4.23,29 Arie Owen 09/11/73 Ciko '66 Wageningen 22/07/16
10 4.26,60 Kristian Valk 17/02/75 Phanos Soest 17/06/16
11 4.27,42 Rutger Huisman 08/08/75 Statina Heerhugowaard 08/05/16
12 4.29,80 Fouad Fertoute 06/03/73 Spirit-OB Middelharnis 05/05/16









3000 meter





1 9.06,35 Saïd Kanfaoui 15/12/73 AV Gouda Oud-Beijerland 21/04/16
2 9.15,36 Mark van Lierop 06/03/76 Dokev Beverwijk 09/09/16
3 923.79 Joan School 28/10/74 GVAC Eindhoven 31/05/16
4 9.27,06 Sjoerd Veenma 15/01/74 Altis Utrecht 24/06/16
5 9.29,25 Ralph Apeldoorn 01/09/76 DEM Beverwijk 09/09/16
6 9.29,80 Arnold Klieverik 09/08/75 LAAC Twente Rijssen 06/05/16
7 9.31,56 Kristian Valk 17/02/75 Phanos Utrecht 24/06/16
8 9.31,73 Vincent Veldstra 28/01/76 Hellas Utrecht 15/07/16









5000 meter





1 15.35,72 Jeroen Veldhuis 20/10/75 AAC Utrecht 26/06/16
2 16.00,72 Saïd Kanfaoui 15/12/73 AV Gouda Amersfoort 11/06/16
3 16.16,22 Fouad Fertoute 06/03/73 Spirit-OB Amersfoort 11/06/16
4 16.19,31 Jean-Pierre Hoeboer 21/12/72 Sprint Zevenbergen 05/06/16
5 16.20,35 Paul Verkleij 03/05/73 LG Aart Stigter Amersfoort 11/06/16
6 16.24,01 Marco Debets 01/08/74 AVON Sittard 26/06/16
7 16.29,49 Joan School 28/10/74 GVAC Veldhoven 08/04/16









10.000 meter





1 33.18,01 Saïd Kanfaoui 15/12/73 AV Gouda Amersfoort 12/06/16
2 35.38,03 Harald van Gils 20/08/74 LG Aart Stigter Amersfoort 12/06/16
3 36.41,10 Maarten Almekinders 27/10/74 Pijnenburg Amersfoort 12/06/16
4 36.50,17 Paul Brundel 27/02/76 Altis Amersfoort 12/06/16









3000 meter snelwandelen





1 16.42,5 Tim van Hellemont 12/03/75 LG Aart Stigter Best 02/07/16
2 18.06,6 Frans Leijtens 08/02/76 RWV Dordrecht 20/03/16









5000 meter snelwandelen





1 27.34,37 Tim van Hellemont 12/03/75 LG Aart Stigter Amersfoort 12/06/16
2 30.35,3 Frans Leijtens 08/02/76 RWV Dordrecht 20/03/16









10.000 meter snelwandelen





1 58.06,3 Tim van Hellemont 12/03/75 LG Aart Stigter Dordrecht 20/03/16









20 km snelwandelen





1 1.58.12 Tim van Hellemont 12/03/75 LG Aart Stigter Amsterdam 19/06/16









1 uur snelwandelen





1 10.343 Tim van Hellemont 12/03/75 LG Aart Stigter Dordrecht 20/03/16
2 9.785 Frans Leijtens 08/02/76 RWV Dordrecht 20/03/16









3000 meter steeple chase 91,4 cm





1 12.05,04 Paco Lamadrid Vrolijk 02/08/71 Haag Atletiek Amersfoort 12/06/16









110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)





1 15.92 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Amersfoort 11/06/16
2 16.11 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Wageningen 22/07/16
3 18.61 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Best 03/07/16

geen windgegevens bekend:






17.67 Ard-Jan van Amerongen 29/05/73 Spirit-OB Oud-Beijerland 21/04/16

met teveel rugwind:






18.54 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Papendrecht 26/03/16

in onderlinge wedstrijd:






16.41 Dennis Prinsen 03/08/73 Sprint Breda 25/09/16









110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)





1 16.03 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Harderwijk 26/06/16
2 16.16 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Nijmegen 26/06/16









400 meter horden 91,4 cm





1 56.45 Joeri Voltman 27/10/74 AV Argo Amersfoort 12/06/16
2 58.55 Sander van Gelderen 14/01/76 AV Wijchen Etten-Leur 29/05/16









hoogspringen





1 1.80 Dennis Prinsen 03/08/73 Sprint Terneuzen 08/05/16
2 1.75 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Terneuzen 08/05/16
3 1.75 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Etten-Leur 29/05/16
4 1.74 Jeremy Robbemond 23/07/72 Athlos Amersfoort 12/06/16
5 1.70 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Heerhugowaard 08/05/16
6 1.65 Dennis Francois 11/02/74 Groene Ster Terneuzen 08/05/16
7 1.60 Jeroen van Os 30/06/71 Impala Steenwijk 08/05/16
8 1.60 Robin Korving 29/07/74 Hera Heiloo 29/05/16
9 1.60 Jan jaap Beeks 16/08/76
Aalten 02/09/16

in onderlinge wedstrijd:






1.60 Gerwin Struijs 04/05/75 SAV Grootebroek 02/10/16









polsstokhoogspringen





1 3.30 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Rotterdam 11/06/16
2 3.03 Martijn van de Peppel 05/03/72 VAV Amersfoort 11/06/16
3 2.85 Koen Haest
Spado Bergen op Zoom 16/07/16
4 2.83 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Best 03/07/16

in onderlinge wedstrijd:






3.00 Mark van der Velde 04/09/75 Avantri Schoonhoven 01/10/16









verspringen





1 6.80 Dennis Prinsen 03/08/73 Sprint Amersfoort 12/06/16
2 6.52 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Amersfoort 12/06/16
3 6.48 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Emmeloord 29/05/16
4 6.43 Joeri Voltman 27/10/74 AV Argo Amersfoort 12/06/16
5 5.94 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Amersfoort 12/06/16
6 5.86 Philo Jones 22/01/73 Phanos Hilversum 05/06/16
7 5.40 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Zevenbergen 05/06/16
8 5.20 Ron de Kraker 26/01/74 AV Wijchen Amersfoort 12/06/16
9 5.19 Stefan Pieper 06/04/73 AV '34 Steenwijk 08/05/16
10 5.18 Christian Huijsman 12/02/73 PAC Zevenbergen 05/06/16
11 5.13 Chishala Wijmans 14/05/72 GAC-Hilversum Hilversum 05/06/16

geen windgegevens bekend:






5.66 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Vierpolders 14/09/16

met teveel rugwind:






6.69 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Heerhugowaard 08/05/16

5.70 Machiel de Breij 18/11/71 AV '23 Heerhugowaard 08/05/16

5.33 Lennert van der Zee 08/07/72 AV Wijchen Steenwijk 08/05/16

in onderlinge wedstrijd:






5.74 Sven Noordermeer 19/02/74 Voorne Atletiek Vierpolders 01/10/16

5.33 Bart van Oppen 02/09/75 THOR Roosendaal 09/10/16

5.10 Etienne Schuit 22/01/74 Scheldesport Terneuzen 01/10/16









hink-stap-sprong





1 15.08 Samuel Okantey (USA) 03/11/74 Lycurgus Indiana University (USA) 06/05/16
2 12.97 Lars Janssen 15/05/73 Phoenix Harderwijk 26/06/16









kogelstoten 7,26 kg





1 13.98 Wieger Jan de Wit 26/06/75 Impala Vught 04/09/16
2 13.74 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Etten-Leur 29/05/16
3 12.54 Justin Francois 22/03/76 Groene Ster Zevenbergen 13/04/16
4 12.46 Lubos Novacek (CZE) 21/11/74 Altis Lisse 29/05/16
5 12.37 Marc Elsbeek 31/01/72 Eindhoven Atletiek Amersfoort 11/06/16
6 12.33 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Amersfoort 11/06/16
7 12.30 Chris Smeman 20/03/73 Impala Harderwijk 26/06/16
8 11.79 Norman van Mook 27/02/72 THOR Terneuzen 08/05/16
9 11.54 Pim Tjeertes 03/07/72 NEA-Volharding Hilversum 05/06/16
10 11.26 Martin Wijand 16/09/71 AAC Rotterdam 10/09/16
11 11.19 Robin van der Voort 02/07/74 Ilion Leiden 15/04/16
12 11.11 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Hengelo 05/06/16

in onderlinge wedstrijd:






12.82 Norman van Mook 27/02/72 THOR Roosendaal 09/10/16

11.64 Dennis Endeman 17/09/76 Isala '96 Kampen 24/09/16

11.12 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Wijchen 15/10/16









discuswerpen 2 kg





1 44.72 Martijn Scheffers 08/09/72 Leiden Atletiek Amersfoort 11/06/16
2 38.35 Martin Wijand 16/09/71 AAC Zutphen 01/05/16
3 37.52 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Zwolle 09/06/16
4 37.12 Wieger Jan de Wit 26/06/75 Impala Vught 04/09/16
5 36.40 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Apeldoorn 13/05/16
6 36.13 Ruud Dekker 17/02/76 Trias Heiloo 29/07/16
7 35.58 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Zutphen 01/05/16
8 35.23 Norman van Mook 27/02/72 THOR Roosendaal 18/06/16
9 34.81 Chris Smeman 20/03/73 Impala Harderwijk 26/06/16
10 33.89 Jeroen ten Heuvel 25/05/73 Flevo Delta Kampen 09/04/16

in onderlinge wedstrijd:






32.50 Ed Haakman
SAV Grootebroek 02/10/16









kogelslingeren 7,26 kg





1 48.90 Martin Wijand 16/09/71 AAC Amsterdam 17/06/16
2 45.03 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Zutphen 30/04/16
3 34.39 Wieger Jan de Wit 26/06/75 Impala Hengelo 05/06/16
4 32.83 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Zutphen 01/05/16
5 31.53 Tim Schreurs 16/08/73 Scopias Roermond 22/07/16
6 30.92 Corné Bolders 23/03/76 Diomedon Steenbergen 09/04/16
7 30.11 Arno Oprins 30/06/74 Atletiek Maastricht Roermond 22/07/16
8 28.35 Michel Engelbertink 26/05/74 Hellas Assendelft 18/09/16









speerwerpen 800 gram





1 63.40 Lubos Novacek (CZE) 21/11/74 Altis Lisse 29/05/16
2 54.69 Jeroen ten Heuvel 25/05/73 Flevo Delta Emmeloord 09/07/16
3 53.15 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Etten-Leur 29/05/16
4 48.77 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Zutphen 01/05/16
5 45.90 Pim Tjeertes 03/07/72 NEA-Volharding Purmerend 28/03/16
6 44.21 Stefan Molenaar 25/01/73 AV Wijchen Steenwijk 08/05/16
7 43.16 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Apeldoorn 13/05/16
8 42.95 Etienne Schwarzwälder 23/07/72 NEA-Volharding Purmerend 28/03/16
9 42.90 Ruud Dekker 17/02/76 Trias Heiloo 12/08/16
10 42.86 Jorg Ootjers 10/01/75 Nova Heiloo 29/05/16
11 41.84 Martijn Visser 17/02/75 Altis Lisse 29/05/16
12 41.62 Martijn Visscher 17/02/75 Altis Amersfoort 09/04/16
13 41.36 Tim Schreurs 16/08/73 Scopias Helmond 10/05/16
14 40.53 Wieger Jan de Wit 26/06/75 Impala Vught 04/09/16

in onderlinge wedstrijd:






45.48 Norman van Mook 27/02/72 THOR Roosendaal 09/10/16









gewichtwerpen 15,88 kg





1 15.46 Martin Wijand 16/09/71 AAC Zutphen 30/04/16
2 14.85 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Zutphen 30/04/16
3 12.16 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Zutphen 01/05/16









werp-vijfkamp





1 3413 Brian Lesterhuis 29/09/72 Eindhoven Atletiek Zutphen 01/05/16


40,50 * 13,16 * 35,58 * 51,86 * 13,38




2 3241 Martin Wijand 16/09/71 AAC Rotterdam 10/09/16


46,79 * 11,26 * 37,27 * 37,19 * 13,97




3 3061 Frank Koopmans 06/02/75 PEC 1910 Zutphen 01/05/16


32,83 * 12,07 * 35,09 * 48,77 * 12,16













10-kamp





1 4680 Leo van der Aa 23/05/73 Fortuna Best 03/07/16


12,46 * 4,35 * 08,72 * 1,47 * 58,36 * 18,61 * 25,37 * 2,83 * 26,14 * 5.16,62 * -1,5 * * 1,5













4 x 100 meter clubteams





1 48.97
Brielle
Voorne Atletiek Spijkenisse 16/04/16
2 49.64
Wijchen
AV Wijchen Steenwijk 08/05/16
3 53.07
Heerhugowaard
Hera Heerhugowaard 08/05/16









4 x 400 meter clubteams





1 4.08,96
Amersfoort
Altis Amersfoort 12/06/16









zweedse estafette clubteams





1 2.18,05
Hilversum
GAC-Hilversum Hilversum 05/06/16
2 2.18,22
Drachten
Impala Hengelo 05/06/16
3 2.23,44
Purmerend
NEA-Volharding Hilversum 05/06/16
4 2.24,98
Heerhugowaard
Hera Hilversum 05/06/16
5 2.27,22
Zeist
Fit Hilversum 05/06/16
6 2.29,32
Amsterdam
AV '23 Hilversum 05/06/16
7 2.29,46
Wijchen
AV Wijchen Hengelo 05/06/16

















Mannen-masters M45-M49














100 meter





1 11.74 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Hilversum 05/06/16
2 11.82 Cees-Jan Berman 10/01/71 AV '56 Goes 20/05/16
3 12.01 Matthijs Seijlhouwer 17/08/66 KAV Holland Amersfoort 11/06/16
4 12.29 Philip van Wijngaarden 29/04/70 Haag Atletiek Amersfoort 11/06/16
5 12.30 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Epe 22/05/16
6 12.65 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 11/06/16
7 12.66 Patrick Ikink 01/10/69 AVA '70 Almelo 26/06/16
8 12.84 Gerard van Dijk 01/05/70 Parthenon Amersfoort 11/06/16
9 12.85 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Steenwijk 08/05/16
10 12.87 Roel Carati 16/02/68 Phanos Heiloo 29/07/16
11 12.92 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Hilversum 05/06/16
12 12.98 Ben Bakker 01/01/67 Lycurgus Hilversum 05/06/16
13 13.01 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Amersfoort 28/03/16
14 13.01 Gerdjan Kipping 19/12/67 Atledo Rijen 19/06/16
15 13.08 Herman Jansen 04/12/68 Hylas Den Helder 15/04/16
16 13.08 Patrick Schoo 14/05/67 U-Track Utrecht 15/07/16
17 13.09 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Heerhugowaard 02/09/16

geen windgegevens bekend:






12.48 Gerard van Dijk 01/05/70 Parthenon Terneuzen 08/05/16

12.74 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amsterdam 24/07/16

met teveel rugwind:






11.70 Cees-Jan Berman 10/01/71 AV '56 Breda 06/05/16

11.74 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Den Helder 24/04/16

12.50 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Purmerend 28/03/16

12.57 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Vught 04/09/16

12.80 Jeroen van Os 30/06/71 Impala Vught 04/09/16

12.82 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Stadskanaal 02/07/16

12.95 Arie Heiden 04/05/71 PAC Etten-Leur 13/05/16

in onderlinge wedstrijd:






12.59 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Wageningen 01/10/16

12.84 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Den Haag 03/04/16

12.7 Jeroen van Riel 01/03/70 AV '34 Apeldoorn 02/04/16

12.7 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Apeldoorn 02/04/16









150 meter





1 19.04 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Purmerend 28/03/16
2 19.67 Erik Langeveld 07/09/68 DEM Purmerend 28/03/16

in onderlinge wedstrijd:






18.48 Philip van Wijngaarden 29/04/70 Haag Atletiek Den Haag 03/04/16









200 meter





1 23.97 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Hilversum 05/06/16
2 24.48 Richard Janssens 12/09/68 Lycurgus Hilversum 05/06/16
3 24.69 Philip van Wijngaarden 29/04/70 Haag Atletiek Hilversum 05/06/16
4 25.08 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Zevenbergen 05/06/16
5 25.11 Luc Teunissen 13/02/68 Sprint Vught 04/09/16
6 25.30 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Leiden 25/08/16
7 25.31 Andrew Larasen 23/09/70 Impala Hengelo 05/06/16
8 25.41 Fulvio Scarano 15/12/68 AV '40 Utrecht 02/09/16
9 25.56 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Hilversum 05/06/16
10 25.95 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Alphen aan den Rijn 03/04/16
11 26.15 Ben Bakker 01/01/67 Lycurgus Alkmaar 14/08/16
12 26.28 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Steenwijk 08/05/16
13 26.41 Erik Langeveld 07/09/68 DEM Amersfoort 12/06/16
14 26.51 Patrick Ikink 01/10/69 AVA '70 Amersfoort 12/06/16
15 26.57 Roel Carati 16/02/68 Phanos Heiloo 29/07/16
16 26.59 Luc de Krosse 28/08/67 Ciko '66 Hengelo 05/06/16
17 26.70 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Terneuzen 08/05/16
18 26.75 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Utrecht 29/04/16
19 26.85 Kees Bot 11/06/68 Hollandia Hengelo 05/06/16

geen windgegevens bekend:






26.36 Roel Carati 16/02/68 Phanos Hoorn 27/05/16

26.65 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Heerhugowaard 02/09/16

met teveel rugwind:






25.87 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Hilversum 05/06/16

26.34 Patrick Ikink 01/10/69 AVA '70 Emmen 24/04/16

26.47 Edgar Voogt 25/08/70 Fit Hilversum 05/06/16

26.85 Rens van der Elst 18/03/68 Parthenon Vught 04/09/16









300 meter





1 40.64 Gerard van Dijk 01/05/70 Parthenon Tilburg 26/03/16
2 41.31 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Vught 28/03/16

41.79 Luc Bonten 25/08/71 Pallas '67 Wageningen 01/10/16

42.0 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Apeldoorn 02/04/16









400 meter





1 52.99 Henk van Dijk 08/07/69 Hera Heiloo 29/05/16
2 53.39 Richard Janssens 12/09/68 Lycurgus Lokeren (BEL) 03/07/16
3 54.18 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Terneuzen 08/05/16
4 54.45 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Tilburg 16/05/16
5 55.44 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Waalwijk 08/06/16
6 55.69 Fulvio Scarano 15/12/68 AV '40 Alkmaar 14/08/16
7 56.67 Andrew Larasen 23/09/70 Impala Steenwijk 08/05/16
8 57.24 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Heerenveen 09/04/16
9 57.36 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 11/06/16
10 57.50 Kees Bot 11/06/68 Hollandia Edam 18/06/16
11 57.64 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Zierikzee 09/06/16
12 57.65 Ronald Weevers 13/10/69 Prins Hendrik Terneuzen 08/05/16
13 57.74 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Vught 04/09/16
14 57.93 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Amersfoort 11/06/16
15 58.17 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Utrecht 20/05/16
16 58.60 Patrick Ikink 01/10/69 AVA '70 Almelo 26/06/16
17 58.63 Willem-Jan Buter 03/12/68 Scheldesport Amersfoort 11/06/16
18 58.89 Ben Bakker 01/01/67 Lycurgus Beverwijk 09/09/16
19 59.18 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Heerhugowaard 08/05/16
20 59.33 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Heiloo 15/07/16
21 59.49 Albert Kavsek 16/09/67 AV Castricum Beverwijk 09/09/16
22 59.80 Edgar Voogt 25/08/70 Fit Utrecht 24/06/16
23 59.81 Robin van de Mast 16/03/70 Altis Amersfoort 11/06/16
24 59.89 Steven Nooy 12/01/71 AAV '36 Utrecht 20/05/16









800 meter





1 2.02,72 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Merksem (BEL) 20/08/16
2 2.03,35 Andrew Larasen 23/09/70 Impala Harderwijk 26/06/16
3 2.04,34 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Eindhoven 31/05/16
4 2.06,63 Ronald Weevers 13/10/69 Prins Hendrik Utrecht 20/05/16
5 2.06,72 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Bergen op Zoom 16/07/16
6 2.08,01 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Amersfoort 12/06/16
7 2.08,02 Douwe Yska 04/05/70 Horror Soest 17/06/16
8 2.09,82 Jim Mooij 06/09/71 Hollandia Wageningen 16/09/16
9 2.11,11 Michiel Stiemer 13/11/69 GAC-Hilversum Amersfoort 12/06/16
10 2.11,69 Erik Delpeut 18/10/69 Ciko '66 Utrecht 20/05/16
11 2.12,51 Michiel van Dijk 17/10/68 GAC-Hilversum Amersfoort 12/06/16
12 2.12,57 Jeroen Vels 19/11/70 AV NOP Amersfoort 12/06/16
13 2.13,12 Danny Pormes 06/05/69 Dokev Heerhugowaard 02/09/16
14 2.13,40 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Hengelo 05/06/16
15 2.13,89 Fulvio Scarano 15/12/68 AV '40 Naaldwijk 21/04/16
16 2.14,50 Xander van Rijen

Perth (AUS) 27/10/16
17 2.14,73 Michel Ruijter 06/12/66 Ilion Utrecht 20/05/16









1000 meter





1 2.36,13 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Utrecht 02/09/16
2 2.45,63 Marc van Gils 05/06/67 Eindhoven Atletiek Veldhoven 08/04/16
3 2.47,79 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Spijkenisse 08/09/16
4 2.50,43 Edo Baart 16/04/68 Atos Heiloo 29/07/16
5 2.50,84 Michiel Stiemer 13/11/69 GAC-Hilversum Heiloo 29/07/16
6 2.56,63 Eric Korver 21/03/69 Hellas Utrecht 02/09/16
7 2.56,96 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Hengelo 23/06/16

in onderlinge wedstrijd:






2.52,3 Jim Mooij 06/09/71 Hollandia Hoorn 25/09/16

2.56,7 Peter Balkenende 27/05/66 Vereniging Zeeland Atletiek Goes 19/03/16









1500 meter





1 4.06,05 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Oordegem (BEL) 04/06/16
2 4.13,81 Simon Vroemen 11/05/69 Prins Hendrik Vught 04/09/16
3 4.16,04 Ronald Weevers 13/10/69 Prins Hendrik Amersfoort 11/06/16
4 4.17,71 Marcel Tesselaar 26/06/69 Hera Heiloo 29/05/16
5 4.18,44 Erwin Sparreboom 07/02/71 Olympus '70 Amersfoort 11/06/16
6 4.18,44 Andrew Larasen 23/09/70 Impala Vught 04/09/16
7 4.19,18 Patrick Kwist 27/11/68 R' dam Atletiek Vught 04/09/16
8 4.22,54 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Rotterdam 07/07/16
9 4.25,80 Michiel Stiemer 13/11/69 GAC-Hilversum Utrecht 15/07/16
10 4.27,66 Michiel van Dijk 17/10/68 GAC-Hilversum Amersfoort 11/06/16
11 4.27,96 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Rotterdam 07/07/16
12 4.29,76 Aart Baan 07/11/68 Energie Gouda 26/08/16
13 4.30,45 Xander van Rijen

Perth (AUS) 04/11/16
14 4.33,88 Robert Willemse 24/03/68 R' dam Atletiek Terneuzen 08/05/16
15 4.34,59 Richard Clevett 01/04/66 Zuidwal Amersfoort 22/03/16
16 4.35,50 Michiel Otten 26/10/68 Prins Hendrik Terneuzen 08/05/16
17 4.35,97 Edwin Veenstra 09/09/67 AC TION Vught 04/09/16
18 4.36,49 Jan van der Marel 13/01/68 AAV '36 Vught 04/09/16
19 4.36,63 Sierk Ybema 26/01/67 AV '23 Heerhugowaard 08/05/16

in onderlinge wedstrijd:






4.32,8 Douwe Yska 04/05/70 Horror Sneek 01/10/16









1 Engelse mijl





1 4.49,23 Ton Verbaandert 09/04/69 Eindhoven Atletiek Valkenswaard 10/05/16
2 4.50,40 Aart Baan 07/11/68 Energie Bergen op Zoom 16/07/16
3 4.50,87 Sebastiaan Heikoop 21/12/69 Delta Sport Goes 20/05/16









3000 meter





1 8.53,80 Arthur van Dijk 09/01/71 Olympus '70 Utrecht 12/08/16
2 9.10,37 Michiel Otten 26/10/68 Prins Hendrik Vught 05/05/16
3 9.14,74 Koos Verwey 05/04/71 DAK Drunen 23/06/16
4 9.30,72 Ton Verbaandert 09/04/69 Eindhoven Atletiek Eindhoven 10/06/16
5 9.44,35 Ruud Beerepoot 15/09/68 Hera Heiloo 29/07/16









5000 meter





1 15.29,90 Patrick Kwist 27/11/68 R' dam Atletiek Amersfoort 11/06/16
2 15.40,20 Marcel Tesselaar 26/06/69 Hera Amersfoort 11/06/16
3 15.55,63 Erwin Harmes 30/10/69 González Running Team Merksem (BEL) 20/08/16
4 15.56,53 Gaby van Caulil 10/06/70 Ciko '66 Amersfoort 11/06/16
5 16.09,24 Toon Heeren 08/03/67 Achilles-EL Vught 24/04/16
6 16.25,03 Michiel Otten 26/10/68 Prins Hendrik Amersfoort 11/06/16
7 16.30,95 Douwe Yska 04/05/70 Horror Amersfoort 11/06/16
8 16.33,43 Arjen Driesen 26/04/69 AV NOP Soest 17/06/16
9 16.36,0 Aart Baan 07/11/68 Energie Rotterdam 28/07/16
10 16.38,71 Aart Baan 07/11/68 Energie Spijkenisse 08/09/16
11 16.38,92 Robert Willemse 24/03/68 R' dam Atletiek Zevenbergen 05/06/16

in onderlinge wedstrijd:






16.30,2 Koos Verwey 05/04/71 DAK Drunen 25/09/16









10.000 meter





1 32.10,29 Patrick Kwist 27/11/68 R' dam Atletiek Perth (AUS) 01/11/16
2 33.14,37 Toon Heeren 08/03/67 Achilles-EL Amersfoort 12/06/16
3 34.55,07 Douwe Yska 04/05/70 Horror Amersfoort 12/06/16
4 34.56,98 Aart Baan 07/11/68 Energie Wijchen 29/04/16
5 36.04,93 Frans Rinsema 12/01/70 Altis Amersfoort 12/06/16
6 36.13,23 Bart Eigenhuis 18/09/67 Pijnenburg Amersfoort 12/06/16









3000 meter steeple chase 91,4 cm





1 9.33,44 Simon Vroemen 11/05/69 Prins Hendrik Sittard 04/06/16
2 10.17,15 Gaby van Caulil 10/06/70 Ciko '66 Amersfoort 12/06/16
3 11.19,90 Sjaak van der Linde 09/12/70 R' dam Atletiek Amersfoort 12/06/16
4 11.27,50 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Amersfoort 12/06/16
5 11.36,52 Zeger Knipmeijer 06/06/70 Altis Amersfoort 12/06/16
6 11.41,00 Remco Hoetmer 10/08/70 GAC-Hilversum Leiden 25/08/16









110 meter horden 99,1 cm (13,72m - 9,14 m)





1 16.45 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Amersfoort 11/06/16
2 18.74 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Amersfoort 11/06/16

met teveel rugwind:






18.37 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Stadskanaal 03/07/16

in onderlinge wedstrijd:






19.9 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 25/09/16









200 meter horden 76,2 cm





1 27.33 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 10/09/16









400 meter horden 91,4 cm





1 57.23 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Amersfoort 12/06/16
2 65.49 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 12/06/16
3 66.13 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Heerde 20/04/16
4 66.77 Patrick Ikink 01/10/69 AVA '70 Amersfoort 12/06/16
5 69.77 Hans Vlak 08/11/66 AAV '36 Utrecht 29/05/16









hoogspringen





1 1.71 Eric van Daalen 14/12/69 De Keien Amersfoort 12/06/16
2 1.70 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Terneuzen 08/05/16
3 1.70 Patrick Schoo 14/05/67 U-Track Alphen aan de Rijn 26/06/16
4 1.65 Remco Mallens 23/02/70 Sprint Zevenbergen 05/06/16
5 1.65 Martien van Weert 07/04/70 DAK Amersfoort 12/06/16
6 1.65 Jeroen van Os 30/06/71 Impala Vught 04/09/16
7 1.62 Ron Legemaate 18/04/69 Haag Atletiek Amersfoort 12/06/16
8 1.62 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 12/06/16
9 1.60 Jeroen van Riel 01/03/70 AV '34 Kampen 09/04/16
10 1.60 Roland Hartjes 01/11/70 Ciko '66 Steenwijk 08/05/16
11 1.60 Robert van Herwerden 01/11/68 Sprint Terneuzen 08/05/16
12 1.60 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Hilversum 05/06/16
13 1.60 Tom Alkim 19/03/71 Hellas Utrecht 24/06/16
14 1.60 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Eindhoven 18/09/16

in onderlinge wedstrijd:






1.65 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Schoonhoven 26/03/16









polsstokhoogspringen





1 3.83 Remco Mallens 23/02/70 Sprint Amersfoort 11/06/16
2 3.61 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Heerenveen 09/04/16
3 3.00 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 23/06/16
4 2.53 Martin Hoogendorp 09/11/66 GVAC Best 03/07/16
5 2.50 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Heiloo 29/05/16
6 2.50 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Dronten 07/09/16

in onderlinge wedstrijd:






3.30 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 25/09/16









verspringen





1 6.02 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Terneuzen 08/05/16
2 5.51 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Terneuzen 08/05/16
3 5.51 Remco Mallens 23/02/70 Sprint Vught 04/09/16
4 5.48 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Amersfoort 28/03/16
5 5.48 Eduard Talstra 20/06/70 Impala Steenwijk 08/05/16
6 5.28 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amsterdam 24/07/16
7 5.19 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 12/06/16
8 5.18 Brian Slijngard 19/01/69 Spirit-Lelystad Amersfoort 12/06/16
9 5.16 Ron Legemaate 18/04/69 Haag Atletiek Amersfoort 12/06/16
10 5.02 Niels Binsbergen 13/12/68 AAV '36 Hilversum 05/06/16

geen windgegevens bekend:






5.72 Toine van Beckhoven 01/01/70 Attila Delft 10/09/16

5.70 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Heerenveen 09/04/16

in onderlinge wedstrijd:






5.58 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Schoonhoven 01/10/16

5.07 Cees-Jan Berman 10/01/71 AV '56 Goes 19/03/16

5.00 Ronald van Rijswijk 05/07/70 AV '34 Apeldoorn 02/04/16









hink-stap-sprong





1 12.25 Jurgen van Berkum 04/09/67 Parthenon Amersfoort 11/06/16
2 10.97 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amersfoort 11/06/16
3 10.77 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Amersfoort 11/06/16
4 10.10 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 11/06/16

met teveel rugwind:






10.08 Manfred Mooijer 24/03/68 AV Edam Perth (AUS) 31/10/16









kogelstoten 7,26 kg





1 14.20 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Utrecht 26/06/16
2 13.29 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Amersfoort 11/06/16
3 12.53 Kik van Swol 06/04/70 Hylas Hilversum 05/06/16
4 12.52 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Steenwijk 08/05/16
5 11.72 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Zutphen 29/10/16
6 11.60 Cor Troost 09/07/67 Spirit-OB Waalwijk 24/04/16
7 11.54 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Amersfoort 11/06/16
8 11.52 Richardt Buning 27/07/69 De Liemers Zutphen 17/06/16
9 11.44 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Dronten 11/05/16
10 11.34 Martin Wijand 16/09/71 AAC Huizen 02/10/16
11 11.25 Roel Carati 16/02/68 Phanos Hilversum 05/06/16
12 11.09 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Gouda 24/04/16
13 10.74 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Den Helder 24/04/16
14 10.69 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Wageningen 16/09/16
15 10.68 Emile Fabry 28/08/66 Scheldesport Zevenbergen 05/06/16
16 10.65 Wim Coenen 30/08/66 Swift Sittard 26/06/16
17 10.61 Jeroen van Riel 01/03/70 AV '34 Apeldoorn 13/05/16
18 10.52 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Alphen aan de Rijn 26/06/16

in onderlinge wedstrijd:






10.83 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Schoonhoven 01/10/16









discuswerpen 2 kg





1 40.40 Winston Hofmeester 20/01/69 Haag Atletiek Leiden 24/06/16
2 39.02 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Assendelft 18/09/16
3 38.19 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Zutphen 01/05/16
4 36.89 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Grootebroek 28/08/16
5 35.91 Jochen Bartels 31/07/71 AV '34 Wageningen 16/09/16
6 35.76 Martin Wijand 16/09/71 AAC Perth (AUS) 06/11/16
7 35.31 Cor Troost 09/07/67 Spirit-OB Waalwijk 24/04/16
8 34.73 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Amersfoort 11/06/16
9 33.53 Richardt Buning 27/07/69 De Liemers Zevenaar 20/05/16
10 32.71 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Dronten 11/05/16
11 32.63 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Haarlem 26/06/16
12 32.43 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Gouda 24/04/16
13 32.31 Kik van Swol 06/04/70 Hylas Amsterdam 13/05/16
14 31.74 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Heerhugowaard 08/05/16
15 31.70 Ed Martens 31/03/67 Hollandia Amersfoort 11/06/16
16 31.21 Edward van Herpen 22/08/70 Prins Hendrik Terneuzen 08/05/16
17 30.92 Marcel Leijten 11/01/70 Gen. Michaëlis Best 26/04/16
18 30.79 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Amersfoort 09/04/16
19 30.60 Martien van Weert 07/04/70 DAK Waalwijk 24/04/16

in onderlinge wedstrijd:






31.70 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 25/09/16









kogelslingeren 7,26 kg





1 49.34 Martin Wijand 16/09/71 AAC Perth (AUS) 06/11/16
2 43.35 Richard Bot 23/05/67 SAV Zutphen 01/05/16
3 38.42 René Peeters 03/05/67 Atledo Zevenbergen 05/06/16
4 37.46 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Vlaardingen 19/06/16
5 37.33 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Perth (AUS) 27/10/16
6 35.74 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Boskoop 08/10/16
7 35.10 Wim Coenen 30/08/66 Swift Sittard 26/06/16
8 34.19 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Zwolle 08/04/16
9 34.16 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Rotterdam 10/09/16
10 33.56 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Grootebroek 24/04/16
11 32.98 Henric van Bruggen 03/04/69 Zuidwal Alphen aan de Rijn 26/06/16
12 32.07 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Alphen aan de Rijn 26/06/16
13 32.05 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Zutphen 01/05/16
14 29.88 Kik van Swol 06/04/70 Hylas Woerden 24/04/16
15 26.14 Richardt Buning 27/07/69 De Liemers Zutphen 29/10/16

in onderlinge wedstrijd:






29.60 Richardt Buning 27/07/69 De Liemers Zevenaar 01/10/16

26.93 Marcel Roosen 11/09/70 Eindhoven Atletiek Eindhoven 24/09/16









speerwerpen 800 gram





1 61.24 Elliott Thijssen 30/03/71 Hellas Amersfoort 12/06/16
2 51.89 Eugene Lommen 27/11/67 De Keien Amersfoort 12/06/16
3 49.94 Kik van Swol 06/04/70 Hylas Amersfoort 12/06/16
4 48.66 Matthias Strauss 07/04/71 AC TION Steenwijk 08/05/16
5 43.97 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Utrecht 29/05/16
6 43.78 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Zutphen 01/05/16
7 41.35 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Edam 06/05/16
8 40.61 Herman Jansen 04/12/68 Dokev Heiloo 29/05/16
9 40.61 Roel Carati 16/02/68 Phanos Amstelveen 03/06/16
10 39.05 Martin Wijand 16/09/71 AAC Huizen 02/10/16
11 38.71 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Amersfoort 12/06/16
12 38.59 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Zutphen 01/05/16

in onderlinge wedstrijd:






39.86 Gerard Faaij 06/04/70 Avantri Schoonhoven 01/10/16

38.59 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Naaldwijk 10/04/16









gewichtwerpen 15,88 kg





1 14.97 Martin Wijand 16/09/71 AAC Huizen 02/10/16
2 13.12 Richard Bot 23/05/67 SAV Zutphen 30/04/16
3 11.80 René Peeters 03/05/67 Atledo Huizen 02/10/16
4 11.46 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Zutphen 30/04/16
5 11.01 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Perth (AUS) 06/11/16
6 10.55 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Zutphen 29/10/16
7 10.54 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Rotterdam 10/09/16
8 10.12 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Zutphen 01/05/16
9 10.09 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Zutphen 01/05/16
10 10.01 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Zutphen 30/04/16









werp-vijfkamp





1 3583 Martin Wijand 16/09/71 AAC Huizen 02/10/16


47,93 * 11,34 * 32,17 * 39,05 * 14,97




2 3243 Marcel Dost 28/12/69 AC TION Zutphen 01/05/16


32,05 * 12,43 * 38,19 * 43,78 * 10,09




3 3080 Richard Bot 23/05/67 SAV Perth (AUS) 06/11/16


42,38 * 10,24 * 30,14 * 31,56 * 13,03




4 3077 Iwan Groothuijse 29/04/67 Hollandia Zutphen 01/05/16


33,21 * 12,45 * 34,06 * 38,59 * 10,12




5 3030 Erwin Bökenkamp 23/10/69 AV Edam Zutphen 29/10/16


34,89 * 11,72 * 31,08 * 39,53 * 10,55




6 2895 Rob Zwijnenburg 04/07/69 Avantri Rotterdam 10/09/16


34,16 * 10,94 * 33,74 * 32,14 * 10,54




7 2804 Roland Boon 19/09/70 Flevo Delta Zutphen 01/05/16


33,12 * 11,28 * 31,40 * 32,60 * 09,85




8 2752 Marco Bronswijk 02/11/66 Olympus '70 Zutphen 01/05/16


34,53 * 09,36 * 28,91 * 34,40 * 11,21




9 2733 Harald Gijtenbeek 02/11/70 Altis Perth (AUS) 06/11/16


34,97 * 10,06 * 25,88 * 34,75 * 11,01




10 2708 Pascal Geursen 29/07/68 Suomi Zutphen 01/05/16


28,91 * 10,40 * 29,74 * 38,21 * 09,84




11 2694 René Peeters 03/05/67 Atledo Huizen 02/10/16


34,33 * 10,07 * 30,32 * 23,63 * 11,80













5-kamp





1 2056 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Schoonhoven 03/07/16


4,55 * 34,96 * 26,57 * 27,42 * * * -1,8 *













10-kamp





1 5787 Bart Steehouwer 03/04/70 AV Almere '81 Stadskanaal 03/07/16


12,82 * 5,30 * 10,86 * 1,49 * 62,68 * 18,37 * 31,92 * 3,60 * 40,56 * 6.21,68 * 2,3 * * 2,3




2 4259 Laurens van Vliet 31/12/69 AV '40 Delft 11/09/16


13,40 * 4,58 * 08,71 * 1,40 * 65,54 * 21,61 * 22,40 * 2,30 * 33,60 * 5.59,64 * -0,1 * * -1,0




3 4207 Emiel Rombouts 14/08/70 MPM Amersfoort 28/08/16


14,35 * 4,18 * 08,81 * 1,37 * 65,47 * 22,29 * 27,96 * 2,27 * 33,61 * 5.34,81 * -1,2 * -1,4 * 0,8





in onderlinge wedstrijd:














4984 Martien van Weert 07/04/70 DAK Drunen 25/09/16


13,8= * 4,96 * 09,07 * 1,60 * 70,8= * 19,9= * 31,70 * 3,30 * 36,62 * 5.54,9= * * *













4 x 100 meter clubteams





1 48.21
Drachten
Impala Vught 04/09/16
2 49.04
Breda
Sprint Vught 04/09/16
3 49.27
Apeldoorn
AV '34 Oud Beijerland 03/09/16
4 50.64
Alphen aan de Rijn
AAV '36 Heerhugowaard 08/05/16
5 51.10
Amstelveen
Startbaan Heerhugowaard 08/05/16
6 51.60
Vught
Prins Hendrik Vught 04/09/16









4 x 400 meter clubteams





1 4.07,70
Eindhoven
Eindhoven Atletiek Amersfoort 12/06/16









zweedse estafette clubteams





1 2.20,63
Vught
Prins Hendrik Zevenbergen 05/06/16
2 2.26,25
Amstelveen
Startbaan Hilversum 05/06/16
3 2.26,46
Terneuzen
Scheldesport Zevenbergen 05/06/16
4 2.35,47
Edam
AV Edam Hilversum 05/06/16
5 2.37,92
Dongen
Atledo Zevenbergen 05/06/16

















Mannen-masters M50-M54














100 meter





1 12.22 Pierre Lommen 18/11/65 Cifla Amersfoort 11/06/16
2 12.32 Maarten Smitskamp 22/06/65 Startbaan Hilversum 05/06/16
3 12.37 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Hengelo 05/06/16
4 12.38 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Hengelo 05/06/16
5 12.42 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Emmeloord 09/07/16
6 12.60 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Den Haag 11/09/16
7 12.74 Toni Palacio Serrat 21/07/66 Spirit-OB Goes 12/08/16
8 12.89 Rob Langezaal 20/07/66 Hellas Utrecht 02/09/16
9 12.90 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Hengelo 05/06/16
10 13.05 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Zevenbergen 05/06/16
11 13.12 Harold de Boer 16/01/66 R' dam Atletiek Zevenbergen 05/06/16
12 13.13 Okke van der Maas 18/11/63 Fit Hilversum 05/06/16
13 13.24 Bert van Lith 15/01/63 Prins Hendrik Zevenbergen 05/06/16
14 13.39 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Hulst 09/04/16
15 13.40 Eric IJpeerd 30/09/64 MPM Hengelo 05/06/16
16 13.40 Stef Riemens 13/04/63 BB lopers Emmeloord 09/07/16

geen windgegevens bekend:






12.36 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Enschede 27/04/16

13.12 George Ströh 25/07/62 Dynamica Vlissingen 17/06/16

13.29 Joost Knotnerus 26/05/64 Feniks Amsterdam 30/04/16

met teveel rugwind:






12.08 Peter Adams 23/03/64 Sprint Vught 04/09/16

12.88 Co Neijzen 12/12/64 Prins Hendrik Vught 04/09/16

12.99 Eric de Jonge 13/01/66 Phoenix Vught 04/09/16

13.00 Harold de Boer 16/01/66 R' dam Atletiek Vught 04/09/16

13.29 Fokke Draaijer 16/01/63 Lionitas Stadskanaal 02/07/16

13.31 John Romkes 28/11/62 AV Gouda Naaldwijk 08/09/16

in onderlinge wedstrijd:






11.8 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Apeldoorn 02/04/16

12.45 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Purmerend 02/10/16

12.99 Melvin Sedney 19/04/64 Ilion Zoetermeer 02/04/16

13.17 Pieter Jacobs 25/08/66 Parthenon Dordrecht 01/10/16









200 meter





1 24.55 Pierre Lommen 18/11/65 Cifla Wageningen 27/05/16
2 25.09 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Hengelo 05/06/16
3 25.47 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Vught 04/09/16
4 25.49 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Emmeloord 09/07/16
5 25.50 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Heiloo 29/07/16
6 25.56 Robert Moen 07/01/65 DEM Heerhugowaard 08/05/16
7 25.85 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Alphen aan den Rijn 03/04/16
8 25.97 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Hengelo 05/06/16
9 26.27 Toni Palacio Serrat 21/07/66 Spirit-OB Goes 12/08/16
10 26.43 Bert van Lith 15/01/63 Prins Hendrik Zevenbergen 05/06/16
11 26.66 Arno Hulshof 24/01/64 Sprint Terneuzen 08/05/16
12 26.78 Harold de Boer 16/01/66 R' dam Atletiek Zevenbergen 05/06/16
13 26.80 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Gouda 05/05/16
14 26.83 Okke van der Maas 18/11/63 Fit Amersfoort 12/06/16
15 26.97 Johan Nieuwhof 08/03/64 Startbaan Heerhugowaard 08/05/16
16 27.13 Falco Rademaker 31/03/63 Eindhoven Atletiek Zevenbergen 05/06/16
17 27.13 Jan Jansen 21/10/61 LG Aart Stigter Amersfoort 12/06/16
18 27.15 Frank Stam 13/01/66 AV Castricum Leiden 25/08/16

geen windgegevens bekend:






26.20 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Utrecht 15/07/16

met teveel rugwind:






25.45 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Vught 04/09/16

26.64 Harold de Boer 16/01/66 R' dam Atletiek Vught 04/09/16









300 meter





1 39.59 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Kampen 09/04/16
2 44.96 John Romkes 28/11/62 AV Gouda Utrecht 12/08/16

in onderlinge wedstrijd:






39.3 Martien de Haas 27/03/65 AV '34 Apeldoorn 02/04/16









400 meter





1 55.82 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Emmeloord 09/07/16
2 55.96 Bart van Rookhuizen 07/06/64 DEM Lokeren (BEL) 03/07/16
3 56.48 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Amersfoort 11/06/16
4 56.78 Klaas de Vries 03/05/66 Impala Vught 04/09/16
5 58.00 Arno Hulshof 24/01/64 Sprint Terneuzen 08/05/16
6 58.16 Bert van Lith 15/01/63 Prins Hendrik Amersfoort 11/06/16
7 58.63 Marijn Michels 21/10/63 Altis Woerden 24/04/16
8 58.84 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 27/08/16
9 59.03 Jan Jansen 21/10/61 LG Aart Stigter Amersfoort 11/06/16
10 59.49 Harold de Boer 16/01/66 R' dam Atletiek Terneuzen 08/05/16
11 60.13 Werner Themen 10/07/64 AV '23 Heerhugowaard 08/05/16
12 60.88 Eric de Jonge 13/01/66 Phoenix Vught 04/09/16
13 60.93 Aiwen Lobles 05/08/64 Noordkop Heerhugowaard 02/09/16
14 61.21 Berthram Mak 24/06/64 De Gemzen Amersfoort 11/06/16
15 61.29 Paul Hopman 04/09/63 Lycurgus Heiloo 15/07/16









800 meter





1 2.11,70 Arend de Jager 30/10/65 Parthenon Zevenbergen 05/06/16
2 2.12,51 Falco Rademaker 31/03/63 Eindhoven Atletiek Utrecht 20/05/16
3 2.12,71 Arno Hulshof 24/01/64 Sprint Zevenbergen 05/06/16
4 2.13,03 Richard Clevett 01/04/66 Zuidwal Amersfoort 31/05/16
5 2.13,10 Frank Wiegman 17/12/64 Leiden Atletiek Amersfoort 12/06/16
6 2.13,45 Fred Sluijs 27/06/63 AC Ommen Rijssen 06/05/16
7 2.13,76 Dolf Smid 01/05/63 AAV '36 Hilversum 05/06/16
8 2.14,04 Jacob van der Meulen 15/11/62 Groningen Atletiek Amersfoort 12/06/16
9 2.14,31 Marijn Michels 21/10/63 Altis Utrecht 20/05/16
10 2.14,52 Ad Peeters 26/02/66 Eindhoven Atletiek Amersfoort 12/06/16
11 2.16,16 Jan Jansen 21/10/61 LG Aart Stigter Amersfoort 31/05/16
12 2.17,72 John Romkes 28/11/62 AV Gouda Utrecht 15/07/16
13 2.18,03 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Utrecht 20/05/16
14 2.18,73 Henri Havinga 01/08/62 AV '40 Hilversum 05/06/16









1000 meter





1 2.53,8 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Epe 20/09/16
2 2.54,12 Cock Dorst 26/12/61 Pallas '93 Barendrecht 12/05/16
3 2.54,75 Ad Peeters 26/02/66 Eindhoven Atletiek Veldhoven 08/04/16
4 2.55,72 Ton Bosgoed 17/06/66 SAV Emmeloord 09/07/16









1500 meter





1 4.28,68 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Wageningen 22/07/16
2 4.32,29 Frank Wiegman 17/12/64 Leiden Atletiek Amersfoort 11/06/16
3 4.33,07 Ad Peeters 26/02/66 Eindhoven Atletiek Utrecht 20/05/16
4 4.33,39 Richard Clevett 01/04/66 Zuidwal Amersfoort 11/06/16
5 4.34,95 Allard Moene 11/08/65 Voorne Atletiek Amersfoort 11/06/16
6 4.37,37 Cock Dorst 26/12/61 Pallas '93 Middelharnis 05/05/16
7 4.38,54 Jan-Pieter Mondria 30/03/63 De Gemzen Amersfoort 22/03/16
8 4.41,09 Arend de Jager 30/10/65 Parthenon Vught 04/09/16
9 4.41,12 Henri Havinga 01/08/62 AV '40 Amersfoort 11/06/16
10 4.46,99 Jacob van der Meulen 15/11/62 Groningen Atletiek Utrecht 15/07/16
11 4.50,23 Jan Jansen 21/10/61 LG Aart Stigter Amersfoort 22/03/16
12 4.50,56 Dave Boselie 15/03/65 HRR Amersfoort 11/06/16
13 4.52,23 Fons Liebregts 18/02/65 Eindhoven Atletiek Best 26/04/16









1 Engelse mijl





1 5.05,52 Peter Balkenende 27/05/66 Vereniging Zeeland Atletiek Zierikzee 09/06/16









3000 meter





1 9.18,35 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Utrecht 12/08/16
2 9.49,75 Richard Clevett 01/04/66 Zuidwal Amersfoort 08/03/16
3 9.52,58 Jan-Pieter Mondria 30/03/63 De Gemzen Amersfoort 08/03/16
4 9.55,36 Peter Mijsberg 18/08/65 Eindhoven Atletiek Den Bosch 22/07/16
5 956.18 Ad Peeters 26/02/66 Eindhoven Atletiek Eindhoven 31/05/16
6 9.56,32 Harry Fierkens 14/07/66 Hellas Utrecht 12/08/16
7 10.10,43 Ton Bosgoed 17/06/66 SAV Heerhugowaard 02/09/16
8 10.15,97 Kees Lazeroms 09/03/63 Achilles-EL Etten-Leur 13/05/16
9 10.25,56 Ab Snoeij 01/01/65 Pallas '93 Oud-Beijerland 21/04/16
10 10.26,00 Ad van Beek 01/05/64 RREL Zundert 20/05/16









5000 meter





1 16.11,12 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Wageningen 16/09/16
2 16.28,20 Egbert Hooijkaas 28/10/65 Scorpio Amersfoort 11/06/16
3 16.38,73 Kees Lazeroms 09/03/63 Achilles-EL Amersfoort 11/06/16
4 16.58,80 Peter Mijsberg 18/08/65 Eindhoven Atletiek Amersfoort 11/06/16
5 17.15,71 Han Wolsing 17/01/65 Altis Wageningen 27/05/16
6 17.30,87 Fons Liebregts 18/02/65 Eindhoven Atletiek Veldhoven 08/04/16
7 17.32,88 Mark Jillissen 20/10/64 Cifla Amersfoort 11/06/16
8 17.36,07 Erik Klooster 28/08/65 Passaat Amersfoort 11/06/16
9 17.42,75 Henri Heijmans 30/11/65 AV Oss '78 Amersfoort 11/06/16
10 17.58,45 Rudie Jullens 08/03/62 Pallas '67 Hengelo 05/06/16









10.000 meter





1 33.47,92 Egbert Hooijkaas 28/10/65 Scorpio Amersfoort 12/06/16
2 35.09,31 Tonnie Stouten 27/09/65 AV Veluwe Amersfoort 12/06/16
3 35.23,20 Richard Clevett 01/04/66 Zuidwal Amersfoort 12/06/16
4 35.28,51 Han Wolsing 17/01/65 Altis Amersfoort 12/06/16









3000 meter snelwandelen





1 14.03,0 Remco Bruin 27/06/64 De LAT Best 02/07/16
2 16.36,37 Gerard Wildeman 25/06/62 DAK Drunen 23/06/16









5000 meter snelwandelen





1 23.35,86 Remco Bruin 27/06/64 De LAT Best 02/07/16









10.000 meter snelwandelen





1 49.26,5 Remco Bruin 27/06/64 De LAT Hoofddorp 09/07/16









20.000 meter snelwandelen





1 1.50.16,4 Remco Bruin 27/06/64 De LAT Drunen 04/09/16
2 2.07.52,8 Gerard Wildeman 25/06/62 DAK Drunen 04/09/16









30.000 meter snelwandelen





1 2.49.29,1 Remco Bruin 27/06/64 De LAT Drunen 04/09/16









2 uur snelwandelen





1 21.674 Remco Bruin 27/06/64 De LAT Drunen 04/09/16
2 18.807 Gerard Wildeman 25/06/62 DAK Drunen 04/09/16









20 km snelwandelen





1 1.46.15 Remco de Bruin 27/06/64 De LAT Amsterdam 19/06/16









3000 meter steeple chase 91,4 cm





1 10.55,40 Peter Mijsberg 18/08/65 Eindhoven Atletiek Amersfoort 12/06/16









100 meter horden 91,4 cm (13,00m - 8,50m)





1 14.69 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Amersfoort 11/06/16
2 15.90 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 28/08/16
3 16.82 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 02/09/16
4 18.49 Jeroen Oosterwegel 23/06/64 Daventria Amersfoort 11/06/16

in onderlinge wedstrijd:






18.93 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 25/09/16









110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)





1 19.15 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Gouda 24/04/16

met teveel rugwind:






18.87 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Alphen aan de Rijn 26/06/16









200 meter horden 76,2 cm





1 31.92 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Delft 10/09/16









400 meter horden 83,8 cm





1 60.59 Bart van Rookhuizen 07/06/64 DEM Amersfoort 12/06/16
2 64.46 Erik Jan Langkamp 11/05/64 Daventria Hengelo 23/06/16









hoogspringen





1 1.71 Johan Nieuwhof 08/03/64 Startbaan Amersfoort 12/06/16
2 1.65 Rik Verharen 13/01/65 Prins Hendrik Terneuzen 08/05/16
3 1.65 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Terneuzen 08/05/16
4 1.60 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Eindhoven 18/09/16
5 1.55 Jan van der Meer 12/12/62 DGLA Heerhugowaard 08/05/16
6 1.55 Oscar van Ophem 06/03/66 Hollandia Hengelo 05/06/16
7 1.55 Michiel Boonstra 21/06/65 Statina Utrecht 24/06/16
8 1.50 Jeroen Oosterwegel 23/06/64 Daventria Hengelo 05/06/16
9 1.50 Fred Bruyniks 04/05/63 PAC Zevenbergen 05/06/16
10 1.49 Fokke Draaijer 16/01/63 Lionitas Stadskanaal 02/07/16
11 1.47 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 27/08/16









polsstokhoogspringen





1 4.03 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Amersfoort 11/06/16
2 3.40 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Utrecht 20/05/16
3 3.10 Ruud Jacobs 02/08/61 Groene Ster Papendrecht 09/04/16
4 2.93 Hans Cuijlits 04/02/62 AV Reusel '69 Best 03/07/16
5 2.67 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 28/08/16
6 2.40 Minne de Vries 25/12/62 AV '40 Schoonhoven 03/07/16

in onderlinge wedstrijd:






2.70 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 25/09/16









verspringen





1 5.77 Maarten Smitskamp 22/06/65 Startbaan Heerhugowaard 08/05/16
2 5.66 Wan Bakx 05/02/64 AC TION Vught 04/09/16
3 5.54 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Eindhoven 18/09/16
4 5.31 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Kampen 09/04/16
5 5.26 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Terneuzen 08/05/16
6 5.13 Rik Verharen 13/01/65 Prins Hendrik Terneuzen 08/05/16
7 5.11 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 27/08/16
8 4.84 Roel Noordam 17/04/62 Fortuna Terneuzen 08/05/16
9 4.61 Jeroen Oosterwegel 23/06/64 Daventria Hengelo 05/06/16

geen windgegevens bekend:






5.77 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Heiloo 29/05/16

5.02 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Delft 10/09/16

4.65 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Schoonhoven 03/07/16

in onderlinge wedstrijd:






5.42 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 24/09/16









hink-stap-sprong





1 11.57 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Amersfoort 11/06/16
2 9.92 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Delft 11/09/16

met teveel rugwind:






10.85 Marcus Treep 04/05/65 AV Haarlemmermeer Den Helder 24/04/16

9.75 Ruud Jacobs 02/08/61 Groene Ster Waalwijk 24/04/16









kogelstoten 6 kg





1 13.56 Henk Jan Blom 18/01/63 Hollandia Amersfoort 11/06/16
2 13.23 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Hilversum 05/06/16
3 13.22 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Amersfoort 11/06/16
4 12.35 Ton Dreuning 24/04/64 Flevo Delta Dronten 28/03/16
5 12.25 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Amersfoort 11/06/16
6 12.14 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Amersfoort 11/06/16
7 11.74 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Rotterdam 10/09/16
8 11.70 Edwin Shew-A-Tjon 30/01/62 Fortuna Zevenbergen 05/06/16
9 11.70 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Rotterdam 10/09/16
10 11.67 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 17/06/16
11 11.43 Frank van Dijk 25/11/65 AV Edam Edam 06/05/16
12 11.18 Roger van der Have 29/05/64 Altis Apeldoorn 13/05/16
13 10.60 Paul Wolters 08/01/65 Impala Steenwijk 08/05/16
14 10.40 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Terneuzen 08/05/16
15 10.38 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Heerhugowaard 08/05/16
16 10.25 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Rotterdam 07/07/16

in onderlinge wedstrijd:






11.45 Emile Fabry 28/08/66 Scheldesport Terneuzen 01/10/16









kogelstoten 7,26 kg





1 11.71 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Weert 28/08/16
2 10.82 Ben van Sark 24/02/66 AV Haaksbergen Almelo 26/06/16
3 10.44 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Woerden 24/04/16









discuswerpen 1,5 kg





1 47.07 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Heerhugowaard 08/05/16
2 45.46 Henk Jan Blom 18/01/63 Hollandia Amersfoort 11/06/16
3 44.91 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Pulheim (GER) 20/05/16
4 41.28 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Zutphen 29/10/16
5 40.22 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Amersfoort 11/06/16
6 38.90 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Zwolle 25/08/16
7 38.61 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 01/05/16
8 36.00 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Heerhugowaard 08/05/16
9 34.82 Paul Wolters 08/01/65 Impala Steenwijk 08/05/16
10 34.55 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Terneuzen 08/05/16
11 33.34 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Hilversum 23/07/16
12 32.58 Marc Suvaal 07/07/65 R' dam Atletiek Rotterdam 07/07/16
13 32.25 Mark Ratelband 23/01/64 AV '34 Steenwijk 08/05/16
14 32.12 Roger van der Have 29/05/64 Altis Amersfoort 11/06/16
15 31.94 Ton Dreuning 24/04/64 Flevo Delta Amersfoort 11/06/16
16 31.65 Peter Verburg 01/08/63 Phoenix Heerhugowaard 08/05/16
17 31.60 Hans Kappert 14/07/66 PEC 1910 Steenwijk 09/10/16









discuswerpen 2 kg





1 40.58 Henk Jan Blom 18/01/63 Hollandia Harderwijk 26/06/16
2 36.16 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Weert 28/08/16
3 33.80 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Weert 28/08/16
4 31.03 Ben van Sark 24/02/66 AV Haaksbergen Emmen 24/04/16









kogelslingeren 6 kg





1 48.62 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Zutphen 30/04/16
2 47.31 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Zwolle 06/03/16
3 44.02 Michel Leinders 10/03/62 Unitas Kerkrade 03/09/16
4 40.26 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Boskoop 16/04/16
5 37.88 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Hilversum 05/06/16
6 37.40 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Zutphen 29/10/16
7 36.15 Ed Fennema 03/12/62 Flevo Delta Boskoop 08/10/16
8 34.33 Joost Prins 20/02/64 GAC-Hilversum Hilversum 05/06/16
9 33.99 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Weert 24/05/16
10 33.63 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 01/05/16
11 33.17 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Zutphen 01/05/16
12 31.86 Peter Oor 11/11/64 AV Edam Huizen 02/10/16
13 30.24 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Delft 10/09/16
14 29.90 Paul de Vries 02/03/62 Haag Atletiek Hilversum 05/06/16
15 28.65 Edwin Shew-a-Tjon 30/01/62 Fortuna Vlaardingen 19/06/16
16 28.49 Alex Verver 01/10/65 Fortuna Vlaardingen 19/06/16
17 27.12 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Zevenbergen 05/06/16

in onderlinge wedstrijd:






32.02 Ton Dreuning 24/04/64 Flevo Delta Dronten 01/10/16









kogelslingeren 7,26 kg





1 40.07 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Sittard 04/06/16
2 33.28 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Grootebroek 24/04/16
3 31.70 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Bergen op Zoom 24/04/16









speerwerpen 700 gram





1 59.55 Keith Beard (GBR) 08/11/61 R' dam Atletiek Roermond 29/10/16
2 48.11 Eric Beaart 30/04/65 Prins Hendrik Amersfoort 12/06/16
3 47.86 Jurgen Roordink 01/03/66 Haag Atletiek Amersfoort 12/06/16
4 47.09 Paul de Vries 02/03/62 Haag Atletiek Heerhugowaard 08/05/16
5 42.40 Edwin Schimmel 24/07/65 Altis Amersfoort 09/04/16
6 41.48 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 01/05/16
7 40.81 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Rotterdam 10/09/16
8 40.14 Hans van Dijk 30/05/61 AV Weert Weert 19/04/16
9 40.00 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Amersfoort 12/06/16
10 38.02 Mark Ratelband 23/01/64 AV '34 Steenwijk 08/05/16
11 37.66 Frank van Dijk 25/11/65 AV Edam Heerhugowaard 08/05/16
12 35.54 Roger van der Have 29/05/64 Altis Amersfoort 28/03/16
13 35.43 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Zutphen 01/05/16
14 35.30 Robert Moen 07/01/65 DEM Heerhugowaard 08/05/16

in onderlinge wedstrijd:






47.22 Paul de Vries 02/03/62 Haag Atletiek Den Haag 03/04/16

37.50 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 25/09/16









speerwerpen 800 gram





1 53.75 Keith Beard (GBR) 08/11/61 R' dam Atletiek Dronten 22/06/16
2 40.27 Jurgen Roordink 01/03/66 Haag Atletiek Delft 29/05/16
3 39.62 Ben van Sark 24/02/66 AV Haaksbergen Assen 29/05/16









gewichtwerpen 11,34 kg





1 17.02 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Eindhoven 13/02/16
2 16.56 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Eindhoven 13/02/16
3 14.82 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Zutphen 01/05/16
4 13.66 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Zutphen 17/06/16
5 13.59 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Zutphen 01/05/16
6 13.54 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Zutphen 29/10/16
7 12.67 Ed Fennema 03/12/62 Flevo Delta Rotterdam 16/07/16
8 12.55 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 01/05/16
9 12.51 Peter Oor 11/11/64 AV Edam Zutphen 01/05/16
10 11.87 Jörg Zentner 07/11/64 Atletico '73 Zutphen 30/04/16
11 11.11 Joost Prins 20/02/64 GAC-Hilversum Huizen 02/10/16
12 10.39 Ronald Rasenberg 14/03/65 Scheldesport Stekene (BEL) 20/08/16









werp-vijfkamp





1 3550 Onno Heerlien 18/02/64 Groningen Atletiek Rotterdam 10/09/16


46,85 * 11,70 * 36,91 * 40,81 * 16,42




2 3340 Peter Holthuijsen 07/11/61 Swift Zutphen 01/05/16


33,17 * 13,13 * 44,00 * 35,43 * 14,82




3 3331 Milco Braak 24/09/61 AAV '36 Zutphen 01/05/16


37,43 * 13,08 * 44,02 * 34,67 * 13,59




4 3161 Erwin Suvaal 10/11/63 R' dam Atletiek Hilversum 23/07/16


47,01 * 11,03 * 33,34 * 26,76 * 16,08




5 3091 Kees Versloot 20/10/64 De Liemers Zutphen 01/05/16


33,63 * 11,50 * 38,61 * 41,48 * 12,55




6 3028 Corné Jacobs 05/05/66 Scopias Zutphen 29/10/16


37,40 * 11,20 * 41,28 * 28,56 * 13,54




7 2864 Carel van der Werf 26/11/63 Phoenix Zutphen 01/05/16


38,57 * 10,04 * 33,72 * 32,76 * 13,18













5-kamp





1 2060 René Verkerke 14/07/62 AV Gouda Schoonhoven 03/07/16


4,65 * 21,16 * 27,49 * 24,95 * 6.50,47 * * -2,5 *













10-kamp





1 5914 Andre van Wort 20/07/66 NEA-Volharding Amersfoort 28/08/16


12,73 * 5,11 * 08,34 * 1,47 * 58,84 * 15,90 * 29,66 * 2,67 * 34,79 * 5.36,20 * -1,2 * -1,4 * 0,4




2 5446 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Delft 11/09/16


13,59 * 5,02 * 09,57 * 1,45 * 67,31 * 17,85 * 31,11 * 3,40 * 27,75 * 6.16,26 * -0,8 * * -0,3




3 4733 Minne de Vries 25/12/62 AV '40 Schoonhoven 03/07/16


14,60 * 4,50 * 08,53 * 1,40 * 67,12 * 21,23 * 30,18 * 2,40 * 27,30 * 5.29,56 * -0,7 * * 0,1





in onderlinge wedstrijd:






5879 Jan Plat 22/01/66 PEC 1910 Zwolle 25/09/16


12,69 * 5,42 * 9 * 1,45 * 57,42 * 18,93 * 30,23 * 2,7 * 37,5 * 540 * -2 * * -0,7













20-kamp





1 10193 Jos Warmerdam 14/04/65 U-Track Delft 11/09/16


13,59 * 5,02 * 31,92 * 9,57 * 23.23,27 * 2.37,62 * 1,45 * 67,31 * 30,24 * 14.36,98 * -0,8 * * -0,4






17,85 * 31,11 * 28,61 * 3,40 * 14.10,06 * 75,34 * 27,75 * 6.16,26 * 9,92 * 52.31,24 * -0,3 * 0,1 * 0,5













4 x 100 meter clubteams





1 54.34
Beverwijk
DEM Heerhugowaard 08/05/16









4 x 400 meter clubteams





1 5.04,82
Amersfoort
Altis Amersfoort 12/06/16









4 x 800 meter clubteams





1 9.23,37
Eindhoven
Eindhoven Atletiek Amstelveen 25/09/16









zweedse estafette clubteams





1 2.26,76
Eindhoven
Eindhoven Atletiek Zevenbergen 05/06/16
2 2.34,07
Gouda
AV Gouda Zevenbergen 05/06/16

















Mannen-masters M55-M59














100 meter





1 12.42 Kay Schaafsma 30/10/60 Sprint Zevenbergen 05/06/16
2 12.92 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Zevenbergen 05/06/16
3 12.97 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Drunen 23/06/16
4 13.03 Peter Pesch 09/07/59 Zuidwal Gouda 05/05/16
5 13.33 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Emmeloord 09/07/16
6 13.38 Bram Koppenaal 26/01/61 NEA-Volharding Hilversum 05/06/16
7 13.50 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Zevenbergen 05/06/16
8 13.55 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Heiloo 29/07/16
9 13.75 Lucas Prins 04/03/59 Haag Atletiek Hilversum 05/06/16
10 13.98 Rik Hoevers 28/08/60 Pallas '67 Hengelo 05/06/16
11 14.04 Bretton Randall (AUS) 09/11/59 Haag Atletiek Gouda 05/05/16
12 14.04 Wim Jongeneelen 20/04/57 THOR Zevenbergen 05/06/16

met teveel rugwind:






12.59 Cees van Pelt 30/05/59 Prins Hendrik Vught 04/09/16

12.84 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Rijen 19/06/16

13.68 Manfred Mooijer 24/03/68 AV Edam Gouda 05/05/16

13.95 Hans Koeman 08/12/57 LG Hoorn Warmenhuizen 20/05/16

13.99 Wim Jongeneelen 20/04/57 THOR Vught 04/09/16

in onderlinge wedstrijd:






13.42 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Purmerend 02/10/16

13.94 Wim Jongeneelen 20/04/57 THOR Roosendaal 09/04/16

13.7 Erik Endlich 19/01/58 SISU Almelo 08/10/16

14.7 Albert van Hien 22/09/58 Start '78 Steenwijk 24/09/16









200 meter





1 26.65 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Terneuzen 08/05/16
2 26.70 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Delft 29/05/16
3 27.13 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Amersfoort 12/06/16
4 27.57 Corné Haast 01/11/59 Spado Amersfoort 12/06/16
5 27.63 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Zevenbergen 05/06/16
6 28.02 Manfred Mooijer 24/03/68 AV Edam Gouda 05/05/16
7 28.10 Armand Ellsworth 23/03/61 Lycurgus Hilversum 05/06/16
8 28.14 Peter Pesch 09/07/59 Zuidwal Amersfoort 12/06/16
9 28.49 Lucas Prins 04/03/59 Haag Atletiek Alphen aan de Rijn 15/05/16
10 28.56 Uli Flücht 10/10/59 NEA-Volharding Hilversum 05/06/16
11 29.12 Bretton Randall (AUS) 09/11/59 Haag Atletiek Gouda 05/05/16
12 29.38 Rik Hoevers 28/08/60 Pallas '67 Steenwijk 08/05/16
13 29.43 Hans Rawee 30/06/60 Triathlon Amersfoort 12/06/16

geen windgegevens bekend:






28.41 Hans Koeman 08/12/57 LG Hoorn Grootebroek 15/07/16

met teveel rugwind:






26.64 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Vught 04/09/16









300 meter





1 44.40 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Zwolle 29/06/16









400 meter





1 58.85 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Amersfoort 11/06/16
2 59.06 Eric Roeske 26/09/60 Hellas Utrecht 24/06/16
3 59.46 Corné Haast 01/11/59 Spado Breda 06/05/16
4 60.87 Bram Koppenaal 26/01/61 NEA-Volharding Heerhugowaard 08/05/16
5 60.94 Stan Spangenberg 30/03/59 Phanos Amersfoort 11/06/16
6 61.69 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Amersfoort 11/06/16
7 63.46 Vincent Heetvelt 30/03/60 AV '23 Heerhugowaard 08/05/16
8 64.20 Bert Bouma 18/07/59 AV Edam Edam 18/06/16
9 64.31 Adry van den Wijngaard 24/03/61 Sprint Rijen 19/06/16
10 64.82 Hans Rawee 30/06/60 Triathlon Amersfoort 11/06/16
11 65.30 Dick van Zalinge 27/10/59 AV Edam Heerhugowaard 08/05/16

in onderlinge wedstrijd:






62.1 Justus van Nierop 01/04/58 DAK Drunen 24/09/16









800 meter





1 2.09,44 Corné Haast 01/11/59 Spado Utrecht 20/05/16
2 2.15,32 Alex Stienstra 06/07/59 AC TION Amersfoort 12/06/16
3 2.17,50 Stan Spangenberg 30/03/59 Phanos Amersfoort 12/06/16
4 2.19,26 Ludger Stuijt 03/10/60 AV Zeewolde Amersfoort 31/05/16
5 2.22,44 Bert Bouma 18/07/59 AV Edam Utrecht 24/06/16
6 2.22,90 Ron Eijkenboom 14/05/61 AV '34 Amersfoort 12/06/16
7 2.23,66 Jacques Zaman 06/03/61 Scheldesport Amersfoort 12/06/16
8 2.25,01 Johan Smet 20/07/59 Phanos Utrecht 20/05/16









1000 meter





1 2.45,54 Michiel Löschner 09/11/76 GAC-Hilversum Utrecht 02/09/16
2 2.47,15 Corné Haast 01/11/59 Spado Tessenderlo (BEL) 22/06/16
3 2.53,53 Alex Stienstra 06/07/59 AC TION Hengelo 23/06/16









1500 meter





1 4.22,25 Alex Stienstra 06/07/59 AC TION Wageningen 27/05/16
2 4.29,36 Ludger Stuijt 03/10/60 AV Zeewolde Soest 17/06/16
3 4.32,25 Corné Haast 01/11/59 Spado Amsterdam 29/05/16
4 4.45,24 Willem de Ruijter 11/06/60 Altis Amersfoort 11/06/16
5 4.51,66 Johan Smet 20/07/59 Phanos Amersfoort 11/06/16
6 4.52,57 Klaas Talma 21/05/59 Impala Amersfoort 11/06/16
7 4.52,62 Tim Brouwer de Koning 12/03/61 Leiden Atletiek Utrecht 24/06/16
8 4.52,88 Theo Woldberg 08/02/57 Phanos Amersfoort 11/06/16
9 4.54,70 Stan Spangenberg 30/03/59 Phanos Utrecht 20/05/16
10 4.54,94 Bert Bouma 18/07/59 AV Edam Amersfoort 11/06/16
11 4.55,47 Marti ten Kate 16/12/58 AC TION Amersfoort 11/06/16
12 4.59,58 Wim Tinke 07/05/60 Energie Rotterdam 07/07/16









3000 meter





1 9.25,70 Alex Stienstra 06/07/59 AC TION Rijssen 06/05/16
2 10.03,80 Tim Brouwer de Koning 12/03/61 Leiden Atletiek Gouda 05/05/16
3 10.30,50 Wim Kuijpers 30/09/59 Altena Road Runners Zundert 20/05/16
4 10.40,76 Jan Kerkhof 09/12/60 Dokev Alkmaar 23/09/16
5 10.47,01 Jan Pieter Baars 28/02/61 AV Aalsmeer Den Haag 15/04/16
6 10.52,63 Marco Genefaas 01/09/59 RREL Utrecht 20/05/16
7 10.53,93 Jan Arnouts 11/05/58 Achilles-EL Etten-Leur 13/05/16









5000 meter





1 16.07,88 Alex Stienstra 06/07/59 AC TION Wageningen 13/05/16
2 17.35,41 Corné Haast 01/11/59 Spado Amsterdam 29/05/16